Evliliğim bitiyor.

tansu07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
4
3
43
Kızlar uyuyamadım. Sizinle dertleşmeye ihtiyacım var. Ben 4 yıllık evliyim. Benim 2. evliliğim bir çocuğum var 2 yaşında. Benim eşimle ara ara sorunlarım oluyordu. Suçlamalar, bağırıp çağırmalar falan. Eşim bitcoin oynayıp para kaybedip beni suçluyordu. Sürekli beni kandırdın. Dediğimi yapacaksın gibi bir sürü baskı suçlamaya maruz kaldım evliliğimde. Psikolojik hap kullanıyor öfke kontrolü için. Bana ne hakaretler etti zamanında eşim. Ne tehditler. Öldürürüm seni ve aileni demeye kadar. Kızımın gözü önünde sürükledi ittirdi falan. Eşim çok anneci. Annesinin sözünden çıkmayan. Annesinin kararlarıyla yatıp kalkan biri. Biz tatillerin hepsini 4 yıl ailesiyle geçirdik. Ne gezme ne ailecek bişi yaptık. İlk lohusa iken 10 günlük annesi hiç suçum yokken kız kardeşim çocuğun bakımına karıştı diye oğlunun yanında bana bağırdı çağırdı. Aileme hakaretler etti onlar yokken. Bunu boşa senin yeniden çocuğun olur dedi. Kızı intahar etmiş diye hep alttan aldım şimdiye kadar. Şimdi geldiğinde de çocuğumun bakımına sürekli karıştı durdu. Çocuğuma kötü şeyler öğretiyor sürekli vur kızım ah de salak de, yok usta gelecek ses yapma bize kızar komşu kızar falan diye çocuğumu korkutuyor sürekli. Bende uyardım durdum. Bana kinlenmiş. Bugün ben işe giderken çocuğum birakmadı beni. Sonra arkamdan yere attı kendini.Bende can havliyle aldım bakıcı surturur dedim aşağı götürdüm. Ben işten gelene oğlunu doldurmuş. Neymiş ben çocuğu nasıl öyle elinden alırmışım. Bakıcıya indi bir sürü onu doldurdu. Neyse anlatmaya çalıştım anlamadı. Ben oğlumu yeniden evlendiririm dedi . Saygısız dedi defalarca bana. Sen memeyi bırakmadın çocuk kopmasın diye suçladı. Sen bizi köylüyüz diye benimsemedin dedi. Bana nankör deyip durdular. Oğlunu odaya çekip kaç kurtar kendini bundan dedi.Oğlu da seni üzeni ben mahvederim diye bağırdı çağırdı. Boşanıyorsunuz dedi. Kız kardeşime de boşanma kararı verildi demiş . Babasını çağırdılar geliyor. Ben ise kızımla ilgilenip olanlara seyirci kaldım. Kızlar perişan haldeyim. Fikirlerinize ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Ailemin yanına gitsem evi terkedip? Suçlu olur muyum? Yardım?

Bu arada tabiki de olmazsın suçlu falan evden gitmek ile suclu olunmaz. Bin tane konu aciliyor burda okumuyor musun ? Sen sebepsiz evi terk etmedin ki haklı sebeplerin var

Evden ayrılma konuştu ile alakali bunu okuyabilirsiniz

Birde 2.evlilikmis. inşallah aileniz destekcinizdir. Bazı aileler malesef ilk ayrılmada tamam dese de 2.de idare et diyorlar.
Umarim ayrılıp kendinize ve çocuğunuza güzel bir yol cizersiniz.

Yanlış bir ikinci evlilik olmuş iyice tanımadan mi böyle bir karar almıştınız anneciğine bağlı olduğunu hiç caktirmadimi tüm listelerde anne kuzusu erkekler asla evlenilmemesi gereken erkekler olarak ilk sırada yer alıyor.Olan olmuş ne çekeceksiniz bunları imkanınız da varsa gidin ve dönmeyin derim ben

Kızlar uyuyamadım. Sizinle dertleşmeye ihtiyacım var. Ben 4 yıllık evliyim. Benim 2. evliliğim bir çocuğum var 2 yaşında. Benim eşimle ara ara sorunlarım oluyordu. Suçlamalar, bağırıp çağırmalar falan. Eşim bitcoin oynayıp para kaybedip beni suçluyordu. Sürekli beni kandırdın. Dediğimi yapacaksın gibi bir sürü baskı suçlamaya maruz kaldım evliliğimde. Psikolojik hap kullanıyor öfke kontrolü için. Bana ne hakaretler etti zamanında eşim. Ne tehditler. Öldürürüm seni ve aileni demeye kadar. Kızımın gözü önünde sürükledi ittirdi falan. Eşim çok anneci. Annesinin sözünden çıkmayan. Annesinin kararlarıyla yatıp kalkan biri. Biz tatillerin hepsini 4 yıl ailesiyle geçirdik. Ne gezme ne ailecek bişi yaptık. İlk lohusa iken 10 günlük annesi hiç suçum yokken kız kardeşim çocuğun bakımına karıştı diye oğlunun yanında bana bağırdı çağırdı. Aileme hakaretler etti onlar yokken. Bunu boşa senin yeniden çocuğun olur dedi. Kızı intahar etmiş diye hep alttan aldım şimdiye kadar. Şimdi geldiğinde de çocuğumun bakımına sürekli karıştı durdu. Çocuğuma kötü şeyler öğretiyor sürekli vur kızım ah de salak de, yok usta gelecek ses yapma bize kızar komşu kızar falan diye çocuğumu korkutuyor sürekli. Bende uyardım durdum. Bana kinlenmiş. Bugün ben işe giderken çocuğum birakmadı beni. Sonra arkamdan yere attı kendini.Bende can havliyle aldım bakıcı surturur dedim aşağı götürdüm. Ben işten gelene oğlunu doldurmuş. Neymiş ben çocuğu nasıl öyle elinden alırmışım. Bakıcıya indi bir sürü onu doldurdu. Neyse anlatmaya çalıştım anlamadı. Ben oğlumu yeniden evlendiririm dedi . Saygısız dedi defalarca bana. Sen memeyi bırakmadın çocuk kopmasın diye suçladı. Sen bizi köylüyüz diye benimsemedin dedi. Bana nankör deyip durdular. Oğlunu odaya çekip kaç kurtar kendini bundan dedi.Oğlu da seni üzeni ben mahvederim diye bağırdı çağırdı. Boşanıyorsunuz dedi. Kız kardeşime de boşanma kararı verildi demiş . Babasını çağırdılar geliyor. Ben ise kızımla ilgilenip olanlara seyirci kaldım. Kızlar perişan haldeyim. Fikirlerinize ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Ailemin yanına gitsem evi terkedip? Suçlu olur muyum? Yardım?
Boşa bu adami kendi ruh sağlığın ve bebegin ruh sağlığı için

neyin perişanlığı Allah aşkına ya. Afedersiniz ama şunların götüne tekmeyi basacaksınız çocuğunuza alıp çekip gideceksiniz. Anlaşmalıysa anlaşmalı değilse çekişmeli boşanacaksınız.

çok zor yaşadıklarınız ancak adil olmadığını biliyorum ama evi terk etmek mahkeme nezdinde kusurlu davranış çok üzgünüm ama bu böyle sakın acele etmeyin, iyice araştırın elinizde deliller olsun, mahkemeler öyle denildiği gibi sadece kadından yana vs olmuyor, anlaşmalı boşanmaya varırsanız ne ala, değilse mutlaka delil toplayın.

Bu kadar kotu bir evlilik yapacaksaniz niye ilkinden boşandiniz niye tekrar evlendiniz ben de onu anlamadim. Insan mutlu olmak icin evlenir siz sacma evlilikte kalma derdindesiniz.

Hiçkimse boşanmak için evlenmez. Boşanmış kadınların tekrar yuva kurup mutlu olmaya hakları yok mu ? Aynı evin içine girmeden bilrmezsiniz.

Bu arada sizin de kocişinizle ömür boyu kalacağınızın garantisi yok.

Bu evlilikte durmak kendinize sıkacagınız bir kurşun. Hazır onları istiyorken boşanmak kurtul geç bunlarla bir ömür geçmez çalışıyormuşsun da

Umarım bir an önce kendinizi ve evladınızı o insanlardan kurtarırsınız.

Bu arada tabiki de olmazsın suçlu falan evden gitmek ile suclu olunmaz. Bin tane konu aciliyor burda okumuyor musun ? Sen sebepsiz evi terk etmedin ki haklı sebeplerin var

Hanımefendi yanlış yönlendirmeyin lütfen.
Evi terk eden taraf kusurludur. Evi terk edip tazminat ödeyen kadınlar var.

Ailemde biri hukuk profesörü 3 tane hukukçu avukat var. Ben de boşandım. Evden asla çıkma dediler.

Evden darp raporu almadan çıkarsa kusurlu buluyor mahkeme.

Boşanma kararı verildiyse boşan bence.
Anasıyla nikahına devam etsin kuzucuk.

Asla kınamıyorum ama bunları neden kendinize yapıyorsunuz gerçekten çalışıyormuşsunuz da ayrıca. Bir de yok bilmem intihar etti de kıyamadım. Bunları geçiniz. Kimse sizin vicdanınıza muhtaç değil. Lütfen kendinize gelin onları orda bırakın. Anası da oğluna başka kurbanlar seçsin.

Ay bir de çocuk yapmışsınız bravooo. Ortada evlilik mi var hanımefendi hala neyi sorguluyorsunuz? Acilen boşanın bunlardan

X