evlilik yaşı, çocuk sayısı ve cinsiyeti için şoklardayım...

deneyimleriniz nedir

• yanıldı

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    10
  • Anket Kapalı .

huzunguz

kalkmayı değil düşmemeyi öğretecektin...
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
4.079
1.964
Bu gün öğrendiğim bi şeyi anlatmak istiyorum kızlar...komsularla otururken duyduk birinden her ikisini de farkli kisilerden.. hemde denedik cidden şoklandm... anlatayım:
Evlilik yaşı:
Yarım bardak suya 3ihlas 1 fatiha okuyup kime olduğunu söyleyip niyet ediyoruz..
Düz bi alyanstan ip gecirip sallıyoruz iki ucu birleştirip.
Suya değmeden sallayıp sabit tutuyoruz. Alyans zamanla sallanıyor ve bardağa vurmaya başlıyor... sonra duruyor vurma sayısı evlilik yaşını gösteriyor.evliler de deneyip teyit edebilir...

Çocuk sayısı ve cinsiyeti:
Evli bekar fark etmez...
Alyansı ipten geçirip iki ucu birleştirip sallandırıyoruz. Karsıdaki kisi sol avucunu açıyor tam alyansın altına ..
Alyans sallanıyor ileri geri giderse erkek, daire çizerse kız. Aynı kiside bi kaç kezdeneyin en son ya sabit dönüyo ya duruyor bu çocuk sayın bu kadar demek oluyor..
Düsükler ve ölümler dahil.
Bende ilk kız ikinci erkek çıktı 3.denemede durdu. Bi kizim var ikinci ins. Erkek olur..
Çocuğu olanlarda denedi doğru çıktı ...
Ben inandım farklı bi enerji var sanırım...

Valla dertlenen vardır belkim nere accamı bilemedim.. iyi çalısıon gözünden maçmıooooo:)

Böyle konular yasak degilmi o_O Bide bunun neresi dert yahu...sallayin ipi tutturursunuz belki...:KK14:

Falcılık gibi bişey ip atladım taş takıldı kaç kere atladıysam o kadar doğurcam buna benzemiş:)

Bu gün öğrendiğim bi şeyi anlatmak istiyorum kızlar...komsularla otururken duyduk birinden her ikisini de farkli kisilerden.. hemde denedik cidden şoklandm... anlatayım:
Evlilik yaşı:
Yarım bardak suya 3ihlas 1 fatiha okuyup kime olduğunu söyleyip niyet ediyoruz..
Düz bi alyanstan ip gecirip sallıyoruz iki ucu birleştirip.
Suya değmeden sallayıp sabit tutuyoruz. Alyans zamanla sallanıyor ve bardağa vurmaya başlıyor... sonra duruyor vurma sayısı evlilik yaşını gösteriyor.evliler de deneyip teyit edebilir...

Çocuk sayısı ve cinsiyeti:
Evli bekar fark etmez...
Alyansı ipten geçirip iki ucu birleştirip sallandırıyoruz. Karsıdaki kisi sol avucunu açıyor tam alyansın altına ..
Alyans sallanıyor ileri geri giderse erkek, daire çizerse kız. Aynı kiside bi kaç kezdeneyin en son ya sabit dönüyo ya duruyor bu çocuk sayın bu kadar demek oluyor..
Düsükler ve ölümler dahil.
Bende ilk kız ikinci erkek çıktı 3.denemede durdu. Bi kizim var ikinci ins. Erkek olur..
Çocuğu olanlarda denedi doğru çıktı ...
Ben inandım farklı bi enerji var sanırım...
Yapmadim ama hadi bana sen yap beni tanimiyorsunda evlilik yasima bak bakalim :)

Yastığın altına anahtar koyup kimle evleneceğini görmek falan. Bir kaç kişide tuttu diye herkes inanmalı mı?
Hem geleceği kimse hiç bir şekilde bilemez

Cnm benim eleştirmeye sataşmaya nekadar hazırsınız anlıyorum sizi..

Bi ark. İlerleyin demiş ilk defa duyduğum ve şaşırdığım bi konuyu paylaştım sadece. Bence siz yol alın..

Konu yanlş yerde evet tasınır dert etmeyin lütfen acıklamasını yapmştım...

X