Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

Günaydıııınnnnnn
:KK16::KK16::KK16:
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: ayy oyaa allahı iyliğini versin emi :KK52: :KK52:
hakkaten de ne bilinç altı varmış sende

zaten nedendir bilmem ama kadınlar birbirlerini genelde çekemiyor

bilinçaltına girdiğine göre sende sanırım rahatsız olmaya başladın bu moddan :KK1:
ağır makyaj yapma bence cildin güzel çünkü ama
azıcık allık ve rimel kullanabilirsin
dudaklarına da nemlendirici sürsen tamamdır

oje de ilk olarak parlatıcı ile başla
sonra flormar 310 gibi soft beyaza geçersin
sürmeye elin alıştıkça da rengi koyultup değiştirirsin

kızlar kimse yok ama günaydınlar:KK3:
oyacığım valla durum bizde tam tersi bakımlı hanım hanımcık biriyken 4 senede bu işyerinde köreldim:KK31: işyerim sanayide olduğu için malesef bakamıyorum kendime azıcık bir makyaj yapsam etek giymeye kalksam aman allahım 50 kişi takılır heralde peşime:KK47: ama burdaki bankadaki bayanları gördükçe iç çekiyorum ne güzel elbiseler etekler giyinip makyaj yapıyorlar ama bütün gün banka içindeler benim gibi dışarda gezmiyorlar:KK31: şirkette azıcık makyaj yapayım etek falan giyeyim oo gamze özel bir gün mü diyorlar:KK9::KK9:
seni eleştiren olmamış diyen bayan kesin idari personeldir hem lab ortamında şıkır şıkır giyinecen de ne olacak anlamış değilim oje sürsen ne olur sürmesen ne olur abuk subuk insanları sevmiyorum:KK19: kıyamam rüyana bile girmiş boşver takma nasılsan öyle davran:KK34::KK34:

ece aslında makyaj yapıyorum, hiç vaktim yokken bile kalem çekiyorum asansörde :KK52:
zaten fazlasını kaldırmaz, çünkü millet idari birim. ben üretimdeyim... hani zaten becerip süremiyorum o ayrı mesele de sürebilsem de laboratuvarda oje sürsem bir gün gitmez:KK9: ya hep çizik çizik oluyor ya da solventler çıkartıyor. (alışmadık bir yerde iç çamaşırı durmazmış :KK60: )
gamze haklısın valla şıkır şıkır giyinemiyorsun ki:KK31: idari binada olsam belki.. ama üretimdeki işçilerle bir aradayım ve idari binadaki hatunlara edilen lafları duyuyorum. yanımda söyleniyorlar. ben nasıl gidip de dar pantolon giyineyim, etek söylemiyorum bile :KK52: :KK52::KK52:

Günaydıııınnnnnn

ece aslında makyaj yapıyorum, hiç vaktim yokken bile kalem çekiyorum asansörde :KK52:
zaten fazlasını kaldırmaz, çünkü millet idari birim. ben üretimdeyim... hani zaten becerip süremiyorum o ayrı mesele de sürebilsem de laboratuvarda oje sürsem bir gün gitmez:KK9: ya hep çizik çizik oluyor ya da solventler çıkartıyor. (alışmadık bir yerde iç çamaşırı durmazmış :KK60: )
gamze haklısın valla şıkır şıkır giyinemiyorsun ki:KK31: idari binada olsam belki.. ama üretimdeki işçilerle bir aradayım ve idari binadaki hatunlara edilen lafları duyuyorum. yanımda söyleniyorlar. ben nasıl gidip de dar pantolon giyineyim, etek söylemiyorum bile :KK52: :KK52::KK52:

kalem çekiyorsan ne güzel
ben hiç beceremiyorum yaaa
sağ gözüm aşağı sol gözüm yukarı bakıyor kalem çekince :KK9: :KK9:

gamzeee bu arada açtığın konuyu gördüm çeyiz için aldıklarımız ama memnun kalmadıklarımız diye
güzel bi konu olmuş yaa
bende tencere kapağı için https://www.yakaladinyakaladin.com/dolap-ici-tencere-kapagi-askisi.html
böyle bir askı aldım ben
dolabın içine takılıyormuş bakalım memnun kalacak mıyım

hele de şu sıralar kuaföre gidecek vaktim de olmadı
bbamın bıyıklarıyla yarışır durumda yüzüm gözüm :KK9:
çok kızıyorum kendime ama yapacak bişi olmuyor işte

yaralarım geçmeden bıyıklar çıkıyor. daha almamaya karar verdimEn Büyük KK
hatta traş da olabilirim :KK9::KK9::KK9:
geçen makasla uçlarından kesmişliğim var zaten.

dün çekime gelecekler diye üç beş tel çekmiştim, çektiğim yerler bugün kan toplamış, yarın da yara olurlar :KK47::KK47::KK47::KK47:

nefret ediyorum bıyıktan :KK47:

Günaydıııınnnnnn

bende lab da çalıştım biliyorum ortamı işte kokoşların boş konuşmaları boşver takma gitsin lisede otelde staj yapıyordum ozamanda cildim çok yağlıydı ve bulunduğum ortam gereği makyaj yapıp güzel giyinmem lazımdı tabi makyaj yapınca yağlı cilt bir süre sonra parlamaya başlıyor idari personelde kendini beğenmiş kokoşlar gelip alay ediyorlardı yüzün okadar parlıyor ki gözümüzü alıyor falan diye:KK47: hiç takmam öyle insanları bir gün yine kokoşun biri geldi toplantıya girecem güzelmiyim dedi kırmızı ruj sürmüş dişlerini görsen kıpkırmızı olmuştu bende inadına bişi demedim:KK9: sonra büyük patron geldi toplantı salonuna girecekler kız günaydın dedi gülümsedi patronda sabah sabah ruj mu yedin hayrola git temizlen gel diye azarladı kızı nasıl gülüyorum ama eden buluyor yani kendilerini kusursuz sanan insanlara tahammülüm yok:KK19:

gamzeee bu arada açtığın konuyu gördüm çeyiz için aldıklarımız ama memnun kalmadıklarımız diye
güzel bi konu olmuş yaa
bende tencere kapağı için https://www.yakaladinyakaladin.com/dolap-ici-tencere-kapagi-askisi.html
böyle bir askı aldım ben

sürüyorum valla yoksa servise alınmam diye korkuyorum :KK60: idari birim servisi olunca :KK31:

kızzzz bu çok güzel birşeye benziyor. kullanışlı olursa haber et bende alayım :KK52:
ben matruşka tencerelerimden hiç memnun kalmamıştım insan yanında tencere kapaklarını asmalık birşey verir diye söylendim durdum. şimdi kutusunda duruyorlar, diğer minnak tencerelerimi çıkarttım :KK52::KK52::KK52::KK52:

güzel bi konu olmuş yaa
böyle bir askı aldım ben

bende eyeliner çekiyorum gözüme onla idare ediyorum bütün gün:KK9::KK9: evet açtım konuyu ama talep fazla olmadı oysa herkes şikayeti olan markaları yazsaydı yeni çeyiz yapanlara yardımcı olurdu :KK31:valla güzel birşeye benziyor kullanışlıysa bizede söyle bende alırım kapaklardan tencereleri üstüste koyamıyorum:KK50:

dün çekime gelecekler diye üç beş tel çekmiştim, çektiğim yerler bugün kan toplamış, yarın da yara olurlar :KK47::KK47::KK47::KK47:

bıyıklarını alırken yara mı oluyor cnm:26: etin havalı galiba:KK31: benimde iple alınınca minik kırmızı sivilceler çıkıyor sinir oluyorum en güzeli sirEn Büyük KK

bende hiççç sevmiyorum
kesin çözüm diye bişey de yok ki yüzde :KK5:

hahhahah ucunda n mı kestin makasla allah seni netmesinnn :KK20: :KK20:

ne kadar olabileceklerini çok merak ediyorum yaaa
saçım o kadar hızlı uzasa ya

bende lab da çalıştım biliyorum ortamı işte kokoşların boş konuşmaları boşver takma gitsin lisede otelde staj yapıyordum ozamanda cildim çok yağlıydı ve bulunduğum ortam gereği makyaj yapıp güzel giyinmem lazımdı tabi makyaj yapınca yağlı cilt bir süre sonra parlamaya başlıyor idari personelde kendini beğenmiş kokoşlar gelip alay ediyorlardı yüzün okadar parlıyor ki gözümüzü alıyor falan diye:KK47: hiç takmam öyle insanları bir gün yine kokoşun biri geldi toplantıya girecem güzelmiyim dedi kırmızı ruj sürmüş dişlerini görsen kıpkırmızı olmuştu bende inadına bişi demedim:KK9: sonra büyük patron geldi toplantı salonuna girecekler kız günaydın dedi gülümsedi patronda sabah sabah ruj mu yedin hayrola git temizlen gel diye azarladı kızı nasıl gülüyorum ama eden buluyor yani kendilerini kusursuz sanan insanlara tahammülüm yok:KK19:

:KK52: :KK52: iyi yapmışsın valla haketmişler
ben hiç kadınlarla çalışmadım :KK9: o yüzden nasıl bi duygu bilmiyorum
ama iyi ki yok yaa
sinir olurum ben :KK19:

sürüyorum valla yoksa servise alınmam diye korkuyorum :KK60: idari birim servisi olunca :KK31:

kızzzz bu çok güzel birşeye benziyor. kullanışlı olursa haber et bende alayım :KK52:
ben matruşka tencerelerimden hiç memnun kalmamıştım insan yanında tencere kapaklarını asmalık birşey verir diye söylendim durdum. şimdi kutusunda duruyorlar, diğer minnak tencerelerimi çıkarttım :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
doğru dedin ian ki
sizinkiler almaz falan :KK52: :KK52:

tamam söylerim yaaa
bende sinir oluyorum o kapak olayına
anneminkiler hep dağınık duruyor

matruşka tencere ni kiii :18: ben hiç bilmiyorum ama :KK30:

bende eyeliner çekiyorum gözüme onla idare ediyorum bütün gün:KK9::KK9: evet açtım konuyu ama talep fazla olmadı oysa herkes şikayeti olan markaları yazsaydı yeni çeyiz yapanlara yardımcı olurdu :KK31:valla güzel birşeye benziyor kullanışlıysa bizede söyle bende alırım kapaklardan tencereleri üstüste koyamıyorum:KK50:

eyeliner mıııııııı :KK30: :KK9: :KK9: :KK9:

ben her kuaföre gittiğimde sürdürürm
çokta severim yakıştırırım amaaaa
beceriksiz olduğumdan ötürü kullanamıyorum :KK9: :KK9:

tekniğin var mı yaaa nasıl öğrendin ki

eyeliner mıııııııı :KK30: :KK9: :KK9: :KK9:

ben her kuaföre gittiğimde sürdürürm
çokta severim yakıştırırım amaaaa
beceriksiz olduğumdan ötürü kullanamıyorum :KK9: :KK9:

tekniğin var mı yaaa nasıl öğrendin ki

zor öğrendim cnm ya:KK31: sitelerdeki videoları izleye izleye birde elimin titremesini engelliyorum artık:KK9:tekniğim var gözümün en zonundan yukarıya doğru bir çizik atıyorum sonra onu baştarafıyla birleştiriyorum:KK9: anlatım biraz kötü oldu ama:KK31:

bak bu eyelinerli gözüm :KK9::KK9: kirpiklerimde olsa iyi ama çok kısalar:KK50:
$543297_10150788069997206_2039598831_n.jpg

Son düzenleme:
bıyıklarını alırken yara mı oluyor cnm:26: etin havalı galiba:KK31: benimde iple alınınca minik kırmızı sivilceler çıkıyor sinir oluyorum en güzeli sirEn Büyük KK

sir ile de yara oluyor kiiii:KK50::KK50:
traş olucam her sabah, kalınlaşınca lazere gideceğim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37:

matruşka tencere ni kiii :18: ben hiç bilmiyorum ama :KK30:

tencereler iç içe giriyor güya bir tencerae yer kaplıyor, kapakları için de ayrı bir dolap yapsam anca :KK19:

sir ile de yara oluyor kiiii:KK50::KK50:
traş olucam her sabah, kalınlaşınca lazere gideceğim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37:

tencereler iç içe giriyor güya bir tencerae yer kaplıyor, kapakları için de ayrı bir dolap yapsam anca :KK19:

senin için en iyi çözüm lazer gerçektende:KK34: yoksa başka türlü baş edemezsin:KK31:

çok güzel olmuş gamzeeeeee :KK9: :KK9: :KK9: maşalalhh :nazar: :nazar:

oyam anladım tencereyi de ne sçama kapakları cebinde mi gezdirecekmişsin :KK19: :KK19:

yüzde lazer de tehlikeli yaa
yara falan olma ihtimali var

senin için en iyi çözüm lazer gerçektende:KK34: yoksa başka türlü baş edemezsin:KK31:

kesinlikle :KK24:

~~~~~
kendinize iyi bakın hatunlar :KK3:
annem hazırlıkları tamamlamıştır, ben gideyim. bugün çok işimiz var. kuruyufka açacağız
sahurda kolaylık olsun diye :KK34:
kendinize iyi bakın emi canlar :KK54::KK54::KK54::KK54:

~~~~~
annem hazırlıkları tamamlamıştır, ben gideyim. bugün çok işimiz var. kuruyufka açacağız

oyacım kolay gelsin kuru yufka nasıl bişi ki ekmek yerine mi yeniliyor lavaş dediğimiz şey mi acaba:44:

~~~~~

ohhhh hamarat hatun
kolay gelsin size :KK1:

ben geldimmmmmm.....:KK3::KK3:

cumartesi çalışmaktan nefret ediyorummmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:sanırım her cumartesi söylicem bunu:KK5::KK5:

ben geldimmmmmm.....:KK3::KK3:

cumartesi çalışmaktan nefret ediyorummmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:sanırım her cumartesi söylicem bunu:KK5::KK5:

hoşgeldin cnm:KK16: sabret çağlacım bebiş doğunca cmtsileri evde olacaksın:KK9:bu arada nasıl yapacaksın iş mevzusunu cnm işten ayrılacakmısın yoksa izin mi kullanacaksın düşündün mü hiç

X