Göz Makyajı Eskişehir'de güzel kaş alan yer aranıyor!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşlar bu kaşların şekilsiz olması ve incelmesinin bir nedeni de kuaförler. kalın istiyorum inceltmeyin dediğim halde inceltiyolar şeklini istediğim gibi yapmıyolar. eskişehir'de güzel kaş alan yer bilen varsa yardım etsin lütfen :Saruboceq:

canım ismet kuaför var yerini tarif ediyim,doktorlar caddesindeki yol var dogruözler var hatta o yol da parfümerici var köşede dogruözlerin karşısındaki pastanenin hemen yol geçiyo orası o ara sokaktan geçtiginde ışıklara gelmeden ismet bayan kuaförü kime sorsan gösterir. oradaki kızlar süper alıyo orayı sana tavsiye ederim.

biliyorum canım bi kaç kere gitmiştim oraya kızlarda çok cana yakındılar ama öğrencilik malum fiyatlar yüzünden gitmez oldum:sinifsinif:

kızlar bende arıyorum güzel kaş alan biyer hemde acil bu ismet kaça alıyor güzel alıyormu
2973485 memnunmuydun gittiğinde canım başkada bilen varmı kuaför

cnm en son geçen sene gitmiştim 7 diydi ama öğrencilik malum her seferinde de verilmiyo aile eline bakıyoruz ama güzeldi canım ya yani ben memnundum

arkadaşlar serdar kuaför var oraya gidin.onun üzerine kuaför tanımam.çok başarılı ve güler yüzlü.

arkadaşlar ben kaşımın kalınlaşması için önce 3 ay sonra da 5 ay kaşımı aldırmadan gezdim ki ortası birleşik kaşlılardanım. kuaförüm memleketimde kaldı ve ben eskişehirde kaş aldırmaya korkuyorum. serdar kuaförün adresini yazar mısınız? kaşım incelirse cinnet geçiririm herelde :bbo:

fiyatlar tuzlu evet eskişehirdeki kuaförlerde bende ismete gitmiyorum artık tavsiye ettim ama pahalı gerrçekten orası. ben şimdi nihalve hilal güzellik salonu diye bi yere gidiyorum o da doktorlar caddesinde collezionun yanında bir iş hanı var bakarsanız orada ayzıyo zaten erkekte yok orda rahat ve uygun fiyatlar ve çok güzel alıyolar tavsiye ederim.ben çok memnunum hatta evlenip bursaya gidicem yanımda götürmek istediklerimden birisi.

ay ya gerçekten mi canım ismetteki kızlar kadar iyiler mi tuzlu evet ama bi onlara güveniyorum işte napıyım 3 5 tel olan kaşlarımın da yolunmasını istemiyorum:)

kızlar bu bahsettiğiniz kuaförler inceltmiyorlar değil mi? o kadar çabayla kalınlaştırdığım kaşlarımı incelttiler 1,5 ay önce yine :eek:lmaz: kaşlarımı saldım yine maymun gibi geziyorum delikafadulden yine inceltirlerse katil olurum sanırım. o yüzden cevap verirseniz sevinirim.

kızlar bu bahsettiğiniz kuaförler inceltmiyorlar değil mi? o kadar çabayla kalınlaştırdığım kaşlarımı incelttiler 1,5 ay önce yine :eek:lmaz: kaşlarımı saldım yine maymun gibi geziyorum delikafadulden yine inceltirlerse katil olurum sanırım. o yüzden cevap verirseniz sevinirim.

aynen şeklini mahvedip inceltmiyolar mı :kızgın: ismetteki kızlar bu konuda iyiler yani güzel alıyolar canım istersen bi oraya git:)

tamam canım. kalınlaşsın biraz daha oraya gideceğim. çok sağol cevap verdiğin için.

rica ederim canım sen özellikle belirt kalın istiyorum aylardır kalınlaştırmak için uğraşıyorum inceltmeyin diye dinlerler tatlım onlar beni tek dinleyen onlar oldu:)

rica ederim canım sen özellikle belirt kalın istiyorum aylardır kalınlaştırmak için uğraşıyorum inceltmeyin diye dinlerler tatlım onlar beni tek dinleyen onlar oldu:)

bugün kaşımı aldırmaya gittim canım ismet'e. çok sağol canım zemuszemus hem kalın yaptılar hem de mükemmel bir şekil verdiler. iki senedir boşu boşuna maymun gibi geziyormuş eskişehirde delikafadulden

ay beğendiysen ne mutlu canım:) hangisi aldı acaba küçük kız mı büyük kızlardan mı:)

küçük bir kız değildi canım. büyük kızlardan biri sanırım ve çok güler yüzlüler zemuszemus

X