Rüya Yorumları Evleneceğimiz kişiyi rüyamızda görebilir miyiz bunun duası, var mı ?

Rüyamda istihareye yattım sürekli kumral birini görüyorum 2 keredir güzel nurlu gördüm yüzünü görememistim ışık vardı parlıyordu yüzü o kadar beyefendi birine benziyordu sakin. Dün akşam da yattım baktım gece yattım ve anksiyetesi olan biriyim zaten bazen gece vesveseye geliyorum uyuyamıyorum dün gece de öyle oldu sabah kalktım içim huzursuzdu yine rüyamda kumral birini gördüm ama bu sefer hoşnut olmadım yetersiz eksik namaza durmanın yüzünden olabilir mi abdestimden emin değildim ruhum sıkkınken uyudum gece baya geç saatte uyudum direkt yatmadım tele baktım 10 15 bu rüya beni rahatsız etti birde güzel rüya gördüm diye herkese anlatmıştım bu sefer bi tık rahatsız hissettim
Evleneceğin kişiyi görmek için değil, hali hazırda evliliğe adım atmaya niyetli olduğunuz kişi için hakkımda bu kişi hayırlı mı değil mi diye istihareye yatabilirsiniz. Acele etmeyin . Ne zaman ki sizle evlenmeye bir talip çıkar o zaman yatasınız istihareye

Rüyamda istihareye yattım sürekli kumral birini görüyorum 2 keredir güzel nurlu gördüm yüzünü görememistim ışık vardı parlıyordu yüzü o kadar beyefendi birine benziyordu sakin. Dün akşam da yattım baktım gece yattım ve anksiyetesi olan biriyim zaten bazen gece vesveseye geliyorum uyuyamıyorum dün gece de öyle oldu sabah kalktım içim huzursuzdu yine rüyamda kumral birini gördüm ama bu sefer hoşnut olmadım yetersiz eksik namaza durmanın yüzünden olabilir mi abdestimden emin değildim ruhum sıkkınken uyudum gece baya geç saatte uyudum direkt yatmadım tele baktım 10 15 bu rüya beni rahatsız etti birde güzel rüya gördüm diye herkese anlatmıştım bu sefer bi tık rahatsız hissettim
Ben tanışacağım kişileri öncesinde mutlaka rüyamda görüyorum. Hatta son sevgilimi o kadar net bir şekilde gördüm ki, elele tutusurken parmaklarının eklem yerlerini bile hissetmiştim, Twitter'a da yazmıştım iki gün sonra tanıştık :)

İstihareye inanırım ama bunun için iman ve takva boyutunun önemine de inanırım. Önüne gelen yatınca gerçekleri yansıtır mı, rüyayla amel olur mu bilemedim?

hiç duymadığım için belki çok tuhaf geldi bana. belki yapılıyrodur bilmiyorum ama hiç anlatan duymadım çevremde.

Rüyayla amel olmaz. Tabii ilham olanlar oluyordur bilmiyorum ama bence çok korkutucu ve riskli bir şey ya. Bakın işte tüm ruh halinizi etkilemiş. İnsan arada hayal kurar elbet eşim şöyle olsa, çocuklarım böyle vs diye. Gerçi ben gençken sıkılıyordum böyle şeyler düşünürken. hayatı akışına bırakmayı seviyorum. Çok düşününce insan içinde yoksa bile bir süre sonra kaygılanmaya başlıyor.

bende denemiştim bir sonraki hayatımın kimle geçeçeğini görmek için küçük bir fragman aslında 😁😁

Görsen ne yapacaksın? Kumral gördün sarışın bir kısmetin çıksa hayır mı diyeceksin hiç tanımadan mesela? O yüzü mü arayacaksın sokak sokak? Akışına bırakmak lazım. İnançlı biriysen kadere de inanıyorsundur. Rüyalara göre ruh halin şekillenecek yanlış kararlar alırsın belki. Böyle devam edersen takıntı haline getirirsin. Derler ya neyi çok istersen sınavın olur diye biraz rahat olmak lazım. Ne gerek var. Hayırlısını istemen yeterli bence. O çevreden de uzaklaş.

20 yaşında biri evlilik şakası bile yapsa kızardım. Eşim 24 yaşımda beni kandırdı 🤣 ama evlenmeyecektim ben ya.

Ev kızı olduğunuzu tahmin ediyorum. Evlilikten önce işinizin olmalı, iş olmasa bile mesleğinizğn olması gerektiğini düşünüyorum. Boşverin rüyaları, gerçeğe odaklanın. Tek maaşla geçim zor 🥴

Görsen ne yapacaksın? Kumral gördün sarışın bir kısmetin çıksa hayır mı diyeceksin hiç tanımadan mesela? O yüzü mü arayacaksın sokak sokak? Akışına bırakmak lazım. İnançlı biriysen kadere de inanıyorsundur. Rüyalara göre ruh halin şekillenecek yanlış kararlar alırsın belki. Böyle devam edersen takıntı haline getirirsin. Derler ya neyi çok istersen sınavın olur diye biraz rahat olmak lazım. Ne gerek var. Hayırlısını istemen yeterli bence. O çevreden de uzaklaş.

Doğru ama insan merak ediyor ya da evlenince hayatının kurtulacağını düşünüyor evlenince de demeyeyim doğru insan gelince o çıkmazdan çıkacağını düşünüyor çevre dediğim de arkadaş sadece tek kişi düşüncelerine her şeyine aşırı hayran kaldığım örnek aldığım ama bu konularda beni çok kötü etkileyen biri normalde böyle bu tarz şeyler de asla istemezdim çokta mânâ vermiş olabilirim ondan da olabilir ama genellikle tek kişiyle de olsa sevdiğiniz bjriyse ve sürekli iletişim halinde olduğun biriyse çok kötü etkiliyor cidden sürekli bahsedilmesi deli gibi sürekli istenmesi sizinde beyninize o şekilde giriyor özellikle de sosyal medya da ki her şeyi gerçek sanıyorsunuz bu yüzden sosyal medya kullanmıyorum

20 yaşında biri evlilik şakası bile yapsa kızardım. Eşim 24 yaşımda beni kandırdı 🤣 ama evlenmeyecektim ben ya.

Ev kızı olduğunuzu tahmin ediyorum. Evlilikten önce işinizin olmalı, iş olmasa bile mesleğinizğn olması gerektiğini düşünüyorum. Boşverin rüyaları, gerçeğe odaklanın. Tek maaşla geçim zor 🥴
Bende 24 olucam zaten hâlâ bir seye sap olamadım :/ ancak 26 27 belki 28 i bulacaktır

X