Evliyken başkasına ilgi duymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kucukpanda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
21
-19
30
Hiç başınıza geldi mi bilmiyorum. Bazılarınız bunu ayıplayacaktır belki bazılarımız anlayışla karşılar.Ama aylardır mücadele veriyorum. Evliyim ama kafamı karıştıran biri var ama hep aklımda. Kocamı da seviyorum dünyalar iyisi biridir, benim için çok değerli. Bunu nasıl asacagim bilmiyorum.Aptallığımla gittim ona açıldım ayrıca, tabi ki reddetti.Fiziksel herhangi bir şey olmadı, yalnızca bi kaç sohbetten ibaret. Ve her gün de birbirimizi göreceğimiz bir özel kurumda çalışıyoruz. Ben kötü bir insan değilim bu duruma nasıl düştüm bilmiyorum. Bu durumdan kurtulmak da istiyorum aslında ama geçmiyor geçmiyor her gün agliyor ve kendime çok kiziyorum
:KK43:
yaptığım araştırmalara göre anne baba sevgisinden yoksun büyümek daha fazla ilgi ihtiyacına yol açıyormuş, anne baba ilişkisinde çocuklukta göz ardı edilmek, değersizlik duygusunu orda öğrenmek, yetişkinlikte de bunu tekrar etmeye neden oluyormuş.

Bunun anne babayla çok ilgisi yok. Evliliğinizin başından beri sürekli bu tarz eğilimleriniz varsa sorunu kendinizde arayın. İlk defa oluyorsa eşinizle ilişkinizi gözden geçirin. İlgi ve sevgi vermeyi azaltmış olabilirsiniz birbirinize.
Adama açılacak kadar ciddileşmesi kötü olmuş. Ayrılın o ortamdan.

Bunun anne babayla çok ilgisi yok. Evliliğinizin başından beri sürekli bu tarz eğilimleriniz varsa sorunu kendinizde arayın. İlk defa oluyorsa eşinizle ilişkinizi gözden geçirin. İlgi ve sevgi vermeyi azaltmış olabilirsiniz birbirinize.
Adama açılacak kadar ciddileşmesi kötü olmuş. Ayrılın o ortamdan.
Ortamdan ayrılamıyorum maalesef, hiç iletişim kurmamak mı daha doğru yoksa özür dileyip, olmamış gibi seviyeli iş ilişkisini devam ettirmek mi

Hiç başınıza geldi mi bilmiyorum. Bazılarınız bunu ayıplayacaktır belki bazılarımız anlayışla karşılar.Ama aylardır mücadele veriyorum. Evliyim ama kafamı karıştıran biri var o da evli ama hep aklımda. Kocamı da seviyorum dünyalar iyisi biridir, benim için çok değerli. Bunu nasıl asacagim bilmiyorum.Aptallığımla gittim ona açıldım ayrıca, tabi ki reddetti.Fiziksel herhangi bir şey olmadı, yalnızca bi kaç sohbetten ibaret. Ve her gün de birbirimizi göreceğimiz bir özel kurumda çalışıyoruz.Bundan sonrası için nasıl davranmalıyım, özür dileyip geçici bir şey olduğunu söylemeli miyim? Ben kötü bir insan değilim bu duruma nasıl düştüm bilmiyorum. Bu durumdan kurtulmak da istiyorum aslında ama geçmiyor geçmiyor her gün agliyor ve kendime çok kiziyorum
:KK43:
yaptığım araştırmalara göre anne baba sevgisinden yoksun büyümek daha fazla ilgi ihtiyacına yol açıyormuş, anne baba ilişkisinde çocuklukta göz ardı edilmek, değersizlik duygusunu orda öğrenmek, yetişkinlikte de bunu tekrar etmeye neden oluyormuş.
Kocanıza yazık karısı başka kadının kocasına ilani aşk ediyor.🙄
Hadi kendinizi düşünmediniz peki o adamın karısı?
Adam size evet dese evli oldugunuz halde sevgili olucaksiniz yani..
Gidin boşanın ilk önce ve evli olmayan adamları sevin.

Boşanmalısınız? Evliyken bir başkasına ilanı aşk etmişsiniz, eşinizin de iyi biri olduğunu söylüyorsunuz böyle bir evliliği hak ediyor mu sizce?
Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.

Kocanıza üzüldüm. Oda size bakıp eşimde bana ne kadar sadık diyordur belki sizinle ilgili hayaller kuruyordur, sizde gidip millete ilanı aşk yapın.

Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.
E hak ediyormuş o zaman böyle bir evliliği. Az önceki cümlemi geri aldım gitti. Mutluluklar✨

müge anlidada; kadinin gözü bebegini bile görmeyip elin adamina gidiyor, kocasida geri dönmesi icin yalvariyor...
Bu erkeklere ne oluyor ya 😳

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X