Evlenmeden önce eş adayına sorulması gereken sorular

Soru sormakla olmaz bence. Kimse yoğurdum ekşi demez, gerçi benimki sinirliyim demişti.Ben de ne kadar olabilir ki dedim içimden . Pek tınmadım bu lafını. Şimdi anlıyorum ne demek istediğini,Ama artık iş işten geçti:KK37: Ben sinirli erkeklerden nefret ederim çünkü. Erkeğin kontrollüsünü, pozitifini, her daim sorun değil çözüm bulanını severim.
Neyse bi önemli konu daha, sohbetine dikkat etmek gerek. evlenince insan çok afedersiniz cinsellikten ve yemek yemekten başka bir şey paylaşmazsa eşiyle o evliliğin bir anlamı da kalmıyor. Hoşsohbet olmalı diyorum, karşında sen şakır şakır rahat konuşabilmelisin , o da sana lise anılarından başka şeyler anlatabilmeli

Kişiyi kendi yaşam alanında gözlemlemek, onu daha iyi tanıyanlardan bilgi almak daha makul bence.
21 yaşında erkek kardeşim var, küçüklükten beri takma adı "beyefendi".Millet bayılır, nasıl böyle evlat yetiştirdiniz diye anneme sorar, kızlarla da arası çok iyidir.Kıyafeti, saçı, başı , konuşması, saygısı süperdir.
Ama ev halinden size örnekler; aynı çorabı, o çorap ölene kadar giyebilir.
Yaz döneminde dişini fırçalamaz ve "nasıl olsa denize gideceğim, denizde su değer" diyebilecek kadar temiz biri(!)
Yatak toplamaz, içtiği bardak, tas tabak odasından mutfağa yol olur.
Dışarı çıkmıyorsa kuduz gibi banyo yapmaz, sudan kaçar.
Çabuk sinirlenir, siniri geçmez.
vs..vs..vs..
Şimdilerde kız arkadaşı var 1 yıllık.Kız buna "ne kadar temizsin, titizsin, sorumluluk sahibisin" diyormuş.O kız da kimbilir ne sorular sormuştur bizim "beyefendi"ye.Ama bilmiyorki kavunun dibi öyle koklanmıyor. :KK1: Kimin başını yakacak merak edyorum.
Özetle; zor iş hem de çok.

valla hiç belli olmaz.benim abimin evlenmeden önce bize yapmadığı psikopatlık manyaklık kalmamıştı.aynı dediğin gibi aşırı bakımsızdı,dişlerini hiç fırçalamadığı için sanki bir dere geçiyormuş gibi bir çizgi vardı dişlerinin üzerine.şimdi herşeye dikkat ediyor,metroseksüel oldu,karısının yanında süt dökmüş kedi.çektirdiği bizeymiş.

ya soruyla falan olmaz tabi ama sorulara verilen tepkiler de önemli..vucut dili şu bu...ele verir insan kendini..hadi onuda geçtim...biz bile geçen seneki gibi kalmıyoruz..çok şey gidiyor bizden...önemli olan karşı tarafla berabere gitmek senden ne eksiliyorsa ondan da gitsin..sana ne katıyorsa hayat ona da katsın... amann evlilik zor bea kadına daha çok iş düşüyor galiba hep idare memurları onlar..alttan alması gereken onlar...amannn :KK36::KK36:

istediğini sor aynı evde yasamdan tanıyamazsın bi kaç ay önce eşinden ayrılmış bririsi olarak sölüyorum benim eşimin nişanlıkende ark prob vardı çok takılıyodu bekar erk ark ama evlenince asla dedi evlendik huylu huyndan vazgecmedi daha değişik huyları çıktı bu arada mesla ben hayır gitmiyceksin dedğimde bana aynı ev içinde günlerce küsüyodu eşimde dısardan görseniz konuşkan pozitif herkesle cabuk kaynsan biridr ama bana resmen ezyet etti o yüzden evlenmeden önce dikkat edin bi insan asla değişmiyo artı aynı evde yasaman gerekli

cnm kesinlikle katılıyorum sana huylu huyundan vazgeçmiyo hatta sen ne kadar yapma dersen o daha çok yapıo en iyisi oluruna bırakmak sen onunla uğraşıcağına o seninle uğraşsın..:)

X