Rüya Yorumları Evleneceğimiz kişiyi rüyamızda görebilir miyiz bunun duası, var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru ama insan merak ediyor ya da evlenince hayatının kurtulacağını düşünüyor evlenince de demeyeyim doğru insan gelince o çıkmazdan çıkacağını düşünüyor çevre dediğim de arkadaş sadece tek kişi düşüncelerine her şeyine aşırı hayran kaldığım örnek aldığım ama bu konularda beni çok kötü etkileyen biri normalde böyle bu tarz şeyler de asla istemezdim çokta mânâ vermiş olabilirim ondan da olabilir ama genellikle tek kişiyle de olsa sevdiğiniz bjriyse ve sürekli iletişim halinde olduğun biriyse çok kötü etkiliyor cidden sürekli bahsedilmesi deli gibi sürekli istenmesi sizinde beyninize o şekilde giriyor özellikle de sosyal medya da ki her şeyi gerçek sanıyorsunuz bu yüzden sosyal medya kullanmıyorum
Bu hayatta seni en çok mutlu edecek kişi sensin. Dışardan böyle bekletiler içine girmenin sonucu genelde hayal kırıklığıdır. Hayatına giren kimse senin hayatın için mucizeler yaratamaz. Her şeyin bir zamanı var. Akışına bırak hayatı.

Ayrica istihare birseyin hayirli olup olmadigini gormek icin yapilir evlenecegin kisiyi gormek icin degil.

Sizin anneci bir erkek arkadasiniz vardi sanki. Sanirim istihare ile onunla mi evlenceksiniz baskasiyla mi onu anlamaya calisiyorsunuz. Yasiniz daha genc neden bu kadar kafa yoruyorsunuz bu evlilik, koca islerine.
Sizin yasinizdayken tek derdim duzgun bir is bulup kendi ayaklarim uzerinde durabilmekti. Surekli is basvurusu yapip, gorusmelere gidiyordum. Bu konu yuzunden uykularim kaciyordu.
Ben inanmiyorum bu arada bu sekilde ruya ile evleneceginiz kisiyi gorme olayina, herhalde kumral erkeklerden hoslaniyorsunuz bilinc altiniza o islemis.

Aile hayatını bilemiyorum yanlış bir şey söylemek istemiyorum ama evlenince doğru kişi veya değil hayatın kurtulmuyor daha büyük çıkmazlara giriyorsun. Evliliği kötülemiyorum. Elbette doğru kişiyle yapılan evlilik çok keyifli oluyor ama geçim sıkıntısı başlıyor. Baba evinde dikkat etmediğin şeylere dikkat ediyorsun. Şu devirde evlenmek zaten zor bir de çeyizi, ev tutması, yerleştirmesi, eşyalar, nişan-kına-düğün, faturalar, mutfak giderleri, kişisel ihtiyaçlar,hamilelikte değişen kıyafetler, doktor kontrolleri, tahliller, doğum giderleri, bebeğin bir yaşına kadar her ay doktor kontrolü, özel aşılar, takviyeleri, ek gıdada organik ürünleri, kıyafeti bezi maması emziği biberonunu suluk (bunlar bir kere alınmıyor. Bebek sevene kadar piyasadaki tüm modelleri deniyorsun) bak virgül koyarken yoruldum düşün daha yüzlerce gider sayabilirim sana. Mesela wc kapağı kırılmış birazdan gidip alacağım ucuz belki ama masraf işte. Baba evinde benim aklıma bile gelmezdi wc kapağı 🤣🤣🤣 hemen kpss çalış. Üniversite okudun mu? Okumadıysan hemen en azından büro yönetimi vs oku iki yıllık. En kısa sürede atanmaya çalış. Tek maaşla geçinmek gerçekten çok zor. En basiti bebek maması fiyatlarına bak internetten. Her hafta alman gerekebilir.

Sosyal medya tuzağına asla düşme. Arkadaşına lütfen bana evlilikten bahsetme ben o işleri Allaha bıraktım hayırlısını bekliyorum de geç.

Doğru ama insan merak ediyor ya da evlenince hayatının kurtulacağını düşünüyor evlenince de demeyeyim doğru insan gelince o çıkmazdan çıkacağını düşünüyor
Kendi hayatinizi ancak kendiniz kurtarirsiniz, kimseye bu sekilde sirtinizi yaslayamazsiniz ne kadar garip bir dusunce yapisi bu.
Nasil bi cikmazin icinde oldugunuzu dusunuyorsunuz tam olarak, hayatiniza girecek kisiden beklentiniz ne?

Doğru ama insan merak ediyor ya da evlenince hayatının kurtulacağını düşünüyor evlenince de demeyeyim doğru insan gelince o çıkmazdan çıkacağını düşünüyor çevre dediğim de arkadaş sadece tek kişi düşüncelerine her şeyine aşırı hayran kaldığım örnek aldığım ama bu konularda beni çok kötü etkileyen biri normalde böyle bu tarz şeyler de asla istemezdim çokta mânâ vermiş olabilirim ondan da olabilir ama genellikle tek kişiyle de olsa sevdiğiniz bjriyse ve sürekli iletişim halinde olduğun biriyse çok kötü etkiliyor cidden sürekli bahsedilmesi deli gibi sürekli istenmesi sizinde beyninize o şekilde giriyor özellikle de sosyal medya da ki her şeyi gerçek sanıyorsunuz bu yüzden sosyal medya kullanmıyorum

Aynen kanka evlenince hayatın kurtuluyor hele de sizin gibi ‘önce eş sonra iş’ kafasında olanların konularını burda okuyoruz ‘kocam aldatıyor dövüyor sövüyor ama gelirim yok çocuklarım var ailem de istemiyor beni’ diye yazıyorlar.

Önce iş bul atan sonra koca iste.

Yoksa hayatın çok çok zorlaşır.

Çevreni de değiştir bil ki ‘önce iş sonra eş’ demeyen çevrende kim varsa düşmanın.

Sizi getirdiği noktaya bakarsak 'her şeyiyle hayran olunacak biri' değilmiş. Önce eğitim, iş, vizyon sonra eş. Doğru insan gelince kurtulacağınızı düşünüyorsunuz ya hani. İşte o düşünce komple yanlış. İyi bir evlilik tabi ki güzeldir. Ama sizi kurtaramaz. Neden? Çünkü siz aynı kişisiniz. Düşünceleriniz, hislerinizi, bakış açınız aynı. Hem ne kadar iyi bir insan da olsa kurtarıcı rolü yükleyip yaslandığınız kişi de bir beşer. O da güçsüz düşebilir, hata yapabilir, yaslanacak yer arayabilir. Forumda bir gezinirseniz gencecik yaşta hevesle yapılan evliliklerin sonuçlarının örneklerini görebilirsiniz . Önce kendiniz güçlü olun. Sonrasında da umarım güzel bir evliliğiniz olur.

Bak sakın yanlış anlaşılma olmasın ben duaya gücüne inanırım.Ben 14 yaşlarındayken merakla böyle kız kıza toplanmisken bizim evde aklına gelebilecek her yolu yaptım bunun için😂😂😂istahareye yatmalarmi dersin yastık altına ayna koyup dileklermi dersin iki ileri bir geri ritüeller mi dersin 😂😂😂😂ciddi mesai harcadım.Hayir neyime ise ....İlla doğrumu test edeceğim ya ....rüyamda afedersin eşek gördüm yemin ediyorum bak hatırladıkça gülüyorum 😂😂😂😂 kızların diline düştüm .... Sonra ben onu kendime yorumladım yani eşeklik etme otur bak işine gücüne karışma bunları diye iyi yönden baktım 😂😂Yoksa aksini düşünmek bile istemedim yani düşünsene eşek gibi inatçı bir koca anlamında olsa idi😂

Rüyayla amel olmaz. Tabii ilham olanlar oluyordur bilmiyorum ama bence çok korkutucu ve riskli bir şey ya. Bakın işte tüm ruh halinizi etkilemiş. İnsan arada hayal kurar elbet eşim şöyle olsa, çocuklarım böyle vs diye. Gerçi ben gençken sıkılıyordum böyle şeyler düşünürken. hayatı akışına bırakmayı seviyorum. Çok düşününce insan içinde yoksa bile bir süre sonra kaygılanmaya başlıyor.
Peki 3 kere yattım aynı şekilde gördüm kumral birini hayatıma kumral biri girmediginde o zaman o olmuyor mu olacak yani keşke yapmasaydım şimdi istesemde hayatıma kimseyi alamam

Evlenince hayatiniz kurtulmayacak ozellikle o annesiyle yasamanizi isteyen kisiyle asla ondan kurtulmussunuzdur umarim. Akisina birakin sureklilik evlilik dusunmek tam tersi etki olur beklemezseniz daha cabuk olur.
onun yüzünü şeytan görsün gerçekten şeytan görsün onun yüzünü insan ailesine soylemeyi bile kabul edemez mi yaa günlerce onunla uğraştım keşke ugrasmasamisim birde seni seviyorum ağlıyorum diyor ne biçim insan bu yaa gerçekten isteseydi oldururdu hakkımı helal etmeyecem

onun yüzünü şeytan görsün gerçekten şeytan görsün onun yüzünü insan ailesine soylemeyi bile kabul edemez mi yaa günlerce onunla uğraştım keşke ugrasmasamisim birde seni seviyorum ağlıyorum diyor ne biçim insan bu yaa gerçekten isteseydi oldururdu hakkımı helal etmeyecem
Hala birsey hissediyorsun demek ki ona karsi yoksa umrunda olmazdi. Bosver birak onune bak gelecegini dusun. Kariyer sahibi ayaklari yere saglam basan bir kadin olmayi hayal et once sonra es dusunursun

Yok bundan sonra böyle yapicam bitti yani kendime odaklanicam hissettiklerimdem değil sinirimden kendine güvenmiypsan benim zamanımı boşa harcamayacaktin sinirlendiğim şey seviyorum diyen birinin benim için tek çabası dahi olmaması bu erkekler çok pislik varlıklar

Bu saçmalığı lisede yaptım dua ettim yattım filan birinde benden çokca büyük en sevdiğim kuzenimi gördüm korkunç hissettim sonra bi daha yaptım salaklık ya işte sevdiğim bi arkadaşımı gördüm. Ve kocam o zaman sevgilimdi yani hayatımda deli gibi aşık olduğum biri varken en hormonların kulaklardan fışkırdığı dönemde.

Rüyamda istihareye yattım sürekli kumral birini görüyorum 2 keredir güzel nurlu gördüm yüzünü görememistim ışık vardı parlıyordu yüzü o kadar beyefendi birine benziyordu sakin. Dün akşam da yattım baktım gece yattım ve anksiyetesi olan biriyim zaten bazen gece vesveseye geliyorum uyuyamıyorum dün gece de öyle oldu sabah kalktım içim huzursuzdu yine rüyamda kumral birini gördüm ama bu sefer hoşnut olmadım yetersiz eksik namaza durmanın yüzünden olabilir mi abdestimden emin değildim ruhum sıkkınken uyudum gece baya geç saatte uyudum direkt yatmadım tele baktım 10 15 bu rüya beni rahatsız etti birde güzel rüya gördüm diye herkese anlatmıştım bu sefer bi tık rahatsız hissettim
Zaten anca ruyanızda gorursunuz bu Kfayla

çok iyi anlıyorum seni, merak etmende herhangi bir sakınca yok. Sadece hayattan ne istediğine karar vermek hepimiz için zor. Süreç de çok ağrılı oluyor. Rabbim hepimize yardım etsin. umarım her şey hayırlı olur senin için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X