Eskişehir'de Kadın Doğum Uzmanı kimi tavsiye edersiniz?

acıbadem özlem özgür Gürsoy u tavsiye etmem.. bebeğimin karnını yanlış ölçüp gelişim geriliği olduğunu söyledi hatta küvez ihtimalinden bile bahsetti ama iyiki ona inanmayıp başka bi doktora görnmüşüm...

Merhaba, ben de çocuk istiyorum, medline hastanesinde alev hanıma gitmiş olan var mı aranızda?

merhaba bende eskişehirdeyim ve bir yıldır eskiden onvak olan şimdi ise ümit hastanesinin bir kolun olan doktor sabahattin akyılın hastasıyım..ilk aşılamamı o gerçekleştirdi..henüz sonucu bilmediğim için yazamıyorum beklemedeyim..

sebahattin akyıl bence muhtesem bır dr.bende onun hastasıyım cok anlayıslı,ilgili,mütevazı bır ınsan tavsıye ederım herkeze

eskişehirde iyi bir kadın doğumcu arıyorum bilgisi olan varmı infertilite konusunda başarılı bir doktor olması lazım

eskişehirde infertilite konusunda teoman haluk minsin in üzerine tanımam :) medlineden devlet hastanesine geçti. haziran sonunda ankaraya gitti. ocakta gelcek. tavsiye ederim. telefonu herzaman açık. hiç çekinmeden arayıp soru sorabiliyorsun...çok ilgili...

eskişehirde infertilite konusunda teoman haluk minsin in üzerine tanımam :) medlineden devlet hastanesine geçti. haziran sonunda ankaraya gitti. ocakta gelcek. tavsiye ederim. telefonu herzaman açık. hiç çekinmeden arayıp soru sorabiliyorsun...çok ilgili...

teşekkür ederim canım cevabın için ankara da hangi hastaneye gitti ve gelince nereye gelicekmiş

teşekkür ederim canım cevabın için ankara da hangi hastaneye gitti ve gelince nereye gelicekmiş

ankarada hacettepede tüp bebek üzerine çalışıyo. gelince nereye gelcek tam bilmiyorum. bana 2 aşılama yaptı teoman bey. benim 2 yıldır doktorumdu. bütün kahrımı çekti.ben bu ay tüp bebek tedavisi gördüm. yarın sonucumu alcam. sonucumu alıncada teoman beyi arayıp durumdan haberdar etcem sorarım ona ocakta tekrar devlette mi başlıyacaksınız diye çünkü onun gelmesini çok isterim :)

Konuyu güncelleyeyim. Mine inan aklımda başka öneri var mı Mine İnan doğru tercih mi ? Ya da diyorum şehir hastanesine mi gitsem ? Özelde sadece doğum 8 binlerde geziyor

Eskişehir'de 3 doktor değiştirmiş birisi olarak mutlaka Dr. Alper Turgut'a girmenizi öneririm. Malesef bir çok doktor nasıl daha çok test yaptırırım derdinde. İlk görüştüğüm doktorlar Sezaryen önerirken, Alper Bey buna gebelik gözlemi ile karar verileceğini söyledi ve 9. ayın sonunda normal doğum yaptım. Güleryüzlü, kibar ve ne zaman soru sormak istesek ulaşabileceğimiz birisi. Doğum sonrasında da desteklerini eksik etmedi. Kadın doktor takıntısı olmayanlara kendilerini tavsiye ederim.

X