Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

hoşgeldin cnm:KK16: sabret çağlacım bebiş doğunca cmtsileri evde olacaksın:KK9:bu arada nasıl yapacaksın iş mevzusunu cnm işten ayrılacakmısın yoksa izin mi kullanacaksın düşündün mü hiç

hoşbulduk gamzemm....:KK16:
şimdi söyle düşünüyorum....2 ay doğum öncesi 2 ay doğum sonrası iznim var ya ben doğum öncesini kullanmıcam,Allah izin verirse dayanabildiğim kadar dayancam...doğumdan sonra kullancam izinlerimi...yani doğumdan bi hafta önce falan bırakabilirim işi....işten ayrılmayı düşünmüyorum....4 ay kadar ben bakarım sonra kv bakacak bebeğime....Allah annemlere de bi kısmet verir de yakınlarıma taşınır inşallah...o da olursa tam rahat ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

hoşbulduk gamzemm....:KK16:
şimdi söyle düşünüyorum....2 ay doğum öncesi 2 ay doğum sonrası iznim var ya ben doğum öncesini kullanmıcam,Allah izin verirse dayanabildiğim kadar dayancam...doğumdan sonra kullancam izinlerimi...yani doğumdan bi hafta önce falan bırakabilirim işi....işten ayrılmayı düşünmüyorum....4 ay kadar ben bakarım sonra kv bakacak bebeğime....Allah annemlere de bi kısmet verir de yakınlarıma taşınır inşallah...o da olursa tam rahat ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

ne güzel cnm ya ben doğursam bakacak kimsem yok mecburen bırakırım diye düşünüyorum anca 3 yaşına falan gelince kreşe veririm öyle çalışmaya başlarım gibime geliyor:KK31: ama ben hamile kalana kadar kv çalışmayı bırakırsa ona bırakırmıyım hımm düşündüm şimdide bırakmam galiba:KK9::KK9:

Son düzenleme:
ne güzel cnm ya ben doğursam bakacak kimsem yok mecburen bırakırım diye düşünüyorum anca 3 yaşına falan gelince kreşe veririm öyle çalışmaya başlarım gibime geliyor:KK31: ama ben hamile kalana kadar kv çalışmayı bırakırsa ona bırakırmıyım hımm düşündüm şimdide bırakmam galiba:KK9::KK9:

niye bırakmazsınnn:KK1:

niye bırakmazsınnn:KK1:

cnm ya eltimin kızı okadar şımarık yetişti ki annesi kızsa hemen babaneye halaya koşuyor onlar çok şımartıyorlar:KK20: anne baba korkusu olmalı çocukta:KK31: birde birkaç kere kv torununa sana vuranlara sende vur falan diye şeyler söylüyordu çok yanlış bişi kızdım hatta bir keresinde öyle tembih mi olur anne diye ezdirmesin kendini diyor kavgacımı olsun yani:KK47: yokya kendi disiplinimle büyümesini istiyorum ben:KK31: her isteğini yapacak kv ve halasıyla büyümesi beni ilerde zora sokar:KK50::KK50:

cnm ya eltimin kızı okadar şımarık yetişti ki annesi kızsa hemen babaneye halaya koşuyor onlar çok şımartıyorlar:KK20: anne baba korkusu olmalı çocukta:KK31: birde birkaç kere kv torununa sana vuranlara sende vur falan diye şeyler söylüyordu çok yanlış bişi kızdım hatta bir keresinde öyle tembih mi olur anne diye ezdirmesin kendini diyor kavgacımı olsun yani:KK47: yokya kendi disiplinimle büyümesini istiyorum ben:KK31: her isteğini yapacak kv ve halasıyla büyümesi beni ilerde zora sokar:KK50::KK50:

sen de haklısın canım....:KK31::KK31:

inşallah bi sıkıntı yaşamayız biz de kv öyle biri değil ama bakalım hayırlısı olsun:KK31::KK31:

çağlam hoşgeldin canım
bende sevmiyorum cumartesi çalışmayı

benim çocuğum olduğu zaman işi bırakmak istemiyorum
ama özel sektör olduğu için
izin konusunda ne kadar tolere ederler bilmiyorum

kv ye bırakmak bende istemiyorum
zaten aynı binadayız mutlaka şımartacaklar ama
anne baba eğitimi ayrı
birde benim kv de kp de çok açık görüşlü değiller
ne kadar ne verebilirler bilmiyorum

eltimin çocuklarını çok şımartıylar mesela
kp nin yanında bağırsınlar hemen küsüyor benim yanımda bağırmayın diye çocuklarda şımarık

ben kendi annem baksın çok isterim ama o da çalışıyor
o zamana kadar işi bırakır mı
durum ne olur bilmem ama

amin cnm yaşayıp göreceksin tabi:KK31: ama şimdi böyle konuşuyorumda işi bırakamayacağım durum olursa mecburen bende kv me bırakabilirim:KK31:

Her anne bebeğinin yanında olmak ister ama bi yandan da onun için bi gelecek düşünür...daha rahat,daha güvenli olsun diye...Rabbim ne verirse hayırlısını versin Gamzecim....zorda kalırsak napalım:KK31:

çağlam hoşgeldin canım
bende sevmiyorum cumartesi çalışmayı

benim çocuğum olduğu zaman işi bırakmak istemiyorum
ama özel sektör olduğu için
izin konusunda ne kadar tolere ederler bilmiyorum

kv ye bırakmak bende istemiyorum
zaten aynı binadayız mutlaka şımartacaklar ama
anne baba eğitimi ayrı
birde benim kv de kp de çok açık görüşlü değiller
ne kadar ne verebilirler bilmiyorum

eltimin çocuklarını çok şımartıylar mesela
kp nin yanında bağırsınlar hemen küsüyor benim yanımda bağırmayın diye çocuklarda şımarık

ben kendi annem baksın çok isterim ama o da çalışıyor
o zamana kadar işi bırakır mı
durum ne olur bilmem ama

Ecem inş yardımcı olurlar izin konusunda.....ama başka caren de yoksa mecbur bırakılacak belli bi yaşa gelene kadar....ben izin konusunda rahatım su an ama insanoğlu....beklenmedik bi anda değişebilir belki...izin verirler diye düsünyrm çünkü iyi insanlar çok şükür:nazar::KK31:

hayırlısı bakalım yaaa.....Allah gönlümüze göre versin:KK54:

Merhaba kızlar ben evlendim farkında olmadan çocuk bile yaptım :KK53:
Nasıl gidiyor evliliğiniz?

Ecem inş yardımcı olurlar izin konusunda.....ama başka caren de yoksa mecbur bırakılacak belli bi yaşa gelene kadar....ben izin konusunda rahatım su an ama insanoğlu....beklenmedik bi anda değişebilir belki...izin verirler diye düsünyrm çünkü iyi insanlar çok şükür:nazar::KK31:

hayırlısı bakalım yaaa.....Allah gönlümüze göre versin:KK54:

cnm uzun süreli olduğu için değişebilirler dediğin gibi insanoğlu:KK31:seni bir yere kadar düşünüyorlar varsa yoksa işleri yürüsün:KK31:dün bizim patron senelik izin diye bişi neden varki pazar neyinize yetmiyor diyo:KK9:sinirden gülüyorum artık:KK9:

gamze seninki yine iyi
bizimkiler yıllık izin vermiyorlar
yıllardır burdayım
hiç daha tatil yapmadım :KK5:

cnm uzun süreli olduğu için değişebilirler dediğin gibi insanoğlu:KK31:seni bir yere kadar düşünüyorlar varsa yoksa işleri yürüsün:KK31:dün bizim patron senelik izin diye bişi neden varki pazar neyinize yetmiyor diyo:KK9:sinirden gülüyorum artık:KK9:

gamze seninki yine iyi
bizimkiler yıllık izin vermiyorlar
yıllardır burdayım
hiç daha tatil yapmadım :KK5:

Allah vicdan versin kızlar patronlarınızaaaa:KK5::KK5:

Merhaba kızlar ben evlendim farkında olmadan çocuk bile yaptım :KK53:
Nasıl gidiyor evliliğiniz?

merhaba hosgeldin...çok şükür iyi evlilik senin nasıl gidiyor..alıştın mı bebişeee:KK1:

ben yapmadım istemiyor cnm bişi:KK31:bebişin sana etkileridir cnm ya:KK34:

canım mutfakta sigara içtiler kokusu bana geldi...midem bulandııııı:KK5:

X