ESRA EROL VE MÜGE ANLI

orionnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
1.746
2.095
28
Kızlar merhaba,
ben genelde çalıştığım için akşam yemek yaparken yada etrafı toplarken youtube dan esra erol ve müge anlı izlerim :KK70: eşim de sürekli izleme şunları kurgu hepsi psikolojini bozuyorsun diye bıkmadan usanmadan aynı şeyleri söyleyip duruyo :KK70: sen onları izliyon diye senle beraber mecbur bende izliyorum diye söyleniyor :KK70: bi gün geliyo konudaki bir olaya beraber küfrediyoruz bende diyorum nihayet şikayet etmiyo beraber izleyip sövüyoz :KK70: ertesi gün gene aynı :KK70: var mı izleme diye günlük nutuk çeken eş sadece benimki mi böyle :KK70: yaaaa bi esra erol keyfim var söylene söylene içine ediyo :KK70: izlediğimden de bişey anlamıyorum programı izliyorum konulara yorum yapıyo sinir ediyo beni

Kızlar merhaba,
ben genelde çalıştığım için akşam yemek yaparken yada etrafı toplarken youtube dan esra erol ve müge anlı izlerim :KK70: eşim de sürekli izleme şunları kurgu hepsi psikolojini bozuyorsun diye bıkmadan usanmadan aynı şeyleri söyleyip duruyo :KK70: sen onları izliyon diye senle beraber mecbur bende izliyorum diye söyleniyor :KK70: bi gün geliyo konudaki bir olaya beraber küfrediyoruz bende diyorum nihayet şikayet etmiyo beraber izleyip sövüyoz :KK70: ertesi gün gene aynı :KK70: var mı izleme diye günlük nutuk çeken eş sadece benimki mi böyle :KK70: yaaaa bi esra erol keyfim var söylene söylene içine ediyo :KK70: izlediğimden de bişey anlamıyorum programı izliyorum konulara yorum yapıyo sinir ediyo beni
O programlar benim de çok psikolojimi bozuyor.ben de kaç defa annemle teyzemle.kavga etmiştim bu yüzden.sırf bu programlar yüzünden evden kaçtım psikolojim altüst oldu.yıllarca psikolojik tedavi gördüm.gayet ciddiyim.böyle bilinçli, iyi niyetli, elit bir eş bulmuşsun saçma sapan bir program yüzünden adamcağızı uğraştırıyorsun.DNA testinden mi zevk alıyorsun Allah aşkına.milletin rezilliklerini izlemekten mi zevk alıyorsun? Milletin birbirinini nasıl aldatıp, şerefisizlik yaptığını, çoluğun çocuğun sefaletini izlemekten mi zevk alıyorsun ? Adama çok üzüldüm şu an bu tarz rezil programları izleyen bir eşi olduğu için. Keşke daha kaliteli zevkleri olan bir eşi olsaydı.bir de gelmiş burada destek bekliyorsunuz.

Eşim de ben izliyorum diye eleştiriyordu ben de sanki varoştan geldiğimi bilmiyordun benimle evlenirken gidip monako prensesini alaydın madem etme keyfimin içine dedim, çok güldü ve pes etti🥸🤓 Ama ben müge anlıya dayanamıyorum çok üzünçlü, Esra Erolü izliyorum daha soft geliyor😁🤣🥳
:KK70: Genelde bende esra erolu izliyorum mügeye zaman yetmiyo

Müge anliyi ben de izliyorum, Esra Erol çok vasat geliyordu ama.bir.iki.gundur çok takıldım. Şengül var ya Şengül koca kafalı Şengül. Bir de bı kız vardı Hatice'nin abisiyle.nisanli bir şey açıklayacakları ne açıkladılar izleyen var mi kaçırdım ben orayi:dondurma:

O programlar benim de çok psikolojimi bozuyor.ben de kaç defa annemle teyzemle.kavga etmiştim bu yüzden.sırf bu programlar yüzünden evden kaçtım psikolojim altüst oldu.yıllarca psikolojik tedavi gördüm.gayet ciddiyim.böyle bilinçli, iyi niyetli, elit bir eş bulmuşsun saçma sapan bir program yüzünden adamcağızı uğraştırıyorsun.DNA testinden mi zevk alıyorsun Allah aşkına.milletin rezilliklerini izlemekten mi zevk alıyorsun? Milletin birbirinini nasıl aldatıp, şerefisizlik yaptığını, çoluğun çocuğun sefaletini izlemekten mi zevk alıyorsun ? Adama çok üzüldüm şu an bu tarz rezil programları izleyen bir eşi olduğu için. Keşke daha kaliteli zevkleri olan bir eşi olsaydı.bir de gelmiş burada destek bekliyorsunuz.
:KK70: ahahahahah elit olmakla mı ölçülüyor bu programları izlemek

:KK70: ahahahahah elit olmakla mı ölçülüyor bu programları izlemek
Evet.hiç şaşmaz.zevk aldığınız tam olarak da bu anlattığım şeyler. Kaliteli bir zevk anlayışıysa söyleyin ? Zehra hanımın çocuğunun babası kimm ? Adaylar ahmet, mehmet, recep.... bu mu yani zevkiniz ? Iki yüzlü ahlak anlayışı diye tam da buna diyorlar işte.yakınının başına izle ayıpla ahlak sat.televizyonda eğlencesine izle yorum yap.

Müge anliyi ben de izliyorum, Esra Erol çok vasat geliyordu ama.bir.iki.gundur çok takıldım. Şengül var ya Şengül koca kafalı Şengül. Bir de bı kız vardı Hatice'nin abisiyle.nisanli bir şey açıklayacakları ne açıkladılar izleyen var mi kaçırdım ben orayi:dondurma:
:KK70: çarşambaya kadar izledim nurayla atışıyordu kocası ama youtubede gördüğüm parça videolarda o ali her önüne gelene asılırmış :KK70: şengüle üzülemedim

Kızlar merhaba,
esra erol gelin damat tanistirike birilerini baristirirken bazilari kurguydu biliyorim suan izlemiyorum ama mige anli kesinlikle kurgu devgil :))

Evet.hiç şaşmaz.zevk aldığınız tam olarak da bu anlattığım şeyler. Kaliteli bir zevk anlayışıysa söyleyin ? Zehra hanımın çocuğunun babası kimm ? Adaylar ahmet, mehmet, recep.... bu mu yani zevkiniz ? Iki yüzlü ahlak anlayışı diye tam da buna diyorlar işte.yakınının başına gse ayıpla ahlak sat.televizyonda eğlencesine izle yorum yap.
valla yakınımın başına gelse banane her koyun kendi bacağından hesabı :KK70: gülmek için arada iş stresini atmak için çok iyi bile diyebilirim

bekarken izin günleri kahvalti programimdi müge anlı.
evlenipde kızım doğduktan sonra bir daha izlemedim

X