Evlenemiyorum !

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.279
23.650
İş hayatımda herşey yolunda başarılıyım o konuda bir sorun yok . Ama yaşım 35 olacak artık evlenmek ve duygusal hayatım yolunda ilerlesin istiyorum karşıma hep ya korkak ya da cinsellige düşkün insanlar giriyor ve bu durumdan bunaldım artık umudum kalmadı:KK43: lütfen hayattaki tek derdin bu mu demeyin evet bu kafama takıyorum artık.

🧿🧿
indir (5).jpeg

valla bana sorarasan evlenmek de benim derdim 😂 oluyor be sıkmayın canınızı. belli bir yaştan sonra kafamızda daha net çizgiler oluyor. o cizgiler biraz bile aşılsa hemen uzaklaşıyoruz. ama doğru insan var herkes için ben buna inanıyorum. arkadasimin ablası da böyleydi. çok üzülüyordu. kardesi ondan önce evlendiği için depresyona falan girmisti. 37 yasinda çok iyi bi evlilik yaptı valla. söylemeden gecemicem -hiç beklemediğin anda oluyor kuzum valla- 😂😂

İş hayatımda herşey yolunda başarılıyım o konuda bir sorun yok . Ama yaşım 35 olacak artık evlenmek ve duygusal hayatım yolunda ilerlesin istiyorum karşıma hep ya korkak ya da cinsellige düşkün insanlar giriyor ve bu durumdan bunaldım artık umudum kalmadı:KK43: lütfen hayattaki tek derdin bu mu demeyin evet bu kafama takıyorum artık.
Bu yaştan sonra aşk ne bileyim ya evlilik sonrası aşkı kalmıyor onun yerine saygı sevgi kalıyor, bence mantık evliliği yapın derim (tabi ki hemen evlenmeyin)

Bu yaştan sonra aşk ne bileyim ya evlilik sonrası aşkı kalmıyor onun yerine saygı sevgi kalıyor, bence mantık evliliği yapın derim (tabi ki hemen evlenmeyin)
Mantık evliliği yaptığı insana dört duvar arasında katlanması çok zor olur. Evlilik bu her halini görüyor çiftler birbirlerinin.

Kendini kapatıyor olabilir misiniz? Durduğunuz yerde gelmez insan içine çıkmalı sosyalleşmelisiniz. Doğru insan seni bulur mantığı yanlış aktif olunmalı hayatın içine karışın. Ön yargılı olmayın. Belli bir yaşta insanlar cinsellik yaşamak isteyebilir bu çok normal

37 yastan bildiriyorum benzer ozellikte erkek cok maalesef
Ya daha ergen moddalar yetiskin erkek olana denk gelmedim (40-45 yas aralığı) ya da sadece cinsellik.yasamak isteyenler cikti karsima
Erkekler zaten sorumluluk duygusundan uzak buyutuluyor cogunlukla, annelerinin paşası oluyorlar yani. Son zamanlardaki ekonomik sorunlar erkeklerdeki sorumsuzlugu daha da arttirdi artik kadın hem evde mukemmel ev hanimi.olsun hem cocuk dogursun hem ailesine baksin hem de calisip evi gecindirsin istiyorlar bu yoksa da sadece yatalim gezelim ama adini koymayalim modundalar. Tabii iyi insana illa denk geliriz belki zamani vardir ama benim.denk geldigim erkekler de benzer ozelliklerde
Benim.umudum var bununla.birlikte cok da uzerine düşünmüyorum en guzel seyler hic ummadiginda oluyor çünkü
Siz hayatın tadini cikarmaya bakin, eslik etmek isteyen kisi illa bir gun karsiniza cikar ben kendi adima boyle.dusunuyorum çünkü hayat güzel ve bize verilen bu hayati olmayan bir sey için üzülmek yerine bizi mutlu hissettiren seylerle gecirmeliyiz diye düşünüyorum
Bu arada 35 yasinda 5 senedir evli olan erkek kardesim.var bir yegenim.var dunya tatlısı ve ona da evlat gozuyle bakiyorum lütfen kendinizi uzmeyin

Niye ya aşık olmanın yaşımı olur 😅
ay yok kız demek istediğim o değil 🙈 evlendikten sonra aşkı öldürüyor ya uğraş dur kavgalar 😅 (lafımı geri aldım mantık evliliği olmaz gı sevmediği insanla 4 duvar arası olmaz ufak bir hoslasmalar belki diyecegim ama sanırım bu evlilik kumardan farksız :KK43: )
Mantık evliliği yaptığı insana dört duvar arasında katlanması çok zor olur. Evlilik bu her halini görüyor çiftler birbirlerinin.
uhmm vallahi haklısınız lafımı geri aldım düzeltemeyecegim mesajımı sanırım 🙈 sevmedigi insanla 4 duvar arası zor ya

10 yıllık evlilikten bildiriyorum. Çok matah birşey değil. Cidden ya. Belki çocuk? Ama onun içinde değer mi bilmiyorum. Eşimi çok seviyorum. İyiki onla evliyim ama bekarlık hayatımi o tamamen özgür zamanları ve yapabileceklerini düşünüyorum... Onlarda oldukça keyif veriyordu bana ya. Önemli olan evli ya da bekar olmak değil, gerçekten mutlu olmak. Mutluluğa odaklanıp evlilik gelirse gelsin durumunda olun canınızı sıkmayin.

Seninde böyle moralini bozuyorlarmı kız ondanmı bu isyan?😁
Dogru insan karşına çıkar belki de daha zamanı gelmedi.Evlenipte pişman olanda çok.Çok isteyince olmuyor bazen oluruna bırak inşallah doğru insana denk gelirsin.

10 yıllık evlilikten bildiriyorum. Çok matah birşey değil. Cidden ya. Belki çocuk? Ama onun içinde değer mi bilmiyorum. Eşimi çok seviyorum. İyiki onla evliyim ama bekarlık hayatımi o tamamen özgür zamanları ve yapabileceklerini düşünüyorum... Onlarda oldukça keyif veriyordu bana ya. Önemli olan evli ya da bekar olmak değil, gerçekten mutlu olmak. Mutluluğa odaklanıp evlilik gelirse gelsin durumunda olun canınızı sıkmayin.
Niye öyle dedin ki şindi

Cinselliğe düşkün olması kötü değil evlilikte hatta iyi ki dersin yoksa kocamın kuşu ötmüyor diye konular açılıyor gencecik insanlar huzur evi lobisinde oturuyor gibi geçiriyorlar günlerini.

Aşka gelince aşk her yaşta kapını çalabilir 35 geç değil sevdiğin seni de seven biriyle mantığı da elden bırakmadan evlenirsen evlilik hayatı mis dersin dur bakalım

Ay keşke ben de evlenemeseydim eşimle sevgili kalsaydık mük olurdu. İnan bazen olmayan işte de hayır oluyor. Böyle demek kolay dersin belki bilemem ama kötü evliliktense bekarlık bin kat iyidir. İyi evlilik=keyifli bekarlık>yalnızlıktan sıkılan bekarlık>kötü evlilik

X