Dolmalar Sarmalar Etli Lahana Dolması (Pratik Ve Kolay Sarışla Adım Adım Resimli)

elelrinize sAĞlık.çok severim ama beceremem pek.yada üşenirim desem daha doğru olur.

barçman naptın sen.vallahi ağzım hala sulanıyor.iyi ki hamile değilim.kesin düşerdi.her şeyin alasını yaparım lahanayı bir türlü beceremem.bu yöntem güzel,ilk işim yarın alıp yapmak olacak.çoooook teşekkürler.pazıyı bu şekilde sarıyorum,lahananın sarılacağını hiç düşünmemiştim.

ay bugün yaptım ne tesadüfff, en güzel yemeklerden biridir.
teşekkür için de teraziyi tıklayıp katılıyorum diyecen

ellerinze saglık cok lezzetli gorunuyor :)
babaannem de cok lezzetli yapar
kıyma kullanmadıgı zmanlarda tavuk kanatlarını dolmaların aralarına dizer cok lezzetli olur
en kısa zamanda bende yapacagım :)

ellerinize sağlık... annemde bu şekilde sarıyor kenarlarını kıvırmadan.. komşumuz söylemiş onada böyle yapmasını ilkten çok tuhaf gelmişti bozulmaması ..bayılıyorum bildiklerini böyle başkalarıyla paylaşan kendine saklamayan insanlara.. tşkler tekrar...

bende çok sverim bunu.
şinciikk bütün olarakmı haşlanılıyor,yoksa tek tek ayırıp mı haşlanılıyor.
bidee dolmalık lahana bulmakta çok zor.pazara nezaman gitsem taş gibi lahanalar.dolmalık yumuşak olmalı dimi öz<ellikle ortası.

bende çok sverim bunu.
şinciikk bütün olarakmı haşlanılıyor,yoksa tek tek ayırıp mı haşlanılıyor.
bidee dolmalık lahana bulmakta çok zor.pazara nezaman gitsem taş gibi lahanalar.dolmalık yumuşak olmalı dimi öz<ellikle ortası.

Dış yapraklarını koçana yakın yerinden kesiyorum

Orta kısmını tencereye sığdığı ölçüde bütün olarak haşlıyorum
Evet lahana yumuşak olursa çok daha iyi olur:lepi:

bayılırım lahana dolmasına etsizini asla yemem etlisinde ki tadı bulamıyorum asla annemde hep böyle yapar,gerçektende çok güzel görünüyor ellerinize kollarınıza saglık

ellerinze sağlık harika görünüyodu canım cektı hamileym ayrıcada bugun yapmayı duşunuyorum teşekkürler tarif için

X