Estradiol degerim 1000 !!! Ne demek

Havasutoprakates

Kûn fe yekûn🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
1.198
706
Adetin 3. Günü yani bugün hormon tahlilleri verdim estradiol 1000 çıktı Dr da bende çok şaşırdık 3 ay once 39 du değerim. Yanlışlık oldu diye düşünüp yarin tekrar test vermemizi istediler. Bu değere hiçbir yerde rastlamadım bilgisi olan var mı?
İki tane basit kıstım varmış dün muayenede çıktı yasmin başladım. 1 kez ictim oyle verdim kanı. Aşılamaya başlayacaktık 2 aydır basit kistle uğraşıyorum. Hiç olmazdı 2 aydır da gitmiyor. 😒😒

Laboratuvar hatası gibi geldi bana. Ben laboratuvarda çalışıyorum bu zamana kadar hiç öyle bir sonuçla karşılaşmadım. Yumurtlama zamanı olsa belki. Ovülasyon testiniz varsa yapsanıza bi

Laboratuvar hatası gibi geldi bana. Ben laboratuvarda çalışıyorum bu zamana kadar hiç öyle bir sonuçla karşılaşmadım. Yumurtlama zamanı olsa belki. Ovülasyon testiniz varsa yapsanıza bi
Yaptım silik çizgi yok kadar hatta. Adetin 4. Günündeyim inşallah hatadır. Yoksa büyük sorun mu demek

Bugün 835 cikti 2 gunde 1000 den düşmüş . Brn napicam ya 2 ay önce 39 olan değere bak Dr bu şekil de aşılama da olmaz dedi. Kaldım öyle 😔😔

Yok hicbirsey kullanmadim sadece coraspirin içiyorum. Basit kist geçmemiş diye yasmin verdi o da bugün 3.gün yani.
Yüksek olunca kanser riskini dw arttırıyormus bebek sahibi de olamiyormusum uykularım kaçtı nasıl düşecek bisey de yazmiyor İnternette bisey de bulamadım buraya yazdm belki yaşayan vardır diye senden başka yazan da yok Allah senden razı olsun

Yok hicbirsey kullanmadim sadece coraspirin içiyorum. Basit kist geçmemiş diye yasmin verdi o da bugün 3.gün yani.
Yüksek olunca kanser riskini dw arttırıyormus bebek sahibi de olamiyormusum uykularım kaçtı nasıl düşecek bisey de yazmiyor İnternette bisey de bulamadım buraya yazdm belki yaşayan vardır diye senden başka yazan da yok Allah senden razı olsun
Canım sen bol bol soğan suyu içmiştin bence o yaptı onu içme demiştim ama sen enfeksiyon kist düşürüyo gibi bişey demiştin soğan suyu ve kürlerle alakalı olduğunu düşünüyorum sağlıklı sebze ağırlıklı ve bol su tüket

Senden de razı olsun kuzum. Korkma sen hormonlar her ay birbirinden farklı çıkıyor. Benim bir ay 40 çıkan e2 değerim diğer ay 80 küsür çıkmıştı. Yediğimiz içtiğimiz stresimiz her şeyimiz etkili hormonlarda. Sen stresi bi azalt. Soğan suyu falan içiyorsan içme bi normal hayatına dön. Bi de sağlıklı beslen bence normale döner merak etme 😘😘

3 4 gün ictim sogan suyunu dün akşam da aklıma geldi o yaptı diye. İnşallah öyledir çünkü laboratuvarda ki kadın da birsey mi kullandin pik yapmış dedi. Dr da adetin ikinci günü gelmeden yaptır dedi. Bir de yasmin kullanıyorsun o düzenleyecektir dedi.

3 4 gün ictim sogan suyunu dün akşam da aklıma geldi o yaptı diye. İnşallah öyledir çünkü laboratuvarda ki kadın da birsey mi kullandin pik yapmış dedi. Dr da adetin ikinci günü gelmeden yaptır dedi. Bir de yasmin kullanıyorsun o düzenleyecektir dedi.
Aynen aynen sen korkma her regl dönemi hormonlar sıfırlanıyor o yüzden rahat ol

İnşallah düzelir. Valla bi tarafı düzeltiyorum başka bir yerden patlak veriyor çok isteyince insan. Allah ugrastirmadan kolaylıkla saglikla bebekler nasip etsin bana bize isteyen tüm kadınlara 🤲🧡🧡

Senden de razı olsun kuzum. Korkma sen hormonlar her ay birbirinden farklı çıkıyor. Benim bir ay 40 çıkan e2 değerim diğer ay 80 küsür çıkmıştı. Yediğimiz içtiğimiz stresimiz her şeyimiz etkili hormonlarda. Sen stresi bi azalt. Soğan suyu falan içiyorsan içme bi normal hayatına dön. Bi de sağlıklı beslen bence normale döner merak etme 😘😘
Merhaba benkm estradiol 44 çıktı sizce iyimi

Merhaba hanimlar dün e2 degerim 10 çıktı adetin 3. Günü 1000 çıkmıştı 2 gün sonra 835 olmuştu
Suan adete 12 gün var ve değerim 10 çıktı. Adetin 2.gunu Dr gelmeden tekrar baktır dedi

X