Evlenince değişen kuzenim hakkında bir soru , ona ne kötülük yaptımda benden uzaklaştı sizce

Ben sizin konunuzdan bahsetmedim yalnız kendi gereksiz kuzenimden bahsediyorum. Benim dertlerimden haberleri olmaz, derdimi çözecek insanlar değillerdir zaten.
Sizin durumunuzda da kız kardeşiyle bile iletişimi kesilmiş ve sadece zor durumda arıyorsa cidden psikolojik yardıma ihtiyacı olabilir bilemedim.
Bir insanın uzaklaşmasının sebebi bensem, bilmeden kırdıysam toparlamak isterim onun dışında sebep de aramam. Bazı ilişkilerin bitmesi gerekiyor illa ki kötü bir şey üzerine değil. İnsanlar değişiyor, ilşkiler de değ
Ya duyarsız insana ne desen boş illa riskli gebe olmak zorunda değil sen iyi misin ? Kardeşim gibi diyorsun hamile kadına travmatik öykünü anlatabiliyorsun sonra ben mi iyi olmayan oluyorum ? Dünya etrafınızda dönmüyor hanfendi
burada 10 yorum varsa 9 tanesi beni haklı bulmuş, siz daha konunun ne oldugunu anlamadan , kişisel algılayıp hamilelik üzerinden suçlayıcı bir şekilde yorum yapmışsınız.Ben sizinle anlaşabilecegimi düşünmüyorum.

Ben agresfilik ilgili herhangi bir şey görmedim.Konuyu açan kişi detaylıca açıklamış.Ap açık ortada kız haklı.Çoğu kişi kıza hak vermiş.Ne kadar toksik insanlarsınız ya insanları tahrik edip kaostan zevk alıyorsunuz.

Sizinle görüşmemek için bahane arıyor bence
Belkide
Sizinle görüşmemek için bahane arıyor bence
Ben agresfilik ilgili herhangi bir şey görmedim.Konuyu açan kişi detaylıca açıklamış.Ap açık ortada kız haklı.Çoğu kişi kıza hak vermiş.Ne kadar toksik insanlarsınız ya insanları tahrik edip kaostan zevk alıyorsunuz.
Cidden bu konu bence gereksiz uzadı, karşı tarafında kötü niyetle yazmadıgını biliyorum bakış açılarımız farklı, üslubumu beğenmemiş olabilir, saygı duyarım.Kimse kimseyi kırmasın, kuzen hakkında da hayırlısı olsun artık ne diyim çok fazla yorum var yetişemiyorum

X