Eve çağırmak sizce doğru mu? Başka nasıl yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haykırdım öyle miymiş😅
Kel ve merhem olayı yani 😅
Ama ben çok kıskandım onu daha çok beğenmişlerdirrrr 😩😂
Valla onu bu yalanında mı ay pardon bu konusunda mı başka konusunda mı yazmıştı hatırlamıyorum ama kesin psikologmuş😂 hatta birilerine teşhis koyup tedavi önerdi😂

Ama size bir tek şey lazım ve o "şey" uğruna iki günlük adamı binbir bahaneyle eve atmaya kalktiniz ama o bile istemedi.. bir de böyle düşünün:)
Sosyal medyada fotoğrafı en çok beğenilen üyemizin amelelik karşılığı sevişme teklifine red geldi. Yarasına tuz basmayın lütfen.

Sosyal medyada fotoğrafı en çok beğenilen üyemizin amelelik karşılığı sevişme teklifine red geldi. Yarasına tuz basmayın lütfen.
Sen her yardımı amelelik olarak görüyorsan ciddi sorunların var. Ayrıca benim yaram yok sen beni kendin ile karıştırdın galiba benim amacım sevişme olsa çoktan yapardım bahaneye ihtiyacım yok.

Ama size bir tek şey lazım ve o "şey" uğruna iki günlük adamı binbir bahaneyle eve atmaya kalktiniz ama o bile istemedi.. bir de böyle düşünün:)
Eve atmak gibi bir amacım yoktu siz fesat doğup fesat yetişmişsiniz. Atmak istesem bahaneye ihtiyacım yok gider açık açık derim. Senin fantezilerin "usta" ile ilgili olduysa herkesi kendin gibi sanma.

a aa ciddi bu şaka gibi 😅
Zeka seviyesi mi sorgulayım yaş mı şuan bilemedim😅
Piyasa bi sosyal medyam olmadığından sen daha çok beğeni almışsındır tatlım. Ben senin gibi orda burda ilgi çekip kendimi ortalara atmak için saçılmadım hiç :)
Zeka seviyesini sorgulamak haddin değil bunu bil. Sen kimsin de beni sorguluyorsun? Bu sitede üç beş tane zorba var hepsinin psikoloğa gitmedi lazım.

Ben en iyisi olduğumu iddia etmedim ama senin zeka seviyen fotoğraftan belli. Çok mu kıskandın sen aldığım beğenileriii.
yoo her cevabında ben bilirim, ben yaparım, ben istesem yaparım cevaplarını yapıştırmamış mısın yürüyen ego seni ? 😅
Ergen konuları açıp her şeyi çok iyi bildiğini iddia eden kim ?😅 Zeka seviyesi fotodan değil de perde takmak için eve erkek atmak gibi durumlardan, like yarıştırmaktan falan anlaşılır ama tabi sen seviyenden dolayı bunu da düşünemedin 😅😅😅

yoo her cevabında ben bilirim, ben yaparım, ben istesem yaparım cevaplarını yapıştırmamış mısın yürüyen ego seni ? 😅
Ergen konuları açıp her şeyi çok iyi bildiğini iddia eden kim ?😅 Zeka seviyesi fotodan değil de perde takmak için eve erkek atmak gibi durumlardan, like yarıştırmaktan falan anlaşılır ama tabi sen seviyenden dolayı bunu da düşünemedin 😅😅😅
Sen çok attıysan bilemem ama benim öyle bir amacım yok. Evet istesem yaparım bunun için çok bilmeye ihtiyacım yok yürüyen cahil seni. Noktalama işareti falan çalış ne bu cahillik seviyesi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X