Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

Arkadaşlar birşey soracağım hamileler için kumaş pantalon bulamıyorum esnaf sarayında bir dükkana baktım çok kötü modeller ve hepsi üzerimden düştü ykmde yok.siz nereden aldınız tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?okulda giymek için almam lazım artık.

evet ya son zamanlarda daha fena oluyor
apzar arabası da var ama tansiyon düşüyor herhalde insanlar da şuursuz maalesef.
napalım canım ya idare edeceğiz daha da şişecek göbüşler:)
kocam da geç geliyor akşamları, ona da aldıramıyorum
ben esk. merkezde deilim ama esk.e çok yakın oturuyorum cnm
balıkesirliyim ama aslen

şimdi esk.de sayılırım cnm:)

evet burda insanlar yürümeyi bilmiyor ya hamile falan da demilyolar duyarsızlar maalesef biraz:KK43:neyse senin az kalmış sabret bakalım allah kurtarsın inş. .................

hmm anladım canım balıkesire küçükken gitmiştim çok güzel bi yer :lepi:

Arkadaşlar birşey soracağım hamileler için kumaş pantalon bulamıyorum esnaf sarayında bir dükkana baktım çok kötü modeller ve hepsi üzerimden düştü ykmde yok.siz nereden aldınız tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?okulda giymek için almam lazım artık.

canım ben yatarken eşim gitti aldı bana tutku diye bi hamile giyim mağazası var 30 tl ye almıştı 3 ay önce çok kullanışlı ve kaliteli sanırım hamamyolunda o ara sokakta ykm nin oralarda ben gitmediğim için bilemiyorum tam olarak eşim öyle tarif etmişti soruşturup bulabilirsin her beden varmış lastiğini de kilona göre ayarlayabiliyosun mesela göbüş şiştikçe genişletiyorsun iyi oluyo :)

canım ben yatarken eşim gitti aldı bana tutku diye bi hamile giyim mağazası var 30 tl ye almıştı 3 ay önce çok kullanışlı ve kaliteli sanırım hamamyolunda o ara sokakta ykm nin oralarda ben gitmediğim için bilemiyorum tam olarak eşim öyle tarif etmişti soruşturup bulabilirsin her beden varmış lastiğini de kilona göre ayarlayabiliyosun mesela göbüş şiştikçe genişletiyorsun iyi oluyo :)

canım çok teşekkür ederim fiyatı da çok uygunmuş orayı bulup bi gideyim bari.

evet burda insanlar yürümeyi bilmiyor ya hamile falan da demilyolar duyarsızlar maalesef biraz:KK43:neyse senin az kalmış sabret bakalım allah kurtarsın inş. .................

hmm anladım canım balıkesire küçükken gitmiştim çok güzel bi yer :lepi:

cnm ben bugün gecelik aldım, ama bilecikten:) kaydirigubbakcemile2 bilecike gezmeye gitmiştik de orda tesadüfen bi çamaşırcıdan gördüm aldım...
balıkesir güzel bi yer özlüyorum memleketimi... :gitme:
bu arada ben hamile pant da ablama gittiğimde başka bir şehirden almıştım o nedenle bi fikrim yok ama bahçıvan pant aldım esnaf sarayına girince sağ tarafta serdar mı ne bi hamile kıyafeti satan tek bi dükkan bulabildim ordan aldım.
bu arada enderde de hamile kıyafetleri oluyor oraya da bakabilirsiniz ben ordan da kot almıştım ama kumaş da var fiyatları da fena değil.
başka da bir yerde denk gelmedim maalesef..

canm inş hepimiz sağ salim kurtuluruz.

cnm ben bugün gecelik aldım, ama bilecikten:) kaydirigubbakcemile2 bilecike gezmeye gitmiştik de orda tesadüfen bi çamaşırcıdan gördüm aldım...
balıkesir güzel bi yer özlüyorum memleketimi... :gitme:
bu arada ben hamile pant da ablama gittiğimde başka bir şehirden almıştım o nedenle bi fikrim yok ama bahçıvan pant aldım esnaf sarayına girince sağ tarafta serdar mı ne bi hamile kıyafeti satan tek bi dükkan bulabildim ordan aldım.
bu arada enderde de hamile kıyafetleri oluyor oraya da bakabilirsiniz ben ordan da kot almıştım ama kumaş da var fiyatları da fena değil.
başka da bir yerde denk gelmedim maalesef..

canm inş hepimiz sağ salim kurtuluruz.

heee ben de bileciğe gidem barik koca eskişehirde gecelik kıtlığı var baksana kaydirigubbakcemile3
hadi hayırlı olsun geceliğin doğurmadan alabildin neyse ki:)güle güle sağlıkla giy canım:)
amin.inş.

bu arada hepimiz öğretmen miyiz ne?branşlarınız neler? ben ingilizce öğretmeniyim ama atanamadım maalesef:KK43:dersanede falan çalıştım bu sene tam sınava gireceğim hafta hastaneye yattım girmedim sınava şimdi gene çalışıyorum hamile hamile:)

canım ben belediye durağına doğru kavşak var ışıklarda tam orda sumak diye bi mağaza var hepsini ordan aldım hepsinden de çok memnun kaldım tavsiye ederim:)

cnm, bi de beni düşün bak ben 36. haftadayım ben nası gezeyim:) ama geçen haftaya kadar pazar alışverişimi yapıyodum bu hafta gidemedim geçen hafta sapsarı olmuşum zor attım kendimi evime... bayılacaktım nerdeyse... bi de pazar arabası elimde çeke çeke...
arıtk gitmiyorum pazara filan.
evet ben de normal istiyorum ama son anda bile çok şey değişiyor bakalım dr ne dicek? şimdiye dek her şey normal gitti biraz fazla kilo aldım sadece ama çok da zayıf başlamıştım hamileliğe öyle teselli oluyorum napayım... pazarda da dükkandan getirip satanlar oluyor cnm ve sandığın kadar da ucuz değil, ben bi tulum almıştım bebeğe ama ben kendime gecelik bakayım diyordum bakamıcam sanırım.
hakkımızda hayırlısı olsun bebelerimiz sağlıkla gelsin de kucağımıza ne isterim başka?

evet dün neo'daydık biz de , hiç dolaşamadım, ayaklarım çok şişiyor ,bi de çok ağrıyor , bugün işe gelirken çok zorlandım, kendimi varil gibi hissediyorum, eşimi aradım artık çıkışta alacak iki adımlık yol ama ne yapayım :kedi: çarşıya inip şu sabahlığı hemen alıp çıkmak istiyorum ama , bulamıyorum ki , kaç yere sordum sabahlık yok, ama kararlıyım ,şu sabahlığı almadan hayatta doğurmam :CüvCüv:

merhaba eskişehirli hamile arkadaşlar,bende 18+4 haftalık hamileyım.özel doğuşta emine hanıma gidiyorum cok memnunum.kıyafet konusunda bende sorun yaşıyorum.süleyman çakırın karsısında bı mağazada ve enderde bışeyler bulabıldım kumaş pantolanlar büyük geliyo.arkadaşların önerdiği yerlere bakıcam umarım istediğim tarzda şeyler bulabılırım

evet dün neo'daydık biz de , hiç dolaşamadım, ayaklarım çok şişiyor ,bi de çok ağrıyor , bugün işe gelirken çok zorlandım, kendimi varil gibi hissediyorum, eşimi aradım artık çıkışta alacak iki adımlık yol ama ne yapayım :kedi: çarşıya inip şu sabahlığı hemen alıp çıkmak istiyorum ama , bulamıyorum ki , kaç yere sordum sabahlık yok, ama kararlıyım ,şu sabahlığı almadan hayatta doğurmam :CüvCüv:

aaa ben de dün neodaydım belki karşılaşmışızdır :CüvCüv: ama ben kendimden başka hamile görmedim hiç...............

merhaba eskişehirli hamile arkadaşlar,bende 18+4 haftalık hamileyım.özel doğuşta emine hanıma gidiyorum cok memnunum.kıyafet konusunda bende sorun yaşıyorum.süleyman çakırın karsısında bı mağazada ve enderde bışeyler bulabıldım kumaş pantolanlar büyük geliyo.arkadaşların önerdiği yerlere bakıcam umarım istediğim tarzda şeyler bulabılırım

hoşgeldin canım aramıza opuyorumnanaktan

emine hanım ı duydum iyiimiş gerçekten allah kurtarsın seni de...............

aaa ben de dün neodaydım belki karşılaşmışızdır :CüvCüv: ama ben kendimden başka hamile görmedim hiç...............

kaydirigubbakcemile3 ben de varsa da görmedim canım hiç, dedim ya dolaşamadım zaten, banklarda oturdum kaldım , çok acıyodu ayaklarım, akşam olunca çok kötü şişiyo, bi de karnım çok sertleşti ,böyle gerginleşti falan , canımı acıtıyo, taşırken zorlanıyorum :kedi: sağ salim alsam kucağıma oğlumu başka bişey istemiyorum

:) evet ben de bi kucağıma alsam başka bişey istemiyorum.....senin de yakındı galiba dimi?allah kolaylık versin ne diim.....

heee ben de bileciğe gidem barik koca eskişehirde gecelik kıtlığı var baksana kaydirigubbakcemile3
hadi hayırlı olsun geceliğin doğurmadan alabildin neyse ki:)güle güle sağlıkla giy canım:)
amin.inş.
he git kız ordan buldum ancaaa:)))
ay evet ya artık iyice azaldı benim...
hastane çantamı da hazırladım dün gece 2de yatabildim anca ne yapayım...

bu arada hepimiz öğretmen miyiz ne?branşlarınız neler? ben ingilizce öğretmeniyim ama atanamadım maalesef:KK43:dersanede falan çalıştım bu sene tam sınava gireceğim hafta hastaneye yattım girmedim sınava şimdi gene çalışıyorum hamile hamile:)
ben öğrt cnm bu yıl izne ayrıldım
sabahlık neden? ben hırka götürüyorum hast.ye sabahlık uzun ya sıkar beni diye düşünüyorum illa sabahlık diye dolaşıp durma bence hırka daha kullanışlı.
ben kaç gündür yorulmaktan artık ayaklarımı belimi hissetmiyorum çok zor hele ki 9. ay....

hoşgeldn cnm cnm o gözüne geniş gelen pant.lar var ya olmuyo sonra:))) ben d eilk hamiş pantolonumu aldığımda amaaan ben bu kadar kilo almam ki, demişttim bol bol bi komik gelmişti ki ama şimdi belinde açacak yer kalmadı bi de bi karış içeri kaçtı lastiği:))) bacaklarım içinde değnek gibi duruyodu şimdi pant tayt gibi görünüyor:))) insan aldıüı kiloya ve genişlemesine inanamıyoo

he git kız ordan buldum ancaaa:)))
ay evet ya artık iyice azaldı benim...
hastane çantamı da hazırladım dün gece 2de yatabildim anca ne yapayım...

ben öğrt cnm bu yıl izne ayrıldım

sabahlık neden? ben hırka götürüyorum hast.ye sabahlık uzun ya sıkar beni diye düşünüyorum illa sabahlık diye dolaşıp durma bence hırka daha kullanışlı.
ben kaç gündür yorulmaktan artık ayaklarımı belimi hissetmiyorum çok zor hele ki 9. ay....

hoşgeldn cnm cnm o gözüne geniş gelen pant.lar var ya olmuyo sonra:))) ben d eilk hamiş pantolonumu aldığımda amaaan ben bu kadar kilo almam ki, demişttim bol bol bi komik gelmişti ki ama şimdi belinde açacak yer kalmadı bi de bi karış içeri kaçtı lastiği:))) bacaklarım içinde değnek gibi duruyodu şimdi pant tayt gibi görünüyor:))) insan aldıüı kiloya ve genişlemesine inanamıyoo

neler koydun canım hastane çantana kısaca anlatsana ben de yavaş yavaş hazırlayayım diyorum zemuszemus

memnun oldum meslektaşım:)

evet ya hırka daha mantıklı sanki :nazar:

neler koydun canım hastane çantana kısaca anlatsana ben de yavaş yavaş hazırlayayım diyorum zemuszemus

memnun oldum meslektaşım:)

evet ya hırka daha mantıklı sanki :nazar:

ben 2 tane çanta yaptım biri bebeğe çanta aldık ya ben portbebesiyle birlikte almıştım bebeğinki o oldu

bebeğe:
16 tane bez yenidoğanlardan bi tanesi diğerleri 3-6 kg olanlardan
2 tane hast çıkışı
2 battaniye
pişik kremi
ıslak havlu (mendil iyi olmuyomuş)
portbebe (gelirken taşımak içni)
biberon
emzik
hırka
havlu

bana ayrı bi valiz hazırladım:
gecelik
pijama (uzun kollu) ama kısa kollu da bi yedek alıyorum
hırka
terlik
külot
emzirme atleti
önden açılan destekli sütyen
çorap (3 tane)
taç toka tarak
el havlusu
deodorant
makyaj malzemesi (allık parlatıcı ve far)
diş fırçası ve macun
ped
hasta bezi (henüz almadım ama gerekirse alınacak)
göğüs kremi
peçete
pamuk
şarj aleti
fot makinesi yedek pil kamera
kolonya
boş torba (kirliler için gerekebilir dedim)
babamız bi de çikolata yaptıracak o kadar

farkındaysan bazı şeyler yok özellikle koymadım herkes kendine göre ayarlıyor sonuçta

bi de sıcak su torbası alın diyorlar ama bana çok abartılı geliyor isterseniz sizler koyun göğüs popmpası da alanlar var yanına

inş cnm hepimize inş sağlıkla almak nasip eder...
cnm ben geçen hafta gittim en son, ilk kez nst ye de girdim:) ama bebeğim henüz dönmedi :emir_bebek: sanırım o nedenle dr bir şey demedi doğumla ilgili, bana sadece senden daha doğum beklemiyoruz dedi o nedenle de konuşmadık; ne ben soruyorum ne o söylüyor:) sanki hiç doğum yapmayacağım:))) :hulya: ama sıramı beklerken içerden çıkan (benden daha ilerde olduğu belli bi hamile bayana, kapı açıkken) haftaya kadar bekleyelim ağrın olursa gel olmazsa haftaya gel dedi sanırım normali destekliyor; ama ben henüz sormadım canım:) :CüvCüv: bir kez de hast.ye giderken yolda bizden hayli büyük bi bayana rastlamıştım onu da sebahattin bey doğurtmuş normal doğum yaptığını söyledi. hatta normal doğum olsun diye bir hafta kadar beklemişler. ama net olarak bir şey diyemiyorum. ben de normal istiyorum; ama bi terslik olursa da illa normal die diretemem doğrusu! :1closedeyes:

canım teşekkür ederim cevabın için.demek halan daha konuşmadınız aslında onun da sorması lazım az kalldı senin. belki de normal olacak diye sormuyordur.ya ben de normal doğumu destekliyorum fakat korkuyorum da :kedi: herhalde benim doğum yaklaştığında adamı bunaltırım ne yapsam diye kaydirigubbakcemile3

doğum çantası hazırlıyorsunuz demek ne güzel onda da var başka bir heyecan tabi.bu arada ben de öğretmenim arkadaşlar forumda eğitimci çok.bende bu aralar baş dönmesi bi de nefes daralması başladı arada bi oluyor okulda özellikle.bu sefer doktoruma gidince soracağım tansiyonum düşüyor olabilir ama neden nefesim daralıyor onu bilmiyorum.

X