Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

Arkadaslar merhaba

Uzun zamandir buraya girip yazamadim sizlere. Fazla uzatmadan anlatacagim herseyi..

Bildiginiz gibi annemler burdalardi. Erkek kardesim cok dolu gelmis, esime inanilmaz soguk davraniyordu. Tanistigindan beri sevemedi kendisini zaten.
Annem ise herzamanki gibiydi esime karsi. Hatta normalinden biraz daha yakin davraniyordu, ona öfkeli oldugunu zannetmesin, hersey iyilikle olur tavirlariyla. Bu arada babamin acil isi ciktigindan gelemedi yanima.
Neyse, esim annemlere kardesime gayet iyi davraniyordu, muhabbet sohbet. Herzamanki gibi kendisini iyi göstermeye calisti ama malsef uzun süremedi bu.
Artik isten geldigi her aksam bilgisayarda oyun oynamaya basladi (bu arada erkek kardesim bir kac günlügüne baska bir sehire gecmisti evde sadece annem ben ve esim vardik). Surat bir karis, ayaklar masada annemle muhabbeti kesmis vaziyette bir tavir takindi. Annem bir kac gün birsey demedi ama kadin sonra alinmis olmali ki, kizim bu her aksam böyle mi, neden surati asIk hic muhabbet etmiyor dedi.
Ertesi sabah ise gidecekken esimin neden surat astigini, annemle hic muhabbet etmedigini sordum. Ben sizinkilere öyle mø yapiyorum dedim. Esim napiyormusum lan dedi' naptimki dedi. Bunun üzerine esime kesinlikle benim dengim olmadigini söyledim kapiyi carpip ciktim gittim ise.
Ayni gün aksami annemi ve beni karsisina aldi gözyaslari döktü. Anneme onu cok sevdigini söyleyerek kesinlikle kasti bir saygisizlik yapmadigini ve benim esime sen benim dengim degilsin sözüne cok icerledigini falan söyledi. Annem ortaligi düzeltmek icin bir iki güzel sey söyledi ikimizede. Benden anne baba olarak cok memnun olduklarini ve cevremizdeki insanlarin beni cok sevidigini, sensible ile anlasamayan kimse ile anlasamaz dedi annem. Ve bendende esimden söyledigim " dengim degilsin" lafi icin özür dilememi istedi. Aslinda hic icimden gelmedi ama özürümü diledim.. Esim ben sensibleyi cok seviyorum onunla mutlu olmak istiyorum, tartismak istemiyorum gibisinden konusmalar yaparak, kendinin mutlaka sucu oldugunu söyledi ama ailelere kadar anlatilacak bir durum yoktu ortada dedi (esimin ve kendi aileme artik dayanamayip anlattigima deyindi) Sonraki günler esim bir melek oldu..

Ve bu hali annemler gidene kadar ve sonrasinda 1 hafta kadar sürdü. Ondan sonra ayni seyler basladi arkadaslar. Hic degismedi. Hic unutmuyorum, daha bundan 2 hafta önce evde su bitti diye dis kapinin agzinda "daha gecen aldim suyu' napiyorsun sen o suyu yemekleremi koyuyorsun" diye hesap sordu. Ben hic mi isimi bilmiyorum ki yemeklere icme suyu koyayim. Ve üstüne yeni yeni hakaretler eklendi.. Sabah ise gidecegim sacimi masayla düzlüyorum, o masayi sana yasak edecegim. Ayni afedersiniz kas.ra benziyorsun düzlediginde dedi. Insan karisina bunu nasil söyler? Bu güne kadar namusuma bir kere laf getirmemisim, esim ilk erkek arkadasim ve sonrasinda kocam olmus, bir adama yan gözle bile baktiysam Allah belami versin. Böyle bir yakistirmayi kabul edememezdim ve odama girdim valizimi aldim icine bir kac parca esya koydum ve salona gectim masayi önüne firlattarak, karisina kasar yakistirmasi yapan adamin(!) yaninda bundan sonra durmam diyerek ciktim. Arkamdan geldi asansöre binecekken tuttu kolumdan özür diledi. Iceri girelim hadi dedi, cok özür dilerim agzimdan kacti nolur bitanem özür dilerim diye yalvardi acizlesti iyice. Ondan kurtulmayi basararak taksiye atladim otobüsü beklerken iner gelir diye. Dayimlara gittim. Ve bu zamana kadarda dayimlarda kaldim. Bu zaman zarfinda aileme haber gitti. Kesin ayrilma karari aldigimi söyledim. Esim devamli aradi, hala ariyor. özürler seni seviyorumlar sensiz yasayamamlar. Klasik bir ayrilis acisi yasiyor ve affettirme capalarinda. Sonra ailesini gönderdi iki kez dayimlara geldiler. Ikna etmek istediler beni ama nafile ben kararimi verdim, son gelislerinde cok üzülerek kendileriyle vedalastim. Kayinbabam kayinvalidem en az benim kadar aci cekiyorlardi yüzlerinden belliydi. Haklarini helal etmelerini istedim defalarca, helal olsun kizim ama böyle konusma biz inaniyoruz bir araya geleceksiniz gibisinden konustular. Ama ben ertesi gün hemen bosanmak icin avukat aradim. Sonrasinda dayim avukat bir arkadasi oldugunu söyledi. Aradik adami yurtdisindayim dedi agustosun 4. haftasi icin randevü verdi.

Ne hissettigimi sorarsaniz, cok mutsuzum, hergün agliyorum. Gece uyku uyuyamiyorum. En fazla 3.5-4 saat uyku uyuyorum. Istende ayrildim, dayim ve yengem evden gelene kadar onlari bekliyorum evde. Esimin sürekli beni arayip dayimlarin evine kadar gelip disaridan bana bagirmasi benimle konusmak istemesi ise canimi dahada cok sIkIyor. Evden ayrildim ayrilali bir kere bile konusmadim onunla. Ne telefonunu actim ne de mesajlarina cevap verdim.
Bu arada dayimlarin evde internetleride yok arkadaslar girip yazamadim size. Simdi kendi evimdeyim, esyalarimin son kalan kismini almaya geldim. Esimin ailesini arayip esimi yanina cagirmalarini söyledim, ama benim oraya gelecegimi söylemeyin dedim. Eve geldigimde yoktu evde. Eve girer girmez yasadigim duygulari sadece ayrilan kadinlar bilir.. anlatilmaz.
Yengemle dayimi bekliyoruz suan gelip alacak bizi 10 dakikaya kadar. Pazartesi annemlerin yanina gidiyorum. Sonra gelip avukatla görüsecegim.

Hizli hizli yazip herseyi aktarmak istedim arkadaslar. Hepiniz cok sagolun desteklerinizden dolayi. Hakkimda hayirli olan buymus demekki diyorum. Su an boslugun icerisindeyim tam olarak ne oluyor farkinda degilim. Bazen esimin kokusunu cok özlüyorum bazende ondan nefret ediyorum. Dengesiz bir ruh hali icerisindeyim. Hayat cok bos geliyor. Vizir vizir ordan buraya kosusturan insanlara bakip bosa ugrasiyorunuz diyorum. Hersey bir bitisten ibaret. Kendimi toparlamam epey zaman alacak gibi gözüküyor. Ama eminim toparlanacagim. Ayrildiktan sonra ailemin yanina dönecegim cünkü. Cünkü onlar bana hakaret etmeyecekler. Beni assaglamayacaklar. Evde su bitince neden bitti demeyecekler. Yaptigim yemekleri yemeyip catallari masaya firlatmayacaklar. Bana kötü söz sarfetmeyecekler..

CÜNKÜ ONLAR BENI DEGERSIZ KILMAYACAKLAR..

Cikmak zorundayim arkadaslar. Dayim geldi.Sonra haberlesiriz. Hepiniz sagolun ve nolur dualarinizi eksik etmeyin.

bu tip adamlar değişmez ömrünü çöürütmeye değimez ,saygı yok çünkü umarım tekmeyi basmışsındır arkadaşım , kadınları depresyona sokan erkek tipi

arkadaşıma üzüldüm ama bi yandanda iyi olmuş.okurken halam geldi aklıma.o böyle bir insanı tam 10 senedir çekiyo..artı eşi kumarbaz sarhoşun teki.9 yıl sonra ilk kez hamile kaldığnda dediği tek laf.bn senin çocuğunu istemiyorum elimi sallasam ellisi vs.saçma sapan laflar sarfetmesi ve o olaylardan sonra halam 9 yıldır beklediği bebeğini üzüntüden düşürdü.halada çok çekiyo Allah kimsenin başına vermesin.arkadaş kısa zamanda kurtulmuş.

yaşadıklarına ınanılmaz uzuldum. ama umarım hayrlı olur senın ıçınn hıç uzulme doğru karar olmuş bu değersz ınsanlar karşısındakıne ne değerı verebılır kı? herşeyy gonlunce olsunn

Son düzenleme:
Bu konuyu neredeyse 1 senedir görüyorum, ara ara güncelleniyor ama bir tek konu sahibi yazmamış uzun zamandır. Acaba ne yaptı ben de merak ediyorum:44:

Bu konuyu neredeyse 1 senedir görüyorum, ara ara güncelleniyor ama bir tek konu sahibi yazmamış uzun zamandır. Acaba ne yaptı ben de merak ediyorum:44:

bende çok merak ettim son durum ne olmuş acaba :44::44::44:
konu sahibi arkadaşın Son Aktivite 06-08-2011 16:39 baya uzun zamandır girmiyor.

Son düzenleme:
Ben de merak ediyorum; arasıra bakıyorum girmiş mi, yazmış diye.

Konuyu güncel görünce yazdı sandım.

Umarım iyidir ve tekrar gelip olanları bizimle paylaşır.

bu cesaretinden dolayı helal olsun diyorum.yapılması gerekeni ve en doğru olanı yaptın.bizler şiddet görmek için değil hakaret edilmek için değil... sadece ve sadece mutlu olabilmek için hayatlarımızı birileriyle birleştiriyoruz.bunu bize çok görenlere uğurlar olsun...

az önce nasıl tanıştıklarını okudum da içim yandı. ne umutlarla başlanıp nasıl sonlanan hikayeler.. dilerim şuanda iyidir kendisi..

Konunun tamamını okudum umarım o günden sonra hayat hep senden yana olmuştur. Şimdi bir yerlerde çok çok mutlusundur. Yüzün hep gülsün..

çok abartmışsın bence
eğer sen saçını maşalarken o sana "bu halinle aynı hilkat garibesine benzemişsin çirkinsin" falan deseydi, sen de boşanma kararı alsaydın sonuna kadar desteklerdim.
ama altı üstü adamın ağzından kıskançlıktan dolayı "kaşar" kelimesi çıktı diye ortalığı aağa kaldırmışsın.
"kaşar" "hafifmeşrep" kahpe" ıvır zıvır bunları erkekler çok kıskandıklarında ve kıskançlıktan dolayı öfkelendiklerinde söylerler. amaçları namussuz demek değildir.

sen,sana yapılan hakaretlere alışmışsın anlaşılan sana çok normal gelmişte bu olay !! bi insan karısına nasıl kaşar muamelesi yapar ? iyi değilsin sen.

eski bir konuymuş ama bende ilk defa görüyorum.
baştan sona kadar okudum.sensible askerlik topiğinden konuşuyorduk
nerden nereye... kendi adıma yaşadıkların için okadar üzüldüm ki...
her sayfada acaba pişman olmuş akıllanmışmıdır düzelmişmidir diye okudum
inşallah şimdi iyisindir ve kurtulmuşsundur o şahıstan

arkadaşlar 64 sayfayı okuyamıcam galiba ama yine de arkadaşın durumunu merak ettim
ne oldu en son affetti mi eşini? umarım mutludur sonucu ne olduysa..

son durumları ne? ayrıca evlendikten sonra olmamış sanırım bu aldatmalar...hepsini okumadım ama ilk sayfalardan öyle anladım...şuan ne durumdalar?

konuyu bugun okudum
1 sene olmus
ınsallah cok mutludur acısını ıcımde yasadım resmen ...

kk nin meraklı hatunlari konuyu hortlatmis :KK52: ama bende duruma çok üzüldüm. Bu erkekler neden bu kadar pislik ya. Of ya aşkı seven ben nefret edıyorum.

böyle konuları okudukça kuruntu yapıyorum, hiçbir erkek güvenilir değil midir :KK5: inşallah başımıza gelmez, üzüldüm 64 sayfa da çok cidden en son ne olmuş arkadaşlar :KK5:

X