Essenso seramik :(

merverose

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
43
1
34
Kizlar essenso seramikten tava seti aldim ama nette hic kimse memnun değil yorumları sonradan okudum kullanip memnun kalan varmi iade edemem o kadar mi kötü ya çok pisman oldum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm ben kullanıyorum isimi goruyo çok sik duruyor seviyorum ama hemen karariyo makineye de atmayin yaziyo parlakligi gitmesin dye ama ben atiyorum bi sure atmadim sonra bunla mi ugrascam deyip attim zaten baya uygun biraz kulan degistirirsin 2-3 sene sonra ama geri verme sansin varsa moneta markasini tavsiye ederim

Cnm ben kullanıyorum isimi goruyo çok sik duruyor seviyorum ama hemen karariyo makineye de atmayin yaziyo parlakligi gitmesin dye ama ben atiyorum bi sure atmadim sonra bunla mi ugrascam deyip attim zaten baya uygun biraz kulan degistirirsin 2-3 sene sonra ama geri verme sansin varsa moneta markasini tavsiye ederim

Maalesef geri verme sansim yok :KK43: beyaz seramik mi sizinkide

Maalesef geri verme sansim yok :KK43: beyaz seramik mi sizinkide

seramik aslında sağlıklıdır
siz kullandınız da mı memnun kalmadınız yoksa memnun kalmayanları görünce mi moraliniz bozuldu

Kizlar essenso seramikten tava seti aldim ama nette hic kimse memnun değil yorumları sonradan okudum kullanip memnun kalan varmi iade edemem o kadar mi kötü ya çok pisman oldum :KK43:

Ben kullanıyorum, seramik tavasını gayet memenunum, düdüklü tenceresinide kullanıyorum, ondanda çok memnunum, şimdi kampanyasından yakalarsam döküm demir tencere ve tavasını alıcam..

seramik aslında sağlıklıdır
siz kullandınız da mı memnun kalmadınız yoksa memnun kalmayanları görünce mi moraliniz bozuldu

Yazilanlari okudum herkes yazmis seramiği soyuldu iyi pisirmiyor seramiklerin soyuldugundan şikayetçi genelde herkes ben bugün aldim ama elime ulasmadi hala yorumlara moralin bozuldu ya o kadarda para vermişken iade etme sansim da yok :KK43:

Yazilanlari okudum herkes yazmis seramiği soyuldu iyi pisirmiyor seramiklerin soyuldugundan şikayetçi genelde herkes ben bugün aldim ama elime ulasmadi hala yorumlara moralin bozuldu ya o kadarda para vermişken iade etme sansim da yok :KK43:

tüketici hakları denen bişi var canım geri iadesini yapabilirsin
ama kullanmadan bence önyargılı olma
başkaları nasıl kullandı bilmiyorsun
mesela onlar makinaya atılmaz elde yıkayacaksın ve süngerin yumuşak tarafıyla yıkayacaksın
sanırım kimse buna dikkat etmiyor o yüzden de seremik kısmı soyuldu deniliyor

tüketici hakları denen bişi var canım geri iadesini yapabilirsin
ama kullanmadan bence önyargılı olma
başkaları nasıl kullandı bilmiyorsun
mesela onlar makinaya atılmaz elde yıkayacaksın ve süngerin yumuşak tarafıyla yıkayacaksın
sanırım kimse buna dikkat etmiyor o yüzden de seremik kısmı soyuldu deniliyor

Evet haklisiniz olabilir aldik bakalim sagolun güzel yorumunuz için

İnşallah bende memnun kalirim..

İnşallah kalırsın, öyle kararma soyulma asla olmadı, hatta alt tabanı bile beyaz, zaten rengi beyaz ama genelde tabanları çabuk kararır, bu hiiçç kararmadı, duruşuda çok şık..

Yemek yapmayı çoookkk seviyorum :KK16: tava tencere tabak kampanyalarını asla kaçırmam, hemen hemen her markayı kullanmışımdır:KK1:

belli canım çünkü kimse dikkat etmiyo bu tarz şeylere ama aslında çok önemli bi konu
ben de nedense yemek değil de abur cubur tarzı şeyleri yapmayı severim yemekten daha zevkli geliyo :KK9::KK9:

Ya benimkiler dd beyaz seramik Echo Touch modeli. Tencereler çok güzel ama o kadar dikkat etmeme rağmen içi de dışı da soyuldu.başka bir şikayetim yok

belli canım çünkü kimse dikkat etmiyo bu tarz şeylere ama aslında çok önemli bi konu
ben de nedense yemek değil de abur cubur tarzı şeyleri yapmayı severim yemekten daha zevkli geliyo :KK9::KK9:

Ben yemekle alakalı herşeeyi seviyorum.. Normalde kabul günleri olur, millet birbirine gelirken pek önemsemez, ama bana gelirken işi gücü bırakıp gelirler, bu sefer menüde ne var diye:KK1: Her şeyimi kendim yaparım bayramda baklavamı, sarmamı, böreğimi, kışlık turşum reçelim dahil her şeyimi.. :KK1: yakında domates konserve zamanı :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yemekle alakalı herşeeyi seviyorum.. Normalde kabul günleri olur, millet birbirine gelirken pek önemsemez, ama bana gelirken işi gücü bırakıp gelirler, bu sefer menüde ne var diye:KK1: Her şeyimi kendim yaparım bayramda baklavamı, sarmamı, böreğimi, kışlık turşum reçelim dahil her şeyimi.. :KK1:

bize de gönder bize de :KK56::KK56::KK56::KK56:

X