Evlilik hakkında

asker arkadaşınla evlenseydin dedin mi?
Dışarda fln yemek yediğimizde onun yemeği önce geldiğinde hemen başlıyor, benimkinin gelmesini beklemiyor alınıyorum beklesene diyorum. Ben takılmam böyle şeylere fln diyor. Evde de bazen geç kalıyor ben onu bekliyorum sen ye bekleme dediği zaman demiştim biz ev, asker arkadaşı fln mıyız diye
Aileden kaynaklanıyor sanırım bu ama işte ona göre de çok normal 😂

Kaç yaşında? Arkadaşları oğlum yıllarca bir kıza kaptırdın hayatını yasamadan gittin evlendin diye aklına giriyorlar olabilir mi?

Evlenmeden cinsel hayatınız var mıydı?
Şimdiki yatak uyumunuz nasıl? Acaba hormonlarıyla hareket ediyordu da birliktelik yaşadıktan sonra beklediğine değecek bir şey olmadığını mı anladı?

Benim eşim bir süreliğine çok değişmişti. 180 derece hatta. Evliliğimin 5 ayı bu sebeple kabus gibiydi. Çok keskin değişikliği benim de aklım, mantığım, kalbim bir türlü kabul edemedi. Terapi aldı, depresyon tedavisi gördü. Şimdi yine sevgiliyken nasılsa öyle oldu, çok şükür. O 5 ay neden öyle oldu neden depresyona girdi hala bilmiyorum ve o kara boşluğun korkusuyla hala rahat değilim. Yani ben de senin gibi bu değişimi ilginç şekilde tecrübe edenlerdenim. Umarım seninkinin de bu hali benimki gibi geçicidir.

Benim eşim bir süreliğine çok değişmişti. 180 derece hatta. Evliliğimin 5 ayı bu sebeple kabus gibiydi. Çok keskin değişikliği benim de aklım, mantığım, kalbim bir türlü kabul edemedi. Terapi aldı, depresyon tedavisi gördü. Şimdi yine sevgiliyken nasılsa öyle oldu, çok şükür. O 5 ay neden öyle oldu neden depresyona girdi hala bilmiyorum ve o kara boşluğun korkusuyla hala rahat değilim. Yani ben de senin gibi bu değişimi ilginç şekilde tecrübe edenlerdenim. Umarım seninkinin de bu hali benimki gibi geçicidir.
İnşallah geçicidir

X