Evlilikte cinsellik ne kadar önemli ?

Şuan yorgun olduğunuzdan hevesiniz kaçmış sanırım bebek biraz büyüyünce çocuklar beraber yatar zaten, o zamana kadar orta yolu bulmaya çalışın az yapsanız bile hevesli olun o gelmiyosa gitmiyim tarzı asla düşünmeyin. Kendinizi seksi ve iyi hissetmek için bile olsa yapın

Benim de 2 çocuğum var biri 11 diyeri 1.5 yaşında insan istedikden sonra bir fırsatını zamanını bulur daha başka birşey demek istemiyorum

Şuan yorgun olduğunuzdan hevesiniz kaçmış sanırım bebek biraz büyüyünce çocuklar beraber yatar zaten, o zamana kadar orta yolu bulmaya çalışın az yapsanız bile hevesli olun o gelmiyosa gitmiyim tarzı asla düşünmeyin. Kendinizi seksi ve iyi hissetmek için bile olsa yapın
Ben bu seksi olmaya çalış dedinniz ya ona katılmıyorum genel olarak düşününce sonuçta eşi seksi olduğu için evlenmedi o anki halinle evlendi seksi olursa ilişki olacak seksi değilse ilişki olmayacak mı bence eşinde sorun var çocuklar bahene ediyor yapacak adam her türlü bir fırsatıni bulur yapar

Ben bu seksi olmaya çalış dedinniz ya ona katılmıyorum genel olarak düşününce sonuçta eşi seksi olduğu için evlenmedi o anki halinle evlendi seksi olursa ilişki olacak seksi değilse ilişki olmayacak mı bence eşinde sorun var çocuklar bahene ediyor yapacak adam her türlü bir fırsatıni bulur yapar
Hayir yahu :) kadının kendini seksi hissetmesi anlamında, yoksa adamın görüşü umrumda değil 2 çocukla bende ne cevherler var halâ. Saniyesinde dimdik yapıyorum maşşallah bana, uykuyu tercih ediceğine pişman edicem tarzı dalsın olaya :KK70: bu tarz bi seksi hissetmeden bahsettim, yoksa adamın hevessiz muşmula suratıyla heveslenilcek değil tabi.

Hayir yahu :) kadının kendini seksi hissetmesi anlamında, yoksa adamın görüşü umrumda değil 2 çocukla bende ne cevherler var halâ. Saniyesinde dimdik yapıyorum maşşallah bana, uykuyu tercih ediceğine pişman edicem tarzı dalsın olaya :KK70: bu tarz bi seksi hissetmeden bahsettim, yoksa adamın hevessiz muşmula suratıyla heveslenilcek değil tabi.
Anladım ben senin yorumuna bişey demedim yanlış anlaşılmasın sadece kocalarına sırf ilişkiye girsin diye seksi görünmek benim aklıma yatmıyor yoksa illaki eşlerimiz için gecelelik FC antrzi falan tamam ona kabulum ama onun canı çeksin yoksa ilişkiye girmiyor deyip seksi olmaya çalışmak bana tuhaf geliyor

Anladım ben senin yorumuna bişey demedim yanlış anlaşılmasın sadece kocalarına sırf ilişkiye girsin diye seksi görünmek benim aklıma yatmıyor yoksa illaki eşlerimiz için gecelelik FC antrzi falan tamam ona kabulum ama onun canı çeksin yoksa ilişkiye girmiyor deyip seksi olmaya çalışmak bana tuhaf geliyor
Evet o konuda haklısın, kadınların bi albenisi hep vardır ama erkekler hele 30 dan sonra bilirsin daha bi salmış oluyorlar. Asıl onların aktif olması lazım. Ama böyle durumda üstüne daha çok gider sonra uğraşmazdım, çünkü sorarsa sorun sende diyebileyim.

Teşekkür ederim çocuklar gerçekten özel hayatı çok etkiliyo zaman yaratmak lazım sanırım bu da anne olarak bize düşüyor galiba erkeklerden pek bisey beklememek lazım :KK43: bende çocukları erkenden odalarında uyutmaya caliscam yarın birde öyle deniyim yine aynı devam etmez inşallah
4 kişilik aile olarak 1+1 evden çıkmanın bir yolu olabilir mi?
Çocukları odasında uyutursaniz odalarının kapısını kitleyip mi salonda sevişeceksiniz?
Ne bileyim, her halükarda zor bir durum.
Çocuklar kendi kendine oyalanabilecek yaşta mi? Eğer öyleyse eş kişisi banyodayken eşlik etmeye girebilirsiniz, özledim seni diye.
Adım atmaktan neden cekiniyorsunuz ki?
Düz bir şekilde söylemek istemiyorsanız o işteyken imalı bir mesaj atabilirsiniz, akşam onu heyecanla beklediğinize ya da varlığını ne kadar ozlediginize dair.
Ya da madem üç ay olmuş bekleyin, yüzüncü güne güzel bir plan yapın. Sabah keçiboynuzu falan yedirin, ima edin 'e yüz gündür ayrıyız, bari efsane bir gece geçirelim' falan diye, biraz beklentiniz olduğunu belli edin, espriye vurup. 'En sevdiğin gecelikle bekleyeceğim' falan diye mesaj atın gün içinde, adam da motive olsun biraz. İçiyorsanız şarap alın....
Devamı da gelir herhalde bir süre sonra. Sevistikten sonra sohbet ederken 'bir daha arayı bu kadar açmayalım, seni çok özlüyorum' falan deyin, iki pohpohlayin :) erkekler sever böyle şeyleri, arzulandigini beklendiğini bilmeyi

Selam arkadaşlar 10 yıllık evliyim ve eşimle son zamanlarda neredeyse hiç aynı yatakta uyumamaya başladık 2 tane çocuğum var birisi benimle diğeri babasıyla uyuyor gece çocuklar uyuduktan sonra birlikte uyuruz diyoruz ama ikimizde çocuklarla uyuyakalıyoruz ve cinsel hayatımız da artık neredeyse ayda 1 cinsellikle ilgili konuşunca sen uyudun ben istiyodum diyo çocuklar rahat birakmiyo diyo sizce normal mi değil mi ne yapmalıyım
Sen bence eşinin telefonunu bi karıştır hayatında biri vardır onun. Bi erkek 1 hafta zor bekler sen 1 aydan bahsediyorsun. Bu kadar saf olmayın

Selam arkadaşlar 10 yıllık evliyim ve eşimle son zamanlarda neredeyse hiç aynı yatakta uyumamaya başladık 2 tane çocuğum var birisi benimle diğeri babasıyla uyuyor gece çocuklar uyuduktan sonra birlikte uyuruz diyoruz ama ikimizde çocuklarla uyuyakalıyoruz ve cinsel hayatımız da artık neredeyse ayda 1 cinsellikle ilgili konuşunca sen uyudun ben istiyodum diyo çocuklar rahat birakmiyo diyo sizce normal mi değil mi ne yapmalıyım
Eğer aldatma yoksa sizin çok monotonlasmis ilişkiniz oturup ciddi ciddi sen isteklerini söylemen gerekiyor eşin ne cevabı verecek ona göre hareket etmeniz lazım bizimdee 13 yıl doldu 2 çocuğum var (11 yaş ve 1.5 yaş) hafta da 2.3 çok rahat oluyor normali de bu bence

Tamam gerçekten uzun zaman oldu aynı yatakta uyumuyoruz ben çocuklar yüzünden diye düşünüyordum ama artık 3 ay olucak ben söylemek istemiyorum o desin bana o da söylemiyor artık çok tuhaf bir durum oldu napmam lazım bilemiyorum zoruma gitmeye başladı
instagramda uyku eğitmeni insanlar var onların sayfalarına bakabilirsiniz bence

Olabilir ama bende bi kadınım en azından eşimle uyumak hakkım değil mi keşke bunu anlayabilse bazı erkekler gerçekten hiçbişeyden anlamıyor aileme de anlatsam yine bisey değişmez ki ne diyebilirler bu konuyla ilgili eşime herkes üzülür kimseyi üzmek istemiyorum anlatmam
İyi de sizde bu konuda bişey yapmıyorsunuz ki neden suçlu eşiniz oluyor?
Siz bi kaç kez teklif etseniz şartları sağlasanız o da reddetse amenna ama sizde pek oralı değilsiniz ki.

Çocuklara bi ranza alsan odaları olsun yeni oda yeni düzen cicili bicili bı tablo yap her sabah yataklarından uyandiginda kendileri uyudularsa araba,top stecer falan yapıştırınız, atıyorum 20 gün tamamladığınızda şu hediyeyi alicaz diyerek odaya alışıtirin beraber ve kendileri uyumaya kitap okur biraz durur çıkarsınız, sizde salonda düzen kurun

Açık açık konuşmalısınız erkekler tembel onlardan herşeyi beklemek işgence kadınlar biraz daha politik davranmalı bazen .. eğer eşiniz size dile getirmiyorsa siz getirin 10 yıllık evlisiniz neden düzgün iletişim kurmuyorsunuz akşam olduğunda çocuklar neden sizinle uyuyor iki kardeşi bir arada yatırın hem korkmazlar hemde alışsınlar belli yaştan sonra buna alışmalılar bireylerin de özeli olmalı ayda bir kez bile olsa bu sizin özeliniz çocuklar nerde Nezaman durmasını da bilmeli fakat çocukları bahane ederek te sanki birbirinizden uzaklaşmışsınız gibi konuşmadığınız halletmediğiniz ne varsa masaya dökün konuşun. Aile büyükleri varsa çocukları bi kaç saat onlara emanet edin veya bir gün kalsınlar bahane veya anneanne herhangi biri güvenebileceğiniz. İlla cinsellik değil bir beraber film izlemek kafayı omuza koyabilmek bile özeldir duygular kopuk. Bir diğer konu ise eşinizin gerçekten sizi sevdiği ve hayatında başkasının olup olmadığı çünkü ilişki olmasa bile insan yorgun da düşse yatağını ayırmaz

Tamam gerçekten uzun zaman oldu aynı yatakta uyumuyoruz ben çocuklar yüzünden diye düşünüyordum ama artık 3 ay olucak ben söylemek istemiyorum o desin bana o da söylemiyor artık çok tuhaf bir durum oldu napmam lazım bilemiyorum zoruma gitmeye başladı
O söylesin ben söylemiyim o da o gelsin diye bekleşir durursunuz evlilikte cinsellik çok önemli çocuklar biraz yoruyor insan uyuyakalabiliyor ama haftada 1 de uyumayın daa kahve mi içeceksiniz duble kahve mi içeceksiniz isteyen her halükarda bunun için hazır olur.

X