Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

bizim garip oldu perde işi yaaa
ilk sipariş verdiğim hala takılmadı :KK53:
daha 3 gün önce aldığım geldi takıldı
ama oturma odam çok güzel olduuu :KK69: :nazar: masmavi oldu deniz gbiiii :KK17: :KK17:

aminnn inşallahhh
insan mutlu oluyor yeni hayatta attığı her adımda

sorma çağlammm :18: :18:
2 aydan da az kaldı
tutuştum bildiğin :18: :18: :18:

ben perdeciyi resmen telefon yağmuruna tutmuştum:KK9: benim nikah 1 ay öncesinden oldu 2 hafta sonra evim yazılacaktı perdelerimin takılması lazımdı adam hazır iki gün sonra sevkiyat var dedi aman geliyorum ben alırım takarım dedim sonra bir gittim afedersin eşşek ölüsü gibiydi perdeler atladım taksiye eve götürdüm birde minnacık taburenin üzerinde eşim takmaya çalıştı :KK9::KK9:kimse benim kadar tez canlı olamaz heralde koşuşturmaktan 5 kilo vermiştim:KK31:

ben perdeciyi resmen telefon yağmuruna tutmuştum:KK9: benim nikah 1 ay öncesinden oldu 2 hafta sonra evim yazılacaktı perdelerimin takılması lazımdı adam hazır iki gün sonra sevkiyat var dedi aman geliyorum ben alırım takarım dedim sonra bir gittim afedersin eşşek ölüsü gibiydi perdeler atladım taksiye eve götürdüm birde minnacık taburenin üzerinde eşim takmaya çalıştı :KK9::KK9:kimse benim kadar tez canlı olamaz heralde koşuşturmaktan 5 kilo vermiştim:KK31:

allah iyiliğini versin emi seninn :KK52: :KK52: :KK52:
2 gün bekle aslında dimi adamlar geliyor 5 dakikda takıyorlar ama :KK9: :KK9: yazık olan enişteye olmuş :KK1: :KK1: :KK1:

bende kilo verebilsem keşke koşturmacadan ama
rahatlık var yaa
zaman var herşey yetişecek gibi ya
stres oldukça da yiyorum
her gün kilo alıyoum :KK43: :KK43:

allah iyiliğini versin emi seninn :KK52: :KK52: :KK52:
2 gün bekle aslında dimi adamlar geliyor 5 dakikda takıyorlar ama :KK9: :KK9: yazık olan enişteye olmuş :KK1: :KK1: :KK1:

bende kilo verebilsem keşke koşturmacadan ama
rahatlık var yaa
zaman var herşey yetişecek gibi ya
stres oldukça da yiyorum
her gün kilo alıyoum :KK43: :KK43:
aynen cnm allahtan eşim hiç bişi dememişti:KK16: bende strese girdim mi dememe taş oturur sanki hiç birşey yiyemem iştahım kalmaz:KK31:

çağlam yaa
kadın tutsan olmaz mı ki :26:
bu durumda çok yoruyorsun gibime geliyor
ev tozlanınca da içine sinmiyor
en azından biri gelse toparlasa senin de kafan rahatlar hem enerjin kendine kalır olmaz mı ki

öyle yapcam zaten canım....2 tane tabiri caizse eşşek kadar bacım var faydaları yok:KK33::KK33::KK33:

valla serumları yiyince kafaya dank etti :KK53: :KK53:
artık kasmıyorum kendimi çok fazla en azından kasmamaya çalışıyorum :KK36: :KK36:

serum mu??????:KK53:

şimdi çıkmam lazım ama konuscaz bunu ececimmmmm:KK20:

öpüldünüzzz:KK54::KK54:

aynen cnm allahtan eşim hiç bişi dememişti:KK16: bende strese girdim mi dememe taş oturur sanki hiç birşey yiyemem iştahım kalmaz:KK31:

Allah razı olsun enişteden ne güzel yapmış
o anda bişi deseydi yok yere tartışma çıkardı :KK1:

o taştan bana da göndertsene :KK9: :KK9: :KK9:

öyle yapcam zaten canım....2 tane tabiri caizse eşşek kadar bacım var faydaları yok:KK33::KK33::KK33:

serum mu??????:KK53:

şimdi çıkmam lazım ama konuscaz bunu ececimmmmm:KK20:

öpüldünüzzz:KK54::KK54:

amannn kuzum teşbihte hata olmazmış
elden gelen öğün olmamış o da vaktinde bulunmamış derler
kardeşinde olsa evlendikten sonra el oluyor

en iyisi dışardan biri
ver paranı ohh mis

önemli bişey değil canım yaa :KK53: 1 ay oldu bitti gitti şimdi bomba gibiyim :KK51:

Allah razı olsun enişteden ne güzel yapmış
o anda bişi deseydi yok yere tartışma çıkardı :KK1:

o taştan bana da göndertsene :KK9: :KK9: :KK9:

amannn kuzum teşbihte hata olmazmış
elden gelen öğün olmamış o da vaktinde bulunmamış derler
kardeşinde olsa evlendikten sonra el oluyor

en iyisi dışardan biri
ver paranı ohh mis

önemli bişey değil canım yaa :KK53: 1 ay oldu bitti gitti şimdi bomba gibiyim :KK51:

taş hemde ne taş 57 kilodan 52ye düşürdü beni 1 ayda:KK31: bu arada kardeşte olsa el oluyor sözün çok doğru gerçektende sanki senelerdir yaşadığın onlardeğil gibi:KK50:

oyacım kolay gelsin kuru yufka nasıl bişi ki ekmek yerine mi yeniliyor lavaş dediğimiz şey mi acaba:44:

kuru yufka lavaşın daha incesi ve kurusu..
ramazanda böreklik yufka gibi kullanıyoruz.
ıslatıp tavaya diziyoruz. arasına peynir arkalı önlü kızartıyoruz. aralardaki yufkalar da pişmiş olduğu için çok kolay oluyor.
sahurda olmaz olmazlarımızdan.

oruç tutmayı düşünüyorsun değil mi :44:

yok kuzum düşünmüyorum...kahvaltı yaptığım halde basım dönüyo dün bütün gün kaldıramadım basımı....gecen sene denedim yine dayanamadım....bünyem cok zayıf....düşüp kalıyorum :KK5: tansiyonum hep düşük...en yüksek gördüğüm tansiyonum 7-11 di o da bi kaç kez....genelde 5-7 , 5-8 idare ediyorum:KK1:

günaydın oya günaydın çağla:KK3: cnm bozma moralini mide bulantılarından yiyememelerinden verdin tabi kilo ilerleyen zamanlarda alacaksın sonra kilo aldım diye yakınacaksın:KK9::KK9:

günaydın oya günaydın çağla:KK3: Cnm bozma moralini mide bulantılarından yiyememelerinden verdin tabi kilo ilerleyen zamanlarda alacaksın sonra kilo aldım diye yakınacaksın:KK9::KK9:

işin diğer kısmı da o :KK1: Dert yanacağın günlerde gelecek :KK33:

Güğnaydınnnn :KK16:

günaydın oya günaydın çağla:KK3: cnm bozma moralini mide bulantılarından yiyememelerinden verdin tabi kilo ilerleyen zamanlarda alacaksın sonra kilo aldım diye yakınacaksın:KK9::KK9:

doğru söylüyosun kuzum da az önce yazdığım gibi kilo verdikçe bünyem daha da zayıflıyo ona üzülüyorum....ramazan geldi hoş heldi....eşim oruç tutacak...ona iftar sofrası hazırlayacak gücüm olsun istiyorummmm:KK16:

doğru söylüyosun kuzum da az önce yazdığım gibi kilo verdikçe bünyem daha da zayıflıyo ona üzülüyorum....ramazan geldi hoş heldi....eşim oruç tutacak...ona iftar sofrası hazırlayacak gücüm olsun istiyorummmm:KK16:

oy cnm benim ya allah'ım güç kuvvet versin onuda yaparsın:KK34: ama şimdilik kendini ve bebişini düşüneceksin yapacak bir şey yok:KK31:

Gunaydin kizlar:KK3:
Caglacim üzülme, baslangicta bir kac kilo vermen normal :KK31: benim cevremde gördüğüm hamileler hep ilk aylarda kilo verdi :KK31: annemde vermis sıkma canını:KK19:

X