Eskişehir'de Kadın Doğum Uzmanı kimi tavsiye edersiniz?

bende onvak hastanesinde sabahattin akyılı öneriyorum hamile kaldığım günden beri tüm kontrollerimi ona yaptırdım çok ilgileniyo herzaman ayağa kalkıp güleryüzle karşılıyor çok kısknaç bir eşim olmasına rağmen o bile doktorumdan çok memnun şuan 34+1im ve doğumu kesinlikle orada yapıcam gecenin 5inde bile arasanız kesinlikle cevap veriyor

arkadaşım bende dün gittim daha bebeğim 9 haftalık sağolsun çok yardımcı oldu herşeyi anlattı benim hiç bir şey sormama gerek kalmadı benim doğumla ilgili korkularım var doktora dün sordum normal olarak daha belirlemek için erken dedi benim korkum istemediğim bir doğum şekline beni zorlarmı sen nasıl doğum yapacaksın sen mi karar verdin yoksa doktormu uygun gördü şimdiden sağol

fatih öğüç adındaki doktor denilen kişi beni ufak bir kist için boşuna ameliyat etmiş.bunu yıllar sonra ,izmirdeki bir profesöre gittiğimde öğrendim.prof. patoloji raporlarını istedi ben de olmadığını,doktorun bana vermeyi unutmuş olabileceğini söyleyerek(biz de istememişiz ameliyat sonrası,yaşadığımız stresten).ben de fatih denen kişiyi aradım.o da bena kist ameliyatı yapmadığını,kanalları açtığını dolayısıyla patoloji raporlarının da olmadığını söyledi.başımdan aşağı kaynar sular döküldü!!!şok oldummm!!!!
şimdi size soruyorum:siz bir ameliyat olacak olsanız neyden ameliyat olacağınızı bilmeden mi bıçak altına yatardınız???!!!
haram olsun verdiğim, alınterimle kazandığım bütün paralar!!!! sakın gitmeyin o doktoraaa!!! :KK43:

Canim bende Sabahattin beye gidiyorum herhangi bir sorun yoksa normal doğum tarftarı

sozzled sen kaç aylık hamilesin normal doğummu yapacaksın bende normal istiyorum ama çok korkuyorum tansiyonum çok düşük çıkıo uykularıma girio artık o hastane ortamını düşündükçe falan normal doğum istemiyorum bu yüzden kaç doktor değiştirdim yani ben sezeryan istiyorum desem beni normale zorlarmı

Canım mesajı yeni gördüm kusura bakma. 28. Haftadayım ve bi sorun çıkmazsa normal doğum istiyorum. Ama ben Sabahattin beyi bıraktım aslında çok memnundum ama hastanede yeni doğan ünitesi yok oda acil bi durumda çok önemli. Ümit hastanesine geçtim Abdurrahman beye pek çok arkadaşımın doktoru tavsiye üzerine ona başladım. Doğumun nasıl olacağını çok düşünme bence hayırlısı olsun hem bebeğin hemde senin için. Öle dua et sende. Ben öle yapıp çok düşünmüyorum

2 yıl bebek için gezdikden sonra 5,5 ayda bebeğimin karnımda ölmesiyle sonlanan bir hikayem var. Bu süreçde pek çok doktor gezdim. Fikirlerimi paylaşayım ve aranızda sorunlu hamilelikler konusunda uzman bir doktor tavsiye edebilecek olan varsa sevinirim.
Rabia Karagöz (Sakarya) ; şimdiye kadar gördüğüm en cana yakın doktor, işindede çok iyi ama çok yoğun bu nedenle özellikle sorunluysanız kesinlikle tavsiye etmem.
İrfan Dikdere (Sakarya) ; Bir arkadaşımın tansiyon sorunu vardı ve onun bebeğinin kurtulma sebebi kendisi ama insan onun karşısında konuşamıyor bir insanın yüzü bu kadarmı asık olur ? :)
Başar Tekin (Tıp Fakültesi) ; Tavsiye etmem, çok inandırıcı konuşuyor ancak verdiği kararlar pek çok doktor tarafından gereksiz bulunuyor.
Mesut Taşkeli ; En son söyleneceği her zaman ilk söylüyor. Ancak samimi bir doktor arıyorsanız ondan iyisini bulamazsınız.
Kemal Hükmen (Sakarya+özel polikinik); Para için beni çok rezil etti. Aslında kendisini şikayet etmem gerekliydi ancak yapmadım. Şunuda belirteyim çoğu akrabam kendisinde doğum yaptı çok iyi doktor diyenlerde hiç az değil.
Turgay Şener(Tıp Fakültesi) ; Pek çok akrabama söylediği harfiyen çıkan tek doktor. İnsanlar ona genelde hamileliği boyunca 1-2 defa gidiyor. Ben daha yeni başladım şimdilik iyi gibi.

Umarım yardımcı olur.
ya bnde turgay senere gıtmeye dusunuorm 5 aylık hamıleym nasıl memnun kaldınmı yardmcı olursan sevınırm

eskişehirde özlem hanıma takip ve doğum yaptım çok memnun kaldım, doktor önemli ama hastane donanımını da iyi araştırın arkadaşlar.
sakin bi doktor. hamilelikte kistim vardı bikaç doktor gezdim en doğru ve sakin teşhisi özlem hanım yaptı. ben çalışıyordum, gittiğim baska bi doktor bu kistten dolayı beni hastaneye yatırmaya kalktı hemde süresiz. ama özlem hanım; bebek büyüdükçe kaybolur kaybolmazsa doğumdan sonra alırız dedi. 7cm çapında greyfurt kadardı. doğumdan sonra gerek kalmadı kendiliğinden erimiş çok şükür.

eskişehirde özlem hanıma takip ve doğum yaptım çok memnun kaldım, doktor önemli ama hastane donanımını da iyi araştırın arkadaşlar.
sakin bi doktor. hamilelikte kistim vardı bikaç doktor gezdim en doğru ve sakin teşhisi özlem hanım yaptı. ben çalışıyordum, gittiğim baska bi doktor bu kistten dolayı beni hastaneye yatırmaya kalktı hemde süresiz. ama özlem hanım; bebek büyüdükçe kaybolur kaybolmazsa doğumdan sonra alırız dedi. 7cm çapında greyfurt kadardı. doğumdan sonra gerek kalmadı kendiliğinden erimiş çok şükür.

özlem özgür gursoy mu? bende ona gidiyorum şu an inşallh bi sorun çıkmaz da devam ederim.tek dr olması avantaj her zaman

özlem özgür gursoy mu? bende ona gidiyorum şu an inşallh bi sorun çıkmaz da devam ederim.tek dr olması avantaj her zaman

evet o, umarım sizde iyi bi sürec geçirirsiiz, 7.aydan itibaren ücretsiz doğum koçuyla (eda hemşire) görüşün mutlaka çok güzel yönlendiriyor

kızlar ben de acıbademde dr.meliha kovancıya gidiyorum, gayet memnunum , sakin bi dr guven veriyor

merhabalar
Ben de Eskişehir de iyi bir kadım doğum doktoru arıyorum.
Aklımda olanlar Sakarya HAstanesi-Rabia KAragöz
Medline Hastanesi-Emine Elmas Etiz
Acıbadem Hastanesi_Özlem Gürsoy

Bu Dr.lara gidenler var mı yenilerde aramızda.
Fikirlerinizi payşalabilirseniz çok sevinirim.
İlk aşamada rutin bir kontrol için gitmeyi düşünüyorum.
İlerde muhtemel bir gebelik te olursa o zaman da devam edebileceğim bir dr. olsun istiyorum.
Hastanelerin yeni doğan yoğum bakım ünitesi olması şart tabi bu arada.
Sakarya da ve Acıbademde varmış ama medline dan henüz emin değilim.

ben kendim de doktorum, şubat sonunda doğum yaptım, acıbadem'de özlem hanıma gittim tüm kontrollerimi başından sonuna kadar o takip etti. Ben kendisinden çok memnunum, yine gebe kalsam gebelik sürecimi yine onunla paylaşırdım. hastasını gerçekten çok önemsiyor. Bilgisi konsunda da gözüm kapalı kendimi emanet edebileceğim bir hekim. Sağlık ve bebek sizin karar sizin tabi ki , ama ben kendi adıma onun ilgisi ve bilgisini paylaşmadan geçemedim. Herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar.

eskişehirde iyi bir kadın doğumcu arıyorum bilgisi olan varmı infertilite konusunda başarılı bir doktor olması lazım

ben ümit hastanesinde tanser şenses i öneriyorum.beni ve eltimin doğumuna o girmişti.eltim de 2.çocuğu için yine onu tercih etti.ben ise çok zor bir doğum geçirdim.doktorum sayesinde şu an ben ve oğlum hayattayız.hatta oğlum bugün 2 yaşını doldurdu.tanser bey in tecrübesine güveniyorum.sen sormadan her şeyi çok detaylı bir şekilde anlatıyo.yanındaki ebe ayşe ve kendisi çok nazik ve saygılılar.bir de doktor paracı değil kesinlikle.doğuma da mutlaka kendisi giriyor.tabi eğer o sırada yurtdışı veya şehirdışında olmazsa.hastane ücretlerini de eltim yeni sordu.normal doğum 740 tl sezaryan 790 tl imiş.bu fiyatlara oda süslemesi v.s. dahilmiş.benim zamanımda bunlar yoktu.acıbadem için en aşağı 2000 tl diyorlar

ben ümit hastanesinde tanser şenses i öneriyorum.beni ve eltimin doğumuna o girmişti.eltim de 2.çocuğu için yine onu tercih etti.ben ise çok zor bir doğum geçirdim.doktorum sayesinde şu an ben ve oğlum hayattayız.hatta oğlum bugün 2 yaşını doldurdu.tanser bey in tecrübesine güveniyorum.sen sormadan her şeyi çok detaylı bir şekilde anlatıyo.yanındaki ebe ayşe ve kendisi çok nazik ve saygılılar.bir de doktor paracı değil kesinlikle.doğuma da mutlaka kendisi giriyor.tabi eğer o sırada yurtdışı veya şehirdışında olmazsa.hastane ücretlerini de eltim yeni sordu.normal doğum 740 tl sezaryan 790 tl imiş.bu fiyatlara oda süslemesi v.s. dahilmiş.benim zamanımda bunlar yoktu.acıbadem için en aşağı 2000 tl diyorlar

canım ümit hastanesinde muayene ücretleri ne kadar? benim bebeğim olmuyor onun için iyi bir doktor arıyorum çünkü başka doktorlar beni hep yanılttı

merhabalar
Ben de Eskişehir de iyi bir kadım doğum doktoru arıyorum.
Aklımda olanlar Sakarya HAstanesi-Rabia KAragöz
Medline Hastanesi-Emine Elmas Etiz
Acıbadem Hastanesi_Özlem Gürsoy

Bu Dr.lara gidenler var mı yenilerde aramızda.
Fikirlerinizi payşalabilirseniz çok sevinirim.
İlk aşamada rutin bir kontrol için gitmeyi düşünüyorum.
İlerde muhtemel bir gebelik te olursa o zaman da devam edebileceğim bir dr. olsun istiyorum.
Hastanelerin yeni doğan yoğum bakım ünitesi olması şart tabi bu arada.
Sakarya da ve Acıbademde varmış ama medline dan henüz emin değilim.

canım gittinmi bu doktorlardan birine benimde aklımda özlem hanım var ama karar veremedim tavsiye edebileceğin biri varmı

İçimi rahatlattın canım bende 2 yıldır tanser beye gidiyorum sebebi bilinmeyen kısırlığım vardı şükürler olsun gebe kalabildim senin ve eltinin memnun kalmış olmasına çok sevindim çünkü hem ayşe hanımı hemde tanser beye bayılıyorum çok rahatlatıyorla beni
canım ümit hastanesinde muayene ücretleri ne kadar? benim bebeğim olmuyor onun için iyi bir doktor arıyorum çünkü başka doktorlar beni hep yanılttı

Canım eger sosyal güvencen varsa 42 lira muane ücreti çok ilgili tanser bey benimde çocuğum olmuyordu çok yardımcı oldu bize

merhaba bende eskişehirdeyim ve bir yıldır eskiden onvak olan şimdi ise ümit hastanesinin bir kolun olan doktor sabahattin akyılın hastasıyım..ilk aşılamamı o gerçekleştirdi..henüz sonucu bilmediğim için yazamıyorum beklemedeyim..

X