Evden çalışma

NeBu16

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
63
12
27
Arkadaslar Bursa da yaşıyorum küçük çocuklarım var çalışamıyorum evde bunaldım hem eve destek hemde Oyalanmak için evden yapabileceğim iş önerileriniz var mı ? İnternet üzerinden evde paketleme işleri var ama pek güven vermiyo açıkçası

Arkadaslar Bursa da yaşıyorum küçük çocuklarım var çalışamıyorum evde bunaldım hem eve destek hemde Oyalanmak için evden yapabileceğim iş önerileriniz var mı ? İnternet üzerinden evde paketleme işleri var ama pek güven vermiyo açıkçası
Evet paketle isi bence dolandirici çünkü basima geldi malesef ama size ondan daha guzel ve kazancli bir is teklifim var isterseniz ayrintilari anlatabilirim kabul ederseniz

Siz bunun için üye oldunuz siteye herhalde.
Nasil yani anlamadim bende evde paketleme işine girmek istedim ve malesef dolandirildim bende evde birseyle uğraşmayın ek gelirim aileme destek olayim dedik boyle bir evde sabun paketlemeye gireyim dedim dolandirildim suan bambaska isim var ve cok da guzel kazanclari olan

Bende aynı dertten muzdaribim

X