Tatlı Tarifi Etimekli Prenses Tatlisi (resimli)

ayla124rq0.jpg
[/IMG]

Bunda bende sympathoss. Simdi yeni yaptim dilimlemek istemedim çûnkü yarinki misafirlerim için

ilaydosum ellerine saglik canim vallahi harika yapmisin:lepi: ,benimkinin aynisi hemde, bi azcik sim eksik ,tadida ayni benimki gibidir kesin ,insallah misafirlerinde begenerek yer canim
resim icin cok tesekkurlera.s.

görüntü süperrrrrrrrrrr ellerine sağlık
tadıda çok güzel oluyor
bende biraz değişiğini yapıyorum özellikle çocuklar çok seviyor sık sık yaparım

arkadaşlar bende yapıyorum bundan.ben irmik yerine keşkül hzırlayıp döküyorum.kremşantinin üzerine de sıvama hindistan cevizi yayıyorum.harika oluyor

arkadaşlar bende yapıyorum bundan.ben irmik yerine keşkül hzırlayıp döküyorum.kremşantinin üzerine de sıvama hindistan cevizi yayıyorum.harika oluyor

keşkülü nasıl hazırlıyorsun şekerim. tarifi teferruatlı yazarmısın? bu haliylede süper. bu akşam deneyeceğim kızlar.

harikaaaaaa canim ellerine saglik.bunun aynisini un ile yapiyorlar.irmik yerine

kızlar bu akşam pastayı yaptım ve resmini çektim. yanlız benim krem şantim kakaolu olduğu için pastam kahverengi. üzerini hindistan cevizi ile süsledim. bu akşam tadına bakarız. dilim şeklindede resmini çekerim. yakında resmini eklerim. Sympathique yeniden teşekkürler canım.

canim olsun sen ekle resmini eminim harika olmustur
illaki ozel malzeme alcak degilizya evdeki olan malzemeleri kullaniriz
insallah begenirsiniz canim

ben bu pazarki davetime bu tatlıyı yapıyorum:dance:
bitanem ellerine sağlık:hooray:
bende yapıyodum ama tek katlı üstüne krem şanti
yada yine tek katlı muhallebi ve krem şanti
bunda irmik var
belki fotosunuda çekerim
Libyana cım sağolsun:lepi:

Geçtiğimiz pazar günü yaptım bende bunun bir değişik tarif olanını krim şanti üzerini dövülmüş badem kivi ve çileklerleri doğrayıp süsledim misafirler çok beğendi.
en kısa zamanda tekrar yapacağım tadı damağımda kaldı 9 kişi idik 14 kişilik tatlıyı yedik.

Geçtiğimiz pazar günü yaptım bende bunun bir değişik tarif olanını krim şanti üzerini dövülmüş badem kivi ve çileklerleri doğrayıp süsledim misafirler çok beğendi.
en kısa zamanda tekrar yapacağım tadı damağımda kaldı 9 kişi idik 14 kişilik tatlıyı yedik.

ellerine saglik canim eminim seninkide cok guzel olmustur
bidaki yapmanda resmini cekde buraya ekle bizde goreim ne kadar marifetli bi hanim oldugunua.s.

ay süpersinnnnnnn ya yemede yaninda yat valla kiyamaz insan bu görüntüyü görünce
ellerine emegine saglik
paylasimin icin tskler canimmmmmmmmm

Bende ramazan ayinda yapiyorum genelde bunu, gercekten cok güzel tadi var...
Simli yapim iyi fikir oldu tesekkürler, cok hos bi görüntü olmus gercekten

X