evlilik yaşı, çocuk sayısı ve cinsiyeti için şoklardayım...

deneyimleriniz nedir

• yanıldı

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    10
  • Anket Kapalı .
Bir iple bir alyans benim çocuğumun sayısını, cinsiyetini nerden bilsin. Üstelik bir de Fatiha, İhlas okunuyor Allah'ım akıl ver fikir ver..
Lütfen yapmayın sunu evet denediler hepsi çıktı yani olablır böyle seyler vardır bi hikmeti..

konuyla alakasiz :KK70: ben 13.haftamdayim kizinizin cinsiyeti ne zaman belli oldu ya..benim 16 da belli olurmu cok merak ediyorum yavrumu isim bulcam :)

benim kız nazlı zor gösterdi. ama doktor kesin olmamakla birlikte kız demişti 3lü test zamanı. ondan sonra tatilde 2 farklı ilde 2 farklı doktora daha gittim onlarda da göstermedi :)
22. haftada kesin kız dedi doktor artık :)

bu arada alyansın ileri geri gitmesinin erkek daire çizmesinin kız olarak yorumlanmasının sebebi; alyansın aynı şekilde kadın kalbinde(damarında vs.) daire çizip erkekte ileri geri hareket etmesi.

bu arada alyansın ileri geri gitmesinin erkek daire çizmesinin kız olarak yorumlanmasının sebebi; alyansın aynı şekilde kadın kalbinde(damarında vs.) daire çizip erkekte ileri geri hareket etmesi.
Vuui bilmiodum

bu nedenle hamile birinin göbeğinde bebeğin kalp atışı yakalanmaya çalışılır aynı şekilde ipin ucuna bağlı alyansla.

benim kız onu da çürütüyor ama yüzük göbeğimde de dönmüyor ileri geri hareket ediyor :-)

gerçi bir kuzenime doğana kadar kız demişti doktor babam bakınca erkek demişti sonunda oğlu oldu ve özenle hazırlanmış pembeleri giydi :KK51::cool:
bakalım sonuç ne olacak :emir_bebek:

X