Göz Makyajı Eskişehir'de güzel kaş alan yer aranıyor!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Inanmıyorum çok mutlu oldum suna ablayı tanıyan biri daha var kıvırcık saçlı çok tatlı bir bayandı hafif (turuncu renkli saçlı kendinden kızıl mı deniyor o tarzlı insanlara:) oyle bir bayandı müthis alıyordu..onun teli varsa lütfen ilet ankaradan kalkıp sırf onun için gelecegim...güzellik merkezinin adı bile yeter belki eskisehir netten falan bulurum..burdan eskisehirli arkadaslara sesleniyorum lütfen suna ablayı bulun muhtesem alıyor.....ve lütfen biri bana onun telini atsın...ankara da denemedigim ünlü isim kalmadı nafile bir sey beceren yok güzel kaşımı saçma sapan yaptılar....

kızlar bahsettıgınız suna hanım vısnelıkte tansasın orda bı guz salonu vardı onu kapattı suanda doktorlar cad. ilayda güzellik salonu oraya actı bilginize ve tel cidden bnde de yok. ayrıca ben bı yıllar once aldırmıstım ama hatırlamıorum cokmu azmı guzeldı .. guzel olsaydı hatırlardım ama ovmussunuz tekrar bı denerım...:)

Inanmıyorum çok mutlu oldum suna ablayı tanıyan biri daha var kıvırcık saçlı çok tatlı bir bayandı hafif (turuncu renkli saçlı kendinden kızıl mı deniyor o tarzlı insanlara:) oyle bir bayandı müthis alıyordu..onun teli varsa lütfen ilet ankaradan kalkıp sırf onun için gelecegim...güzellik merkezinin adı bile yeter belki eskisehir netten falan bulurum..burdan eskisehirli arkadaslara sesleniyorum lütfen suna ablayı bulun muhtesem alıyor.....ve lütfen biri bana onun telini atsın...ankara da denemedigim ünlü isim kalmadı nafile bir sey beceren yok güzel kaşımı saçma sapan yaptılar....

selam canım ankarad sevda hanımı cok övmüşler onu denedınmı....topıgını okuduysan görmussundur....bende 1 ay sonra ankaraya gelıcem ona gıtmeyı dusunuyorum...gıttıysen yorumunu yazarmısın...

kızlar yarın ankaradan suna ablaya geliyorum kas aldırma 16:30-17:00 arası onda kas aldıracagım çok heycanlıyım vallahı..bu kadar yıldan sonra onu buldum:) :KK52::KK52::KK52:

ciddimisin.. telefonunu banada yazsana ..bende ocakta eskısehıre gelıcem 1 gunlugune ama olsun sımdıden randevu alayım....ayrıca yorumlarını merakla beklıyorum ...nasıl hala aynımı.....fıyat nasıl..ortam nasıl...

canım netten buldum telefonunu suna hamının vısnelıktekı subesıymıs nettekı doktorlardakını aldım aradım ....telefonda fıyat veremıyoruz dedıler ...neyse senden ögrenırız artık.....sana kolay gelsın....

canım netten buldum telefonunu suna hamının vısnelıktekı subesıymıs nettekı doktorlardakını aldım aradım ....telefonda fıyat veremıyoruz dedıler ...neyse senden ögrenırız artık.....sana kolay gelsın....

kızlar cumartesi gittim o kadar güzel davrandı ki anlatamam..çok sevindi 10 yıl sonra onu bulmama..inanılmaz tatlı bir bayan...
Kas konusunda suna abla super vallahı aynı performans devam inanılmaz tatıl..kanatlı iş merkezinin tam karşısında ilayda güzellik salanu var orada yeri...hem temiz hem güzel bir ortam artık visnelikte degil..merkezde..12 tl ye alıyor kası hemde uygun...
öpüyorum burdan onu ve slm gönderiyorum

kızlar cumartesi gittim o kadar güzel davrandı ki anlatamam..çok sevindi 10 yıl sonra onu bulmama..inanılmaz tatlı bir bayan...
Kas konusunda suna abla super vallahı aynı performans devam inanılmaz tatıl..kanatlı iş merkezinin tam karşısında ilayda güzellik salanu var orada yeri...hem temiz hem güzel bir ortam artık visnelikte degil..merkezde..12 tl ye alıyor kası hemde uygun...
öpüyorum burdan onu ve slm gönderiyorum

yaaa..... eskısehıre gıdersem ılk ıs oraya gıtmek olacak randevu aldınmı kalabalıkmıydı ben de 7 sene once gıtmıstım ona en son...o zaman randevuyla gıdınce bıle beklıyordum bu arada fıyatı cok ucuz ben 7 yıl once baya pahalı aldırıyormusum 12 den fazla verıyordum onu hatırlıyorum... cok sasırdım... ankaradan geldın dıye sana torpılmı yaptı acaba...memnun kaldıgına sevındım umarım bende en kısa zamanda gıdebılırım suna ablaya....

bugün bende gittim suna ablaya bende çook beğendim gerçekten ankaradan kalkıp gelincek kadar varmış benim kaş şeklimi çok bozmuşlardı düzeldi baya tam istediğim gibi oldu ve gerçekten güleryüzlü ilgili biri yeride çok iyi ayak üstü her zaman uğrayabilceğim bi yerde tavsiye ediyorum gerçekten :KK12:

ben ismete aldırıyorum ama 10 liraya alıyor malum öğrenciyim her sefernde bu kadar para vermek zor geliyor açıkcası ismettekiler kadar güzel alan fiyatı da uygun olan bi yer var mı bildiğiniz

az once burdan okuyup hemen kaşlarımı aldırmak için evden cıktım.
Fena degil bence ama normal yani, oyle pek bi farkını gormedim, kaş bıyık-15 manikür 15.
Gorunus açısından daha lux yerlerdede kaş için fiyat boyle, ne biliyim 2. sınıf guzellik salonu olunca goruntusu benim pek hoşuma gitmedi açıkcası, 1 kere daha giderim yine boyle cok bi değişiklik hissetmezsem bi daha da gitmem suna hanıma

yıllardır suna hanıma giderim , gayette memnunum çok güler yüzlü ve sıcak kanlı birisi...yetiştirdiği elemanlar da aynı kendisi gibi işi bilen insanlar. eski dükkanda vişnelik de oğlu duruyor , o da kuaför yetenekli aile :) zaten ki annemde ona giderdi bizde ailecek onlara gidiyoruz hem saça hem kaşa...:) o dükkan ben bildim bileli var :)

ben de tesadüf eseri ilayda güzellik merkezine gitmiştim. Başka bir iş için gittim ama onlar beni kaşlarım konusunda uyardılar. Bende güvenip aldırdım çok memnun kaldım. Hatta dün de oradaydım suna abla benimle çok güzel ilgilendi, kaşlarımı annem alıyormuş gibi hissettim hatta. Sonuç da süper oldu yine ben çok memnunum herkese de tavsiye ederim. Teşekkürler suna abla teşekkürler ilayda güzellik salonu:KK16:

kizlar bu suna abla dediginiz kisiye randevu almak gerekiyor mu onceden? yoksa direk gitsek oluyor mu?

ben de ilaydaya gittim, kaşlarımı ağda ile ilk kez aldılar, önceden ağda ile aldıklarını bilseydim gitmezdim... bir daha gideceğimi sanmıyorum, kaşlarımın üstünde sivilcelenme oldu:KK14:

arkadaşlar bu kaşların şekilsiz olması ve incelmesinin bir nedeni de kuaförler. kalın istiyorum inceltmeyin dediğim halde inceltiyolar şeklini istediğim gibi yapmıyolar. eskişehir'de güzel kaş alan yer bilen varsa yardım etsin lütfen :Saruboceq:

üniv. caddesinde yavuz kuaför var. albatros otelin karşısı orda otobüs firmalarının yanında. kapalı bir bayan var o guzel alıyor diğerleri de güzel kaş bıyık 6tldi gecen sene şimdi bilmiyorum

canım ismet kuaför var yerini tarif ediyim,doktorlar caddesindeki yol var dogruözler var hatta o yol da parfümerici var köşede dogruözlerin karşısındaki pastanenin hemen yol geçiyo orası o ara sokaktan geçtiginde ışıklara gelmeden ismet bayan kuaförü kime sorsan gösterir. oradaki kızlar süper alıyo orayı sana tavsiye ederim.

merhaba canım ismet kuafördeki o iki arkadaş oradan ayrılmış.Şuanda hangi kuaförde olduklarını biliyor musun? Gerçekten çok güzel kaş alıyorlardı :KK43:((

Kaş şekillendirme işleminde Zen Kuaförün Bağlar şubesinde Seher Hanım Var kaşı 10 tl ye alıyor ama önce çözümleme yapıyor yüzünüzde ve uzun uzun uğraşıp süper kaş alıyor.bir defa da merkez zen e gittim kaş için müge hanım var onu da önerebilirim Müge Hanım ın makyajını da çok övdüler ama ben yaptırmadım

merhaba canım ismet kuafördeki o iki arkadaş oradan ayrılmış.Şuanda hangi kuaförde olduklarını biliyor musun? Gerçekten çok güzel kaş alıyorlardı :KK43:((
Merhabalar. Bahsettigin kizlar Selda ve ablasi sanirim canim. Selda evlendi sonrasinda da kendi dukkanini acacagini soylemisti ama ismet kuafore ne yapiyor diye sordugumda haberimiz yok diyorlar. Ismet onun amcasi sanirim musteri kaybetmekten korkuyor. Ben seldanin 4 senelik musterisiydim numarasi da vardi ama telefonumu yedeklerken yanlislikla silindi. Harika kas aliyordu cok alismistim ona simdi hicbiryere guvenip gidemiyorum. Haber alirsaniz ondan buraya da yazin lutfen:KK43:(

X