Tatlı Tarifi Etimekli Prenses Tatlisi (resimli)

eveet bende yaptim cok güzel bir tatli gercekten, fakat su etimekleri islattigimiz serbetin sekeri bana cok fazla gibi geldi cok tatli oldu, birdahakine 1 bardak eksik koycam sekerini

cnm ellerine sağlık bir sempatiq klasiği bir sunum harikası daha..emeğine sağlık canım kardeşim muhteşem görünüyor..ama şu simler konusunda biraz daha dikkatli ol.çünkü sağlığa zararlı olduğu gerekçesiyle şu ara bulamıyorum izmirde..

bu benim cok once yaptigim tarifti ,ben simleri okadar fazla kullaniyorum nerdeyse yilda bikac kez olur oda azicik bisey degilse fazlasi zararlidir mutlaka
bu arada tesekkur ettim pinarcim

eveet bende yaptim cok güzel bir tatli gercekten, fakat su etimekleri islattigimiz serbetin sekeri bana cok fazla gibi geldi cok tatli oldu, birdahakine 1 bardak eksik koycam sekerini

yapmana ve begenmenize sevindim canim
serbeti aralarda yazmisimdir tatli olursa siz biraz az koyabilirsiniz diye
tabi oructan dolayi bakamamisindir tadina
bidakine daha az koyarsin artik

Harika görünüyor. Ben bunu ilk defa görüyorum

Akşam eve gidince ilk işim bunu yapmak olacak..

Şu bildiğimiz etimek.hani kuru ekmek değilmi kızlar

Birde dolaptamı bekletiyoruz.. cokacimcoookkaç dk bekletsek yeterli olur...

Acil cvp eve gidince yapcam..hihoyyyt ay bu süslerde harika. tüh

canim acil cevap demisin ama yeni gordum yinede ben yazim
evet bildigimiz kizartilmis kuru ekmek yani etimek :)
etimek serbetini cekene kadar disarda beklet ,uzerine irmikli tatliyi yaptiginda acelen varsa dolaba koy sogusun acelen yoksa disarda sogusun gerci havalar daha sicak disarda pek sogumaz sen en iyisi dolapta sogut :) :)
soguduktan sonra uzerine kremasini yap devamli dolapta durcak ama bu tatli
yapinca yorumlarini beklerim mumkunse resimli :)

O gün eve gidince hemen yaptım.. resim yüklemeye vaktim olmadı

Ama çektim resimlerini :sm_cool: akşam eve gidince yada müsait zamanımda hemen yüklüycem.. harika bir tatlı oldu.. ama ben şerbeti soğuk döktüm pek çekmedi.. daha doğrusu burdan bir iki kişi çok tatlı oluyo diyince bende şerbette şekeri ve suyu az kullandım....fazla değil yarım bardak falan az kullandım...
biraz kuru oldu etimekler ara ara oda hepsi değil.... ama olsun harikaydı...:CüvCüv:

X