Evlilik yildonumu

Siz bıktım gidicem derken o biri mi var hayatında dememiş. Şaka oldugunu anlamış ve ona uygun da cevap vermiş. Çok gereksiz muhabbet olmuş.

Ayrıca kaçan kovalanır. Bu evlilikte dahi böyledir. O yüzden ben olsam hiç uğraşmam.

Adama gereksiz laflar söyleyip üstelik bunu defalarca yapıp onu bıktırana kadar uğraşıyorsunuz bir de üstüne hevesiniz kaçıyor.
Ne desem bilemedim.
Pohpohlanma ihtiyacınızı daha uygun sözler ve daha risksiz restlerle karşılayın.

Gerçekten gitmek gibi bir niyetiniz yoksa bir daha tartışma sırasında giderim demeyin. Çünkü gerçekten çok can yakıcı bir ifade. Biz de eşimle tartisiriz tansiyon yükselir. Ama şuana kadar ikimiz de bir kere bile bunu ima dahi etmedik. Allah da söyletmesin. Eşiniz de siz sürekli kullandığınız için size olan sevgisi ve güveni azalmış olabilir

İlişkilerde bu evlilik sevgililik arkadaşlık ne bileyim kardeş olur. Kısaca en az iki insanın olduğu ilişkilerde beklenti neden bu kadar fazla. Neden gün içerisinde sürekli birbirinizi arayıp mesaj atacaksınız yada neden karşı taraftan bunu bekliyorsunuz. Eşim yada ben şehir dışına çıktığımızda 1- gittiğimizde ben geldim merak etme 2- ben geliyorum telefonlaşması olur. Aynı şehirde zaten elzem bir konu olmadıkça haberleşmeyiz.

çocuk gibi ben gidiyorum, küstüm oynamıyorum derseniz 1-2-3 karşındakide güle güle der yani. Gerçekten 2 çocuğu bırakıp nereye gidiyorsunuz. Gidiyorum bırakıyorum ayrılalım boşanalım bunlar rest yada şaka konusu olmamalı.

Siz planlarınızı aynen uygulayın. Kutlamanızı yapın saçma sapan bir sebeple gününüzü mahvetmeyin. karşınızdaki de bir insan. Hani derler ya bir eşref saati bir eşşek saati vardır diye. Belki kötü bir anına denk geldiniz.

Evlilik yıldönümüz kutlu olsun

Slm kizlar. Yarin evlilik yildonumumuz. Bugun gittim esim icin, hediye aldim. Pasta mumlar balonlar falan kutlama yapiyim dedim. Cunku bu zamana kadar hep esim kutladi bende supriz yapiyim diye dusundum. Ama gelgorki birsey konusuyorduk cocuklardan gidecegim biktim falan diye konustum sakasina. Oda gidersen git dedi. Ciddi sekilde. Bende o an cok sinirlendim. Demek gidersem gideyim. Umrunda degil zaten. Baskasinimi buldun yoksa. Oyle bir haltin varsa soyle ayrilalim. Ondan sonra gitmeyi gorursun dedim. Sinirden cok canim sıkıldı. Bana sonra geldi sarildi optu ne alakasi var bilmem ne. Hep boyle su siralar degisik bir ruh halinde once incitiyor. Sonra pesimden kosuyor. Kocan seni cok seviyor diyor. Ama gun icinde ne arar ne mesaj atar onemli bisey olmadikca. Benden ilgi goremeyince pesimde pervane , ilgi gosterincede bunaliyor gibi. Ne yapayim bu adama. Yarin hic icimden gelmiyor kutlamak. Sizce bu seferdemi kutlamayim. Kendi biliyorum kutlar. Ama belki sevgiden belkide kendini meccbur hissettiginden bilemiyorum.
Sen giderim dersen onunda cevap hakkı doğar.İyiki argo bişey sölememiş:):)Çok abartıosun şekerim.Dertsizsin canın sıkılıo sanırım.

Evet cok yaptigim birsey . Eskiden hic boyle tepkiler vermezdi. Simdi ne dersem aynisini soyluyo. Sevgisi azalmis. Bilmiyorum hic hevesim kalmadi. Icimden guzel sozler soylemek gelmiyor. Yarin cok guzel seyler planlamistim . Simdi hepsini cope atasim var. Iki cocugumuz var nasil olsa gidemez modunda sanirim. Eskiden boyle degildi. Ikinci olunca rahatladi
Okuz altinda buzagi aramayin.kaprisin bile siniri olmali.benzer konusmalari cogu ev hanimi yapiyordur.bende yapiyorum.bir anlik ofkeyle yada yorgunlukla soylenmis sozler uzatmayin kutlayin .nice senelere...

Slm kizlar. Yarin evlilik yildonumumuz. Bugun gittim esim icin, hediye aldim. Pasta mumlar balonlar falan kutlama yapiyim dedim. Cunku bu zamana kadar hep esim kutladi bende supriz yapiyim diye dusundum. Ama gelgorki birsey konusuyorduk cocuklardan gidecegim biktim falan diye konustum sakasina. Oda gidersen git dedi. Ciddi sekilde. Bende o an cok sinirlendim. Demek gidersem gideyim. Umrunda degil zaten. Baskasinimi buldun yoksa. Oyle bir haltin varsa soyle ayrilalim. Ondan sonra gitmeyi gorursun dedim. Sinirden cok canim sıkıldı. Bana sonra geldi sarildi optu ne alakasi var bilmem ne. Hep boyle su siralar degisik bir ruh halinde once incitiyor. Sonra pesimden kosuyor. Kocan seni cok seviyor diyor. Ama gun icinde ne arar ne mesaj atar onemli bisey olmadikca. Benden ilgi goremeyince pesimde pervane , ilgi gosterincede bunaliyor gibi. Ne yapayim bu adama. Yarin hic icimden gelmiyor kutlamak. Sizce bu seferdemi kutlamayim. Kendi biliyorum kutlar. Ama belki sevgiden belkide kendini meccbur hissettiginden bilemiyorum.
İyi de siz gidicem derken kırmış olamazmısınız onu ? Eşiniz de ondan size gidersen git demiştir. Bence gününüzü zehir etmeyin .

o bir soylemis siz on,
umarim cocuklar sahit olmamistir.

yazik olmus, elbirligi ile evin huzuru kacirilmis.

simdi kutlasaniz ne kutlamasaniz ne...

ya bende bunu anlamıyorum okuyorum konularda hemen ufacık bişeyde gideym o zaman birni mi buldun boşanalım die kadınların konuşması çok mantıksız ve saçma değil mi. ufacık bi tartışmada eşinize nie öyle konuşuyosunuz bu ilişkiyi yıpratır. herkes evinde tartışıyor ama bu kelimeler başka şeye sürüklüyor. ve çok gereksiz bi tartışma olmş. bende çok tartışırım ama asla bunları demiyorum gerek yok yanii. bence kutlayın ve arayı düzeltin ortada bişi yokken soğukluk koymayın.

Kutlamayın bence ne demek gidersen git.Bu sözün üstüne birde ödül verir gibi kutlayacakmısınız ?

senin şakanda pek hoş olammış giderim demekle...

İlişkilerde bu evlilik sevgililik arkadaşlık ne bileyim kardeş olur. Kısaca en az iki insanın olduğu ilişkilerde beklenti neden bu kadar fazla. Neden gün içerisinde sürekli birbirinizi arayıp mesaj atacaksınız yada neden karşı taraftan bunu bekliyorsunuz. Eşim yada ben şehir dışına çıktığımızda 1- gittiğimizde ben geldim merak etme 2- ben geliyorum telefonlaşması olur. Aynı şehirde zaten elzem bir konu olmadıkça haberleşmeyiz.

çocuk gibi ben gidiyorum, küstüm oynamıyorum derseniz 1-2-3 karşındakide güle güle der yani. Gerçekten 2 çocuğu bırakıp nereye gidiyorsunuz. Gidiyorum bırakıyorum ayrılalım boşanalım bunlar rest yada şaka konusu olmamalı.

Siz planlarınızı aynen uygulayın. Kutlamanızı yapın saçma sapan bir sebeple gününüzü mahvetmeyin. karşınızdaki de bir insan. Hani derler ya bir eşref saati bir eşşek saati vardır diye. Belki kötü bir anına denk geldiniz.

Evlilik yıldönümüz kutlu olsun
Teşekkür ederim kutladik cok guzel gecti.

X