Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

Hissetmek bile yetiyor bazen değil mi.. Keşke ilk hissettiğinde erkenken bitirseydin ama böyle olması gerekiyormuş demek ki, kader. Allah yardımcın olsun

Haklısın, zaten ilk hissettiğim anda bitirdim.Ve ihaneti meslek edinen yürekler mutlu olamıyorlar.O hala bekar ben evlilik yolundayım.

Başka bir konuya şöyle yazmış sevgili Sensible;
-----------------------------------------------------
Canım unutmamışsın. Aradan ne kadar zaman geçti. Çok şeyler yaşadık ancak son noktaya geldiğimizde bir çözüm bulduk.
Bazı şeyleri unuttuk, sildik attık kafamızdan, yeniden başladık. Yeniden başlamak içinde bu gerekiyordu zaten.
Çok büyük konuşuyor bazen insan, unutamam dediğin şeyleri öyle bir unutuyorsun ki.. aslında unutmuyorsunda, ilerlemek istiyorsan biraz silmek zorunda kalıyorsun aklındakileri.
Zaman zaman aklıma gelir, sonra hemen başka düşüncelere yönelirim.
Eşimde hatalarını anladı.Şu an evliliğimiz ilk zaman ki gibi değil. 2 yıl oldu artık evliliğin ''oturma'' evresindeyiz herhalde. Eşimin olgunlaştığını ve durulduğunu hissediyorum.
Ufak tefek şeyler hala var, olacakta. Kendimdeki değişime gelince eskisi kadar sabırlı değilim malesef. Eskiden belki fazlasıyla sabırlıydım, şimdi çok hoşuma gitmeyen şeylere kısık seslede olsa tepki koyuyorum. Böyle olmak beni mutlu etmiyor aslında ama böyle olmak zorundayım.

Canım unutmamışsın. Aradan ne kadar zaman geçti. Çok şeyler yaşadık ancak son noktaya geldiğimizde bir çözüm bulduk.
Bazı şeyleri unuttuk, sildik attık kafamızdan, yeniden başladık. Yeniden başlamak içinde bu gerekiyordu zaten.
Çok büyük konuşuyor bazen insan, unutamam dediğin şeyleri öyle bir unutuyorsun ki.. aslında unutmuyorsunda, ilerlemek istiyorsan biraz silmek zorunda kalıyorsun aklındakileri.
Eşimde hatalarını anladı.Şu an evliliğimiz ilk zaman ki gibi değil. 2 yıl oldu artık evliliğin ''oturma'' evresindeyiz herhalde. Eşimin olgunlaştığını ve durulduğunu hissediyorum.
Ufak tefek şeyler hala var, olacakta. Kendimdeki değişime gelince eskisi kadar sabırlı değilim malesef. Eskiden belki fazlasıyla sabırlıydım, şimdi çok hoşuma gitmeyen şeylere kısık seslede olsa tepki koyuyorum. Böyle olmak beni mutlu etmiyor aslında ama böyle olmak zorundayım.

neden başka konuya yazma ihtiyacı hissetmiş acaba

Ne söyleyeceğimi bilemedim.
Mutlu olmasını isterim,sadece mutlu olmasını.
Bu sonucu beklemiyordum.

neyin dogru neyin yalnis oldugunu yasayan bilir, bizler nekadar fikrimizi soylesekte, insan istedigini, inandigini yapar. Umarim bu arkadasimizda kendisi icin en iyi neyse onu yapar.

ama bizi de merakta birakmasin, iki kelime yazsiz. hem merak ettigimiz icin, hemde biseyler ogrenmemiz icin

Hayırlı olsun inşallah...
Bilgilendirme için de sana teşekkürler elmayra...

mesela o kız senmişsin gibi eşine meilden
görüşmek için randevu verip görüşmede karsisıbda
seni görünce şok olur heralde

Merhaba sensibl simdi nasılsın merak ettim çünkü ayni seyleri bnde yasadım COK üzüldüm ve acaba hala yazıyormuşum diye dsunmkten KNDİMİ alikoyamiyorum umarım hersey yolundadr

X