Estetik ameliyat öncesi - sonrası resimlerim

slm
canım eski burnunu gördüm ameliyat olmasaydın daha güzelmiş bence ucunu çok değiştirmiş doktor...sadece burun ucu ameliyatlarının normal ameliyatlardan daha ucuz olduğunu duymuştum...ankarada araştırdığım kadarıyla 2000-5000 arası burun ameliyatı yapıyolarmış...ama senin burun ucu olduğu için daha ucuz olur...

evet canim. eskisi daha guzelmis. ama yandan cok degisti gorunumum. sagdan bakinca cok guzel, soldan bakinca iyi degil ama eskisinden guzel, onden bakinca cok kotu. simdi annem dr arastiriyor, martta 2. ameliyat yaptiriyim o zaman. ama cok korkuyorum,

eşleri ikna etmek biraz zor oluyo canım... benim eşim fıstık gibi burnun var ne ameliyatı, ben seni böyle beğeniyorum diyodu.kararlı olduğumu anlayınca tamam demek zorunda kaldı...şimdi o kadar alıştıki kocişim tv izlerden bak şu kadınında burnu fena değilmiş sana yakışır diye fikir bile veriyoŞeniz

evet canim. eskisi daha guzelmis. ama yandan cok degisti gorunumum. sagdan bakinca cok guzel, soldan bakinca iyi degil ama eskisinden guzel, onden bakinca cok kotu. simdi annem dr arastiriyor, martta 2. ameliyat yaptiriyim o zaman. ama cok korkuyorum,

güven duyabileceğin bir doktor bulursan hiç korkmadan yaptırabilirsin bence...tr de nerede ameliyat olucaksın? ben ankarada olucam hıfzı velidedeoğlu diye bir doktor var referansı çok iyi onu düşünüyorum...

TuanaTUana
burununda evet degisiklik var, yani birseyin dogru olmadigini gosteriyor insan bakiyor acaba ne diye..
ama eskisi daha guzel degil bence yani oyle dusunmede zaten cunku geriye donulemez kendini yemekten baska birsey olmaz
dedigim gibi ben burnunu ondende yuzune kadinsi tatli bi ifade verdigini dusundum sahsen tamam evet azcik belki bir hata var ama bence abartili degil (tabi resimde gordugum kadari)

birde sen burnun uzunduda delikleriyle bir ucuylada kucultturdundemi boyle onude degisti?
yoksa sadece ustundeki kemigi almaya gitin onudemi degisti?
ve hangi teknikle olmustun?

cunku bunlarin onemi var, acik teknikle olduysan adam muhtemelen ucundanda birseyler degistirdiki boyle cok degisti aksi taktirde zaten cok goruyoruz ucu guzel dar .normal olanda (ki sende bu boylemismis) sadece kemeri aldiklarinda burun ucu hala ayni duruyor ama senin burnun onden baya degismis? ordlarada islem istedinmi?

Son düzenleme:
güven duyabileceğin bir doktor bulursan hiç korkmadan yaptırabilirsin bence...tr de nerede ameliyat olucaksın? ben ankarada olucam hıfzı velidedeoğlu diye bir doktor var referansı çok iyi onu düşünüyorum...
canim ben tr de ankarayi dusunuyorrum. bi arkadasim HAKAN GENCE yi tavsiye etti. ama bilmiyorum, senin dr sadece burun ucunu kaca yapiyor bilgin var mi canim?

TuanaTUana
burununda evet degisiklik var, yani birseyin dogru olmadigini gosteriyor insan bakiyor acaba ne diye..
ama eskisi daha guzel degil bence yani oyle dusunmede zaten cunku geriye donulemez kendini yemekten baska birsey olmaz
dedigim gibi ben burnunu ondende yuzune kadinsi tatli bi ifade verdigini dusundum sahsen tamam evet azcik belki bir hata var ama bence abartili degil (tabi resimde gordugum kadari)

birde sen burnun uzunduda delikleriyle bir ucuylada kucultturdundemi boyle onude degisti?
yoksa sadece ustundeki kemigi almaya gitin onudemi degisti?
ve hangi teknikle olmustun?

cunku bunlarin onemi var, acik teknikle olduysan adam muhtemelen ucundanda birseyler degistirdiki boyle cok degisti aksi taktirde zaten cok goruyoruz ucu guzel dar .normal olanda (ki sende bu boylemismis) sadece kemeri aldiklarinda burun ucu hala ayni duruyor ama senin burnun onden baya degismis? ordlarada islem istedinmi?

canim benim ameliyat acik oldu. cumartesi gittim doktora. baska hastaalr vardi, bana cogu kiside boyle oluyor, 2 sene sonra tam sekil aliyor, egrilik falan kalmiyor sakin 2. ameliyat yaptirma dediler, sonra dr la gorustum, dr dedi ki, evet dedi kemik egriligi duzeltince durun ucunda egilme olmus, ameliyatlarda boyle hatalar oluyor bazen, 1 senen tam doldugu gun gel, istersen lokal anesteziyle 2.ameliyat (sadece burun ucuna) yapabiliriz dedi, simdi 17 martta 1 senem dolucak, o zaman tekrar gidicem, bakalim ne olucak.

ha bu arada burnum hep o resimdeki gibi degil. bazen cok guzel oluyor, ama yorgun olunca, biraz soguk alginligi falan olunca hemen o resimdeki gibi kotu sekil aliyor. nedenini anlayamiyorum.

canım burun ucunu nekadara yapar bilmiyorum...burun ucunun düzelmesi normal burun ameliyatlarından daha ucuzmuş onu biliyorum....

tuanacım sen kime oldun ameliyatını? bende 2. bir oprerasyon düşünüyorum

tuanacım bence sorun senin burun ucunda diil doktor burnunu küçütmeye çalışmış ve fazla kıkırdak almış burnunun orta bölümüne yani o foto gözüken ters v şeklindeki yere kıkırdak ekleyecek ve düzelecek aslında basit çözumu bence

sanırım açık ameliyattı çünkü burnumun alt kısmında dikişler vardı,iz falan kalmadı
benim de hala şişlikler var biliyorsunuz doktorlar tam şekli 6-12 ay arası belli olur dedi..

mutluyum bu halimleden çok memnunum :1rolleyes:

Canım çokk güzel olmuş harikaa :)güle güle kullan Canım bursada hangi hastanede yaptırdın ameliyatınıı .ilerdee bende kemik olduğu için yaptırmak zorundayım fakattt 7 yıldır erteliyorum korkudann.Anesteziden ayılıncaa ağrıların çok oldumuu :) doğruları söyle tamammı acıdıysa acıdı yazz :jeyyar:

tuanacım bence sorun senin burun ucunda diil doktor burnunu küçütmeye çalışmış ve fazla kıkırdak almış burnunun orta bölümüne yani o foto gözüken ters v şeklindeki yere kıkırdak ekleyecek ve düzelecek aslında basit çözumu bence
insallah oyle olur canim.

tuanacım sen kime oldun ameliyatını? bende 2. bir oprerasyon düşünüyorum
canim ben azerbaycanda yaptirdim ameliyatimi. Vagif Kalenderli doktorun ismi. TR de egitim almis ve uzun yillar orda calismis. azerbaycanin da tum unluluerinin estetigini o yapiyor. o yuzden ona yaptirdim

cnm doç dr tugrul maral la bir görüş istersen şu anda kampanya war 1500 ytl imiş bende görüşmedim ama bu aralar düşünüyorum

sagol canim bilgin icin. ben bi arastiriyim. iyiyse olur ama benim 1 senem tam dolmadan kimse ameliyata almaz ki beni

canim fotolarini kaldirmissin sanirim
eger hala elinin altinda varsa bende bir gorsem????
bende bu yilin sonunda ameliyata girmek istiyorum
belcikadan gelecegim bende ameliyat icin

özel mesajlara tek tek cevap veremiyorum kızlar kusura bakmayın,burdan yazmak daha kolay,ameliyat olalı bir yılı aştı herhangibir problem komplikasyon yada sorun yaşamadım bu süre icinde
ameliyat maliyeti,doktor,iyileşme sürecini sayfanın başında yazdım,üşenmeyip okuyun lütfen,tekrar tekrar yazmanın anlamı yok yerimseniben
çoğu zaman ameliyat olduğumu bile unutuyorum,sanki doğuştan böyleymişim gibi bile geliyor,eski resimlerime de bakmıyorum pek.

son halimi de evdeki bilgisayardan en kısa süre icinde eklerim..iş yerindeki bilgisayarda resimlerim var fakat,profilden yok..

ayy canlarım benim kızlar darısı bizim başımızı inş. allah herkesin gönlüne göre verir

canım önden de gayet başarılı ama küçük bi önerim olacak kaç yaşındasın bilmiyorum ama saçlarını açık bırakınca toplu halinden bi 10 yaş daha genç görünüyorsun, açık saç daha çok yakışıyora.s.

kesinlikle katılıyorum..
bu arada, gerçekten çok güzel bir burun olmuş.. yüzüne çok ama çok yakışmış..

canım bend ebülen cihantimura olan birine ulaşmaya çalışıyorum bende kendisine olmayı düşünüyorumda canım bana yardımcı olursan çok sevinirim nasıl bi dr ilgilimi morarma olmamış sende ve anladığım kadarıyla memnunsun cevap bekliyorum

:nazar:resimler için sağol canım bende senin doktora olmayı düşünüyodum anladığım kadarıyla iyi bi doktor ne dersin doktor hakkında bilgilerini bekliyorum

X