Saç Bakım Ürünleri Evde brezilya fönü/Keratin bakımı

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
iyi akşamlar,
sizlerden tavsiye yardımı istiyorum,
Saçlarımı yeni boyadım sayılır biraz canlılık geldi fakat boya aktıkça yine matlık geri geliyor saçlarım ne düz ne de dalgalı karbançorban :KK43: uçları mısır püskülleri gibi kestiriyorum 1 hafta sonra yine aynı mısır püskülüne dönüşüyor canlandırıcı serum kullanıyorum bu seferde çok aşırı yağlı görünüyor gün içerisinde ne deneyeceğimi şaşktım
hiç bir şekle girmiyor düzleştirici kullanmazsan aslında hep düz olsa keşke
virüs zamanında da kuaföre gitmek istemiyorum evde kendi kendime çözüm arıyorum
evde denediğiniz saç düzleştirme de önerebileceğiniz bir ürün var mı acaba

Ben evde yaptım çok memnunum Bellot 2 keratin aldım saçına sürdüm diplerde 1 cm kalacak şekilde maskesiz yapma ve cam açık olsun daha sonra 1.5 saat durdum öyle daha sonra fön çektim saçıma üzerinde duzlestirici yaptım 3 gün sabah akşam duzlestirdim sonra tuzsuz şampuan yikandim aşırı kabarik ve dalgalı saçlarım düz ve parlak kepegime de iyi geldi duştan sonra havluyla suyunu alıp kurutuyrum mis gibi dümdüz oluyor😊

Ben saçlarım düz olsun diye kızımın johsn.baby ışıltılı saç spreyini sıkıyorum hem harika kokuyor hemde istediğim hacmi ve yumuşacık düzlük veriyor dene istersen . Püsküllü olmasının sebebi de yakmışsın demek ki saçını saç kremi sakın kullanma duş alırken daha da mısır püskülü olur bu dediğim spreyi hr zaman kullan ayrıca kurutma ya havlu da sarılı kalsın ya da bırak kendi kendine kurusun ama ıslakkende toplama ya salık ya da boynundan örmelisin 👍🏻

Merhaba arkadaslar
saçlarım cok kalın telli kuru ve yıpranmıs durumda.hıc sekıl almıyor..keratın yapmak ıstıyorum her sabah saclarımla ıse gıtmeden once ugrasmaktan bıktım usandım.guvenebılecegımız bır urun onerebılır mısınız?
tesekkurler

Merhaba arkadaslar
saçlarım cok kalın telli kuru ve yıpranmıs durumda.hıc sekıl almıyor..keratın yapmak ıstıyorum her sabah saclarımla ıse gıtmeden once ugrasmaktan bıktım usandım.guvenebılecegımız bır urun onerebılır mısınız?
tesekkurler
Bellot 2 tavsiye ederim

Bellot 2 tavsiye ederim
cevabınız ıcın cok tesekkurler.kuaför bır arkadasım bu tarz formaldehıtlı urun kullandı gırtlak kanserı oldu adam.ucuz olan keratınlerde kesınlıkle formaldehıt var demıstı .zaten korona var ondan saglık acısından cok korkuyorum guvenlı bır urun ıstıyorum :KK43:

Kokudan duramadım yapmadan bıraktım. kokusuz dumansız bir ürün buldum biraz pahalı ama sağlığı kaybettikten sonra kazanmak daha pahalı.. teşekkürlerrrr

ben 2 yıldır qod max silver kullanıyorum çok memnunum.saçlarım aşırı kıvırcık bir de boya yapıyorum kac yıldır bu yuzden iyice keçe gb oluyor boya kurutuyor tabi saçı.yogun calısan bır ınsanım saç bakımına ayrıca zamanım yok.bu urunu bulana kadar kaç tane ürün denedim gözümün yanmasından duramamak bi yana nefes alamadan yarıda yıkadım saçımı attım çöpe. kanser riski yok bu üründe hiç koku falan çıkmıyor gayet düz bakımlı yapıyor.düzgün kaliteli ürün arayanlara evde keratin yapcak arkadaşlara tavsiye ederim.

X