Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ev döşerken kafanız mı karıştı? Siz sorun, iç mimarımız cevaplasın!

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
verdıgınız onerıler ıcın teşekkur ederım..
sıze cocuk odamızın resımlerını gonderıyorum..
ıkı oglumuz var..
bırı 19 dıgerı 4 yaşlarında..bu yaz odalarına degışıklık gerekıyor......
neler onerırsınız..

Eki Görüntüle 1011425

tek kışılık yatagımız..

Eki Görüntüle 1011426

balkon kapısı ..

Eki Görüntüle 1011430

cekmecesı yanında pc ve en son kıtaplık var..

Eki Görüntüle 1011428

Eki Görüntüle 1011429

ıkısının arasında kalan boşluk..

Eki Görüntüle 1011431

kapı yanı ve yatak karşısında ıkılı dolap..

Merhaba,
Mobilya değişikliği yapacakmısınız? Mobilya önerisimi yerleşim planımı istiyorsunuz benden ihtiyacınız olan desteği ögrenirsem daha etkin çözümler iletebilirim.

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

Merhaba,
Mobilya değişikliği yapacakmısınız? Mobilya önerisimi yerleşim planımı istiyorsunuz benden ihtiyacınız olan desteği ögrenirsem daha etkin çözümler iletebilirim.

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

cok teşekkur ederım ılgınız ıcın..ılk olarak yerleşım..
fakat sızden rıcam her ıkı onerıyı yazmanız ..

cok teşekkur ederım ılgınız ıcın..ılk olarak yerleşım..
fakat sızden rıcam her ıkı onerıyı yazmanız ..

Öncelikle pencere aksına ve pencere cevresine yakın yatak dışında mobilya yerleştirmemeniz olacaktırki siz de bu şekilde yerleşim yapmışsınız fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla. Büyük mobilyalar ve sizin mobilyalarınız gibi koyu renkte olunca genel olarak odanın algısını karanlık ve boğucu hale getiriyor. Yeni aldığınız mobilyalarda küçük odalarda açık renk mobilya almaya dikkat etmenizi önerebilirim. İki çocuğunuz aynı odayı paylaşacaksa kapının yanında konumlandırdığınız dolabın yerine sürgülü teleskopik ray sistemli dolap öneriyorum. İki çocuğunuzunda ihtiyacını karşılayacak bir dolap almanız daha doğru olacaktır. Alan dar olduğu için mobilya seçimlerini doğru yapmanızı tavsiye ederim.Kapaklı dolaplar alan gerektirir. Sizin için websitemizde olan mobilya örnekleri paylaşacağım. Sorunlarınız paylaştığınız için teşekkür ederim.

$MB3-113.jpg $NJ3-316.jpg $NJ3-327.jpg $AD3-460.jpg

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

Öncelikle pencere aksına ve pencere cevresine yakın yatak dışında mobilya yerleştirmemeniz olacaktırki siz de bu şekilde yerleşim yapmışsınız fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla. Büyük mobilyalar ve sizin mobilyalarınız gibi koyu renkte olunca genel olarak odanın algısını karanlık ve boğucu hale getiriyor. Yeni aldığınız mobilyalarda küçük odalarda açık renk mobilya almaya dikkat etmenizi önerebilirim. İki çocuğunuz aynı odayı paylaşacaksa kapının yanında konumlandırdığınız dolabın yerine sürgülü teleskopik ray sistemli dolap öneriyorum. İki çocuğunuzunda ihtiyacını karşılayacak bir dolap almanız daha doğru olacaktır. Alan dar olduğu için mobilya seçimlerini doğru yapmanızı tavsiye ederim.Kapaklı dolaplar alan gerektirir. Sizin için websitemizde olan mobilya örnekleri paylaşacağım. Sorunlarınız paylaştığınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1011655 Eki Görüntüle 1011656 Eki Görüntüle 1011657 Eki Görüntüle 1011668

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

cok teşekkur ederım...yerleşım dogru renkler yanlış anladıgım kadarıyla..
sıze bıkı sorum daha olacak..
ıkı oglumuz var..
yatak secımını cekyat gorunumunde olup acıldıgında ranza olan yataklardan tercıh edıyordum

$946830.jpg

resımdekı gıbı..

ayrıca yatagın karşısında bulunan eşyaların yerıne buyuk bır surgulu dolap duşunmuştum ben..
eskı dolap yerıne pc masa ve raflar yaptırmayı duşunuyordum..,
oldugundan farklı bır gorunum olsun ıstıyordum..

sızce bu duşuncelerım olumlu mu ..yoksa şuanki halıyle daha mı uygun..
teşekkurler:)

merhaba size tavsiyem sürgülü kapaklı dolap kullanmanız ama gömme dolaplarda ya da yaptırma olan ürünlerde fiyatlar arttığı gibi teleskopik ray sistemi dediğimiz mekanizmaları çok randımanlı yapamadıkları olabiliyor. Kapaklı dolaplar ise alanınızı daha daraltacak ve kullanışssız olacaktır. Dolap yaptırmayı düşündüğünüz alanın ölçülerine uygun hazır üretimi yapılan dolaplar almanızı tavsiye ederim. Dilerseniz yükseklik ve genişlik ölçülerini bana iletin ben bizim ürünlerimizden size uygun olan dolapları seçip önerebilirim. Sorununuzu paylaştığınız için teşekkür ederim.

vivense iç mimarı
www.vivense.com

çok teşekkür ederim. Evim henüz inşaat aşamasında olduğu için tam ölçü veremiycem size. Fakat tavsiyelerinizi dikkate alıcam. :KK16:

cok teşekkur ederım...yerleşım dogru renkler yanlış anladıgım kadarıyla..
sıze bıkı sorum daha olacak..
ıkı oglumuz var..
yatak secımını cekyat gorunumunde olup acıldıgında ranza olan yataklardan tercıh edıyordum

Eki Görüntüle 1011727

resımdekı gıbı..

ayrıca yatagın karşısında bulunan eşyaların yerıne buyuk bır surgulu dolap duşunmuştum ben..
eskı dolap yerıne pc masa ve raflar yaptırmayı duşunuyordum..,
oldugundan farklı bır gorunum olsun ıstıyordum..

sızce bu duşuncelerım olumlu mu ..yoksa şuanki halıyle daha mı uygun..
teşekkurler:)

Ürün çok fonksiyonel estetikte görünüyor ama kısa süreli yazlık vb yerlerde bu tarz ürünler kullanacak olsanız evet ama günlük kullanımda çok daha konforlu ortopedik yataklar kullanmanızı tavsiye ederim. Gelişim sürecinde ve fiziksel sağlıkları açısından gençlerin bedenen sizden daha hareketli bir gün geçirmesini de göz önünde bulundurursanız sanıyorum sizde fikrinizi değiştireceksiniz :) Var olan bir odanız ve çocuklarınız için bunu kullancagınıza karar vermişken önceliğiniz onların rahat olması olarak derecelendirin. Estetik ve görsel diğer değişiklikleri ikinci planda tutmanızı rica ederim.

Evim son kat aydınlık salonumun ölçüsü 4.75/4.00 dikdörtgen gibi dar tarafta fransız balkon yere kadar sürgü kapım var üzerinde vizon ve kemik renk ikili kenarlardan tutturulmuş yeni tül perdem var ....karşı duvarına yaşam ünitesi düşünüyorumkoltuklarımı yüzletmeyi ahşam kenarlarını kemik renge boyatmayı-halımı değiştirmeyi düşünüyorum renkleri pudra vizon kemik kullanmak istiyorum ama çok solukkalacağını düşünüyorumkoltuklarım 3lü 2li iki adette 1 li varyerleştirme nasıl olmalı tekliler fransız balkon olan duvarın 2 köşesinde olup kapı önüne uzun bir kemik renk sehpa nasıl olur.....halım ne renk olmalı....renklerin koltuklarda kombinlenmesi nasıl olmalı..bu renlerin içine canlılık katan bir renk kırlentlerde veya aksesuarlarda kullanılabilir mi ve renk olmalı ? ? ? teşekkürlerrrrrr ....cevabınızı merakla bekliyorum .......

Ürün çok fonksiyonel estetikte görünüyor ama kısa süreli yazlık vb yerlerde bu tarz ürünler kullanacak olsanız evet ama günlük kullanımda çok daha konforlu ortopedik yataklar kullanmanızı tavsiye ederim. Gelişim sürecinde ve fiziksel sağlıkları açısından gençlerin bedenen sizden daha hareketli bir gün geçirmesini de göz önünde bulundurursanız sanıyorum sizde fikrinizi değiştireceksiniz :) Var olan bir odanız ve çocuklarınız için bunu kullancagınıza karar vermişken önceliğiniz onların rahat olması olarak derecelendirin. Estetik ve görsel diğer değişiklikleri ikinci planda tutmanızı rica ederim.

cok teşekkur ederım dıkkate alacagım:)

merhaba

ben alon eşyamı değitirdim.modern tarzda iki üçlü kanepe ve bi tekli koltuk aldım.kanepenin biri koyu turkuaz diğerleri beyaz.yemek takımım ve tv ünitem de beyaz lake.orta sehpam da ahşap+beyaz.bu takıma ne renk halı ve perde önerirsiniz.perde ne tarz olmalı.(ben halı için turkuaz patchwork,perde için de kahve köpüğü düşündüm.uygun mu?)

Son düzenleme:
merhaba

ben alon eşyamı değitirdim.modern tarzda iki üçlü kanepe ve bi tekli koltuk aldım.kanepenin biri koyu turkuaz diğerleri beyaz.yemek takımım ve tv ünitem de beyaz lake.orta sehpam da ahşap+beyaz.bu takıma ne renk halı ve perde önerirsiniz.perde ne tarz olmalı.(ben halı için turkuaz patchwork,perde için de kahve köpüğü düşündüm.uygun mu?)

Merhaba öncelikle sorununuzu paylaştığınız için teşekkür ederim. Gri ve mavinin tonlarını içinde barındıran patchwork kullanabileceğiniz gibi Tek başına da kullanabilirsiniz. Perde seçimini de almış olduğunuz halı ile uyumlu seçmeniz halinde daha keyifli bir mekana sahip olabilirsiniz. Sizin için websitemizde bulunan bir kaç öneride bulunabilirm. Sormak istedikleriniz olursa memnuniyetle cevaplayabilirim. Teşekkürler.

$GO3-161.jpg $ST3-114.jpg

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

Evim son kat aydınlık salonumun ölçüsü 4.75/4.00 dikdörtgen gibi dar tarafta fransız balkon yere kadar sürgü kapım var üzerinde vizon ve kemik renk ikili kenarlardan tutturulmuş yeni tül perdem var ....karşı duvarına yaşam ünitesi düşünüyorumkoltuklarımı yüzletmeyi ahşam kenarlarını kemik renge boyatmayı-halımı değiştirmeyi düşünüyorum renkleri pudra vizon kemik kullanmak istiyorum ama çok solukkalacağını düşünüyorumkoltuklarım 3lü 2li iki adette 1 li varyerleştirme nasıl olmalı tekliler fransız balkon olan duvarın 2 köşesinde olup kapı önüne uzun bir kemik renk sehpa nasıl olur.....halım ne renk olmalı....renklerin koltuklarda kombinlenmesi nasıl olmalı..bu renlerin içine canlılık katan bir renk kırlentlerde veya aksesuarlarda kullanılabilir mi ve renk olmalı ? ? ? teşekkürlerrrrrr ....cevabınızı merakla bekliyorum .......

Merhaba öncelikle sorununuz ve heycanınızı bizimle paylaştımğınız için teşekür ederim. :) Seçtiğiniz renklere ilaveten mint green tonunu size de önereceğim çünkü pudra pembe ve mint green tonu bir arada çok uyumlu ve canlı oluyor. Berjerleriniz mint green tonunda fransız balkonunuza yakın mesafede kemik renkli uzun bir sehpa ile kullanmanızı bende istiyorum. Genel olarak yerleşim planınız gayet iyi olmuş. Tv ünitesini konumlandırırken tv seyredebilme kapasitesini koltuk oturma sayısı olarak düşünün maksimum en rahat nasıl izleneceğini düşünerek yerleştirebilirsiniz. Ben evinize ait fotoğrafları görebilsem daha kesin yönlendirmeler ve yerleşim planı yapabilirim. Dilerseniz fotoğraflarınızı paylaşın ben size daha rahat yönlendirmelerde bulunabileyim. Teşekkürler. Keyifli bir eve sahip olmanız dileğiyle.

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com

Merhaba öncelikle sorununuz ve heycanınızı bizimle paylaştımğınız için teşekür ederim. :) Seçtiğiniz renklere ilaveten mint green tonunu size de önereceğim çünkü pudra pembe ve mint green tonu bir arada çok uyumlu ve canlı oluyor. Berjerleriniz mint green tonunda fransız balkonunuza yakın mesafede kemik renkli uzun bir sehpa ile kullanmanızı bende istiyorum. Genel olarak yerleşim planınız gayet iyi olmuş. Tv ünitesini konumlandırırken tv seyredebilme kapasitesini koltuk oturma sayısı olarak düşünün maksimum en rahat nasıl izleneceğini düşünerek yerleştirebilirsiniz. Ben evinize ait fotoğrafları görebilsem daha kesin yönlendirmeler ve yerleşim planı yapabilirim. Dilerseniz fotoğraflarınızı paylaşın ben size daha rahat yönlendirmelerde bulunabileyim. Teşekkürler. Keyifli bir eve sahip olmanız dileğiyle.

Vivense İç Mimarı
www.vivense.com
odayı boşalttığımda çekeceğim fotosunu yönlendirmeniz için paylaşmak isterim...yeni renk fikri ve ilginiz için teşekkürler... Yolunuz açık olsun .

çok teşekkür ederim ilginize.bi sorum daha var çok olmazsa :KK1: masa altında da halı kullanmalımıyım.:KK1:

Merhaba tekrar halının kullanıldığı alanlar daha sıcak algılanıyor eğer küçük bir alan değilse kullanmanızı tavsiye ederim. Kullanılmadığı takdirde boşluk hissi olmamışlık hissi uyandırabilir. Bir evin kıyafeti gibi düşün perde ve halı ile giydirip sıcak tutabilirsiniz. :)

Vivense İç Mimarlık
www.vivense.com

Merhaba tekrar halının kullanıldığı alanlar daha sıcak algılanıyor eğer küçük bir alan değilse kullanmanızı tavsiye ederim. Kullanılmadığı takdirde boşluk hissi olmamışlık hissi uyandırabilir. Bir evin kıyafeti gibi düşün perde ve halı ile giydirip sıcak tutabilirsiniz. :)

Vivense İç Mimarlık
www.vivense.com

teşekkür ederim.kararsız kalmıştım ama şimdi alıcam.

Merhabalar ben salonumda büyük damask desenli duvar kağıdı kullandım halılarımda damask desenli ve tüllerimde aynı şekilde koyu kahverengi köşe koltuğum var mobilyalarımda krem eskitme salonuma 2 tane berjer ve 6 tane sandalye alacağım rica etsem renk ve desen konusunda yardımcı olabilirmisiniz aksesuarlarım gümüş ve turkuaz renklerde berjerlerimi sade almak istemiyorum desen olayına girsem çokmu yanlış olur birde ne renk fon perde yaptırayım şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar,

Yatak odam 11.30 m2. Mobilyalarımı beyaz renk alıyorum.yatak odamda modern,ferah ve romantik bir atmosfer olsun istiyorum.Ne renk duvar boyası önerirsiniz.romantik yatak odaları için daha çok pembe mor renk perde ve aksesuar önermişler.Perdem hangi tonlarında olmalı.halım hangi renk olmalı.şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,
Evlilik hazırlığındayım evim için Vivensese çok beğendiğim patchwork chester kanepeyi alacağım. Bu kanepe 2 li, yanına 3 lü kanepe ve 1 tane de berjer istiyorum. Patchwork renkli olduğundan diğer kanepe ve berjer için ne renk ve nasıl bir şey almalıyım ? Ve halım renk ne renk olmalı ? Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395774909.037888.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395774924.368366.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X