Evlilik yildonumu

Eslinameslina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
263
71
30
Slm kizlar. Yarin evlilik yildonumumuz. Bugun gittim esim icin, hediye aldim. Pasta mumlar balonlar falan kutlama yapiyim dedim. Cunku bu zamana kadar hep esim kutladi bende supriz yapiyim diye dusundum. Ama gelgorki birsey konusuyorduk cocuklardan gidecegim biktim falan diye konustum sakasina. Oda gidersen git dedi. Ciddi sekilde. Bende o an cok sinirlendim. Demek gidersem gideyim. Umrunda degil zaten. Baskasinimi buldun yoksa. Oyle bir haltin varsa soyle ayrilalim. Ondan sonra gitmeyi gorursun dedim. Sinirden cok canim sıkıldı. Bana sonra geldi sarildi optu ne alakasi var bilmem ne. Hep boyle su siralar degisik bir ruh halinde once incitiyor. Sonra pesimden kosuyor. Kocan seni cok seviyor diyor. Ama gun icinde ne arar ne mesaj atar onemli bisey olmadikca. Benden ilgi goremeyince pesimde pervane , ilgi gosterincede bunaliyor gibi. Ne yapayim bu adama. Yarin hic icimden gelmiyor kutlamak. Sizce bu seferdemi kutlamayim. Kendi biliyorum kutlar. Ama belki sevgiden belkide kendini meccbur hissettiginden bilemiyorum.

Bence durup dururken hiç şaka olmayan bir şey yapmışsınız .
‘İstediğini söyleyen istemediğini işitir’ diye bir laf var.
Durup dururken ‘bak giderim ha’ diyen birine açıkçası ben de kocanız gibi cevap verir, gidip gönlünü almaya da çalışmam :KK66: yine eşiniz sizin gereksiz kaprisinizi çekmiş .

Neden öyle şeylerin şakası yapılır ki? Şaka yapılacak konu mu kalmadi? Zannediyorum ki o sırada biraz övülüp pohpohlanmak istediniz. Gel gelelim ki insan ruhu çok gelgitlerle doludur. O an o şakayı eşiniz kaldıramamis ya da şaka olarak algılamamis olabilir. Zamanında çok yaptıysanız artık "yiter ya" tepkisi de olabilir. Of çok uzattım neyse. Kutlayın ay o kadar heveslenmissiniz boşa gitmesin. Sonra atacaksaniz tribi yine atın.

Benim evde kedim var çok tüy döktüğünde bende hep şakasına bıktım sizden bırakıp giderim sizi diye söylenirim eşim hiç o şekilde tepki vermedi ama kalkıp gidersen git diyebilir hiçte uzatmam hatta bir keresinde ben bakarım oğluma filan dedi.Bence uzatacak birşey yok insanın ağzından çıkabilir bu tarz şeyler tek başına huzursuzluk çıkaracak bir konu değil bence

Neden öyle şeylerin şakası yapılır ki? Şaka yapılacak konu mu kalmadi? Zannediyorum ki o sırada biraz övülüp pohpohlanmak istediniz. Gel gelelim ki insan ruhu çok gelgitlerle doludur. O an o şakayı eşiniz kaldıramamis ya da şaka olarak algılamamis olabilir. Zamanında çok yaptıysanız artık "yiter ya" tepkisi de olabilir. Of çok uzattım neyse. Kutlayın ay o kadar heveslenmissiniz boşa gitmesin. Sonra atacaksaniz tribi yine atın.
Evet cok yaptigim birsey . Eskiden hic boyle tepkiler vermezdi. Simdi ne dersem aynisini soyluyo. Sevgisi azalmis. Bilmiyorum hic hevesim kalmadi. Icimden guzel sozler soylemek gelmiyor. Yarin cok guzel seyler planlamistim . Simdi hepsini cope atasim var. Iki cocugumuz var nasil olsa gidemez modunda sanirim. Eskiden boyle degildi. Ikinci olunca rahatladi

Evet cok yaptigim birsey . Eskiden hic boyle tepkiler vermezdi. Simdi ne dersem aynisini soyluyo. Sevgisi azalmis. Bilmiyorum hic hevesim kalmadi. Icimden guzel sozler soylemek gelmiyor. Yarin cok guzel seyler planlamistim . Simdi hepsini cope atasim var. Iki cocugumuz var nasil olsa gidemez modunda sanirim. Eskiden boyle degildi. Ikinci olunca rahatladi

içinden gelmiyosa zorlama bence, samimi olmaz, süs falan aldıysan yılbaşında kullanabilirsin

İyi de adama bıktım gideceğim demişsiniz, o da git demiş.
Niye sizi kovmuş gibi tribe girdiniz ki?
Rest çekiyorsanız şaka dahi olsa, gelecek reste de hazır olmanız lazım.
Ben kocanıza üzüldüm durduk yere huzursuzluk çıkardığınız için.
Ikinci cocuktan sonra bir rahatlama geldi adama

Bende ne gitmesi askim neden oyle konusuyorsun falan bekledim. Hevesimi kirdi hicbirsey yapasim yok

Benim evde kedim var çok tüy döktüğünde bende hep şakasına bıktım sizden bırakıp giderim sizi diye söylenirim eşim hiç o şekilde tepki vermedi ama kalkıp gidersen git diyebilir hiçte uzatmam hatta bir keresinde ben bakarım oğluma filan dedi.Bence uzatacak birşey yok insanın ağzından çıkabilir bu tarz şeyler tek başına huzursuzluk çıkaracak bir konu değil bence
Eskiden oda oyle tepki vermezdi. Simdi ne desem karsilik veriyor.

Eskiden oda oyle tepki vermezdi. Simdi ne desem karsilik veriyor.
Evet çok sinir bozucu bir durum ama bu tarz konuları sakin düşünmek gerekiyor hayat çok yorucu Belki kafasına takılan başka problemler vardır eskiye göre maddiyat,iş hayatı olabilir bunlar.Empati yapmak gerekiyor bizde zaman zaman öle oluyoruzdur farkında olmadan

Eh artık bir yerden sonra insanın tahammül eşiği düşüyor. Sevgi azalmış mi bilemem ama bir yere kadar insan kaldirir. Mesele iki çocuk var gidemezden ziyade baslarim böyle aşkın izdirabina seviyesine gelinmiş olabilir. Ne derler bilirsiniz fazla naz aşık usandırır.

Son düzenleme:
Evet çok sinir bozucu bir durum ama bu tarz konuları sakin düşünmek gerekiyor hayat çok yorucu Belki kafasına takılan başka problemler vardır eskiye göre maddiyat,iş hayatı olabilir bunlar.Empati yapmak gerekiyor bizde zaman zaman öle oluyoruzdur farkında olmadan
Olabilir hersey ustunde .belki yoruluyor. Birdebenim bu tarz konusmalarimdan bikti sanirim. Ama oyke git demesi sanki sevmiyormus gibi hissettirdi. Odegilde cok hevesliydim kac gundur bu gunu bekliyordum. Oda farkinda birseylerle ugrastigimin. Ama bende o heves kalmadi. Suan hicbirsey yapmak istemiyorum onun icin

Eh artık bir yerden sonra insanın tahammül eşiği düşüyor. Sevgi azalmış mi bilemem ama bir yere kadar insan kaldirir. Mesele iki çocuk var gidemezden ziyade baslarim böyle aşkın izdirabina seviyesine gelinmiş olabilir. Ne derler bilirsiniz fazla naz aşık usandırır.
Evet usanmis belliki

X