ESRA EROL VE MÜGE ANLI

O programlar benim de çok psikolojimi bozuyor.ben de kaç defa annemle teyzemle.kavga etmiştim bu yüzden.sırf bu programlar yüzünden evden kaçtım psikolojim altüst oldu.yıllarca psikolojik tedavi gördüm.gayet ciddiyim.böyle bilinçli, iyi niyetli, elit bir eş bulmuşsun saçma sapan bir program yüzünden adamcağızı uğraştırıyorsun.DNA testinden mi zevk alıyorsun Allah aşkına.milletin rezilliklerini izlemekten mi zevk alıyorsun? Milletin birbirinini nasıl aldatıp, şerefisizlik yaptığını, çoluğun çocuğun sefaletini izlemekten mi zevk alıyorsun ? Adama çok üzüldüm şu an bu tarz rezil programları izleyen bir eşi olduğu için. Keşke daha kaliteli zevkleri olan bir eşi olsaydı.bir de gelmiş burada destek bekliyorsunuz.
Sen esra izlemediğin için çok elitsin yani

Evet.hiç şaşmaz.zevk aldığınız tam olarak da bu anlattığım şeyler. Kaliteli bir zevk anlayışıysa söyleyin ? Zehra hanımın çocuğunun babası kimm ? Adaylar ahmet, mehmet, recep.... bu mu yani zevkiniz ? Iki yüzlü ahlak anlayışı diye tam da buna diyorlar işte.yakınının başına izle ayıpla ahlak sat.televizyonda eğlencesine izle yorum yap.
Valla yorumların çok gıcık cidden

Yaaa nasıl bu kadınları kıskanmıyorsunuz ? Kaç kişiyle birlikte oluyorlar.
1654281325374.png

Esra'yı izlemem ama Müge'yi seviyorum, bölüm olarak izlemem ama kısa videoları nadiren izlerim. Esra'yı kaynanam izliyor bazen denk geliyorum ağzım açık kalıyor ahhahaha

Bı de şey dicem böyle roman var biliyor musun kitap hani sayfaları var bunlarında farklı konuları oluyor cinayet polisiye, aşk, dram vs. Onları okuyanlarda mi namus abidesi oluyorlar bı anlat hele nasil bişey bu namus abidesi. Böle heykel gibi i.p.ne gibi bişey mi
Kıskanmıyor musunuz o kadınları, her gün birileri ile birlikte oluyorlar diyor. Sonra da namus bekçisi diyor burdakilere ahahaha

O programlara çıkan kişiler çocukken o programlar yoktu değil mi? Yani programda görüp yapmadılar o olayları. İnsanlar birşeyler izler ya da okur ya da şahit olur. Kimisi ders çıkarır, meyilli olanlar özenir belki. Bizim toplum sanki çok ahlakli da programlar bozuyor. meğer Anadolu'da o küçücük köylerde neler yaşanıyormus. Bizde saf saf o köy bizim köyümüzdur deyip duruyorduk.
Bu ve benzerleri hep vardı aslında.
Mesela sıcak saatler, mesela flash tv de ki gerçek kesitler vs tarzı programlar hep vardı yani. Ve evet toplum televizyon aracılığı ile özellikle 25. kare tekniği ve subliminal mesaj yöntemiyle iflah olmaz şekilde dejenere edildi.
Bu tarz programların ahlaksızlıkları ağızlarından salyalar akıtarak çok matah bir şeymiş gibi servis etmelerini ve bizim de onlara prim veriyor olmamıza ve bu tür yayınların ne yazık ki anormalleri aşıştıra alıştıra normalleştiriyor olmasını eleştirdim. Benim fikrim bu keyfiniz nasıl isterse o şekilde hareket edebilirsiniz. Benim tercihim izlememektir ve çocuğumu da mümkün olduğunca bu tarz şeylerden korumaktır. Bu tür şeyleri izlemektense belgesel izlemeyi daha zevkli ve doğru buluyorum ben. Başkalarının rezilliklerini çıtır çerez eşliğinde izleyemiyorum ne yazık ki...

X