Evliyim ,ama başkasına karşı boş değilim .sizce ne yapmaliyim.?

Linoya

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
248
115
29
3 yıldır boşanma davamız var .artık hiçbir şekilde bu evliliğin oluru yok . zaten 3 yıldır ayrıyız.ama adam benden boşanmak istemiyor.tekrar tekrar gelip hayatımı mahvedip gidiyor .anlaşmalı boşanmayı istinafa götürdü .şimdi başka birine karşı birşeyler hissediyorum .ama bunun için kendimi suçlu hissediyorum .bu cocukta bana karşı boş değil gibi hissediyorum eminde değilim .beni kahve içmeye çağırdı kabul ettim.ama kendimi kötü hissediyorum .bu cocukla konuşmaya baslarsam dedikodu çıkacak çalıştığım yerde .kızımın velayeti bende .eski eşim bunu öğrenirse kızın velayetini almak için herşeyi yapar. onunla konuştum, başkasını seviyorum diye ,dilekçesini çekmesini istedim.bana inanmadı . Benimle barışmaya yelteniyor gibi geliyor .kızım onda bir haftadır .kızımın resimlerini atıyor görüntülü arıyor falan .hep böyle yapınca devamı geldiği için biliyorum .ne alakası var demeyin .tayin durumum var .kendimi rezil etmeden burdan gitsem bütün hepsinden kurtulurum gibi geliyor .hakliyken haksız duruma düşeceğim yoksa çocuğa karşı boş değilim çünkü .

3 yıldır boşanma davamız var .artık hiçbir şekilde bu evliliğin oluru yok . zaten 3 yıldır ayrıyız.ama adam benden boşanmak istemiyor.tekrar tekrar gelip hayatımı mahvedip gidiyor .anlaşmalı boşanmayı istinafa götürdü .şimdi başka birine karşı birşeyler hissediyorum .ama bunun için kendimi suçlu hissediyorum .bu cocukta bana karşı boş değil gibi hissediyorum eminde değilim .beni kahve içmeye çağırdı kabul ettim.ama kendimi kötü hissediyorum .bu cocukla konuşmaya baslarsam dedikodu çıkacak çalıştığım yerde .kızımın velayeti bende .eski eşim bunu öğrenirse kızın velayetini almak için herşeyi yapar. onunla konuştum, başkasını seviyorum diye ,dilekçesini çekmesini istedim.bana inanmadı . Benimle barışmaya yelteniyor gibi geliyor .kızım onda bir haftadır .kızımın resimlerini atıyor görüntülü arıyor falan .hep böyle yapınca devamı geldiği için biliyorum .ne alakası var demeyin .tayin durumum var .kendimi rezil etmeden burdan gitsem bütün hepsinden kurtulurum gibi geliyor .hakliyken haksız duruma düşeceğim yoksa çocuğa karşı boş değilim çünkü .
Kuma getir napcan başka

Riske atmaya değmez şu anda. 3 yıl beklemişsiniz biraz daha bekleyebilirsiniz çünkü eşiniz size karşı kullanır bu durumu

Kuma getir napcan başka
Deme öyle çok kötü durum. Arkadaşım aldatıldı hem de adamı yatakta bastı. Kız sadece çantasını alıp çıktı evdenç adam 4 yıl boşanmadı karımı seviyorum diye. Kız kimse ile sevgili olamadı. 4 yıl hayatını ipotek etti şerefsiz. Çok zor süreç maalesef

Bekleyin. Kizinizin velayetini tehlikeye atacak bir sey yapmayin. Adam kacmiyordur.

Deme öyle çok kötü durum. Arkadaşım aldatıldı hem de adamı yatakta bastı. Kız sadece çantasını alıp çıktı evdenç adam 4 yıl boşanmadı karımı seviyorum diye. Kız kimse ile sevgili olamadı. 4 yıl hayatını ipotek etti şerefsiz. Çok zor süreç maalesef
Tahmin ediyorum ama boşanmayı beklemekten başka çare yok çare olsaydı o da dost hayatı yaşardı gönlüm var diye

Adam kusurlu ama. Karımı seviyorum derse desin. Böyle bir durumda hâkimler boşamıyor mu? Yoksa hâkim boşasa da istinafa falan götürüp mü uzattı arkadaşınızın eşi?

Adam kusurlu ama. Karımı seviyorum derse desin. Böyle bir durumda hâkimler boşamıyor mu? Yoksa hâkim boşasa da istinafa falan götürüp mü uzattı arkadaşınızın eşi?
Hakimin bosamasi için iki tarafında kabul etmesi gerekir .aksi takdirde çekişmeli ye gidiyor.bizim hakim boşadı istinafa gitti .o kadar sinir bozucu ki

3 yıldır ayrı olduğunuz kişi zaten hukuk sisteminin yavaşlığı sebebi ile evliyim demeyi ben doğru bulmuyorum. 3 yıl az bir süre değil uzun.
Ama malesef eski eşiniz bunu dava sürecinde olduğu için kullanır herhangi bir risk almayın. Elbette birinden hoşlanabilirsiniz sevebilirsiniz kaç yıldır ilişkiniz yok yani normal bu hisler

Boşanma gerçekleşmeden eşlerden biri başkasıyla görüşmeye devam ederse karşı taraf bunu kullanabiliyor. Bunu kanıt olarak gösterir siz bir daha uzun süre boşanma davası açamazsınız zaten 3 yıl sürmüş bunu kullanırsa bir o kadar daha sürecek. Karşınızdaki kişi sizi seviyorsa biraz daha bekler. Hiç riske girmeye gerek yok. Eşinize de söylemeyin çünkü mahkemede kullanabilir.

Avukat ne diyor, sadakat bağı devam eder mi bu durumda acaba
Hâkimler buna bakmiyorki. Saçma sapan bir adalet sistemi var .sonucunun beli olduğu bir istinaf sonucunu 3 yıldır bekliyorum.10 yıl bosanamayan insanlar var .hakimin tek celsede bosamasi için anlaşmalı olması gerekir iki tarafta boşanmak isteyecek .aksi takdirde çekişmeliye gider .hepsi saçmalık bu arada .

Şu durumlar o kadar saçma ki 3 yıldır ayrılar insanın ömründen gidiyor ömründen yeniden sevip hayatına alacağı kişiyi bulması zaten zaman alıyor bir de bu boşanma sürelerini beklemek öyle saçma ki zıvanadan çıkılacak gibi adaletin böyle işlemesi saçma değil mi kadın mahkeme sonucuna kadar hayatına birini alsa bin suçlu çıkar.

herşey tam bitmeden karşı tarafın kullanacağı birşey yapmayın bence. eline koz vermeyin eski eşinizin.

X