Evliyken başkasına ilgi duymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aplacim boşanda piyasayı kalabaliklastirma. Senin gibi evliler aşk piyasasini gereksiz domine ettiği için hem kocası hem sevgilisi olup çift dikiş gittiği için bak biz iyi huylu aplalar evlenemiyoruz . Boşan da aşk ekonomisine can ver . Adamı bir sal. Dışarda kıymetini bilecek hatun çok

Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.
Burada herkes boşan adama yazık vs dediği için böyle bir şey yazmış olabilir misiniz? Ben pek inanmadım bu söylediklerinize.

Kocanıza yazık karısı başka kadının kocasına ilani aşk ediyor.🙄
Hadi kendinizi düşünmediniz peki o adamın karısı?
Adam size evet dese evli oldugunuz halde sevgili olucaksiniz yani..
Gidin boşanın ilk önce ve evli olmayan adamları sevin.
Ayy iyiki alıntılamışsınız yoksa meraktan ölecektim ne yazıyor diye.

Vallaha kimse ne kadın ne erkek evli oldugu halde evli adama aşk itirafi edeni hoş karşılamaz hemen ayrılır.Sana guveniyorum diyenede ben normal bakamam öyle şeymi olur ya?Bu adam evet dese zaten hemen boynuz kulağı gececek.
fazla pasif olan çok
kendine güvenmeyen
Esra Erol da Müge Anlı da izleyemiyorum da duyuyorum şaşırıyorum bende
ama işin aslı bu
adamlar pasif bir daha bulamam korkusu oluyor herhalde

fazla pasif olan çok
kendine güvenmeyen
Esra Erol da Müge Anlı da izleyemiyorum da duyuyorum şaşırıyorum bende
ama işin aslı bu
adamlar pasif bir daha bulamam korkusu oluyor herhalde
Işte böylesine saf yada korkar denir yani normalde hangi koca olsa bu duruma çıldırırdı ben eşşek başımıyım diye.

BEKLENEN

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni,
Gelme, artık neye yarar?

NECİP FAZIL KISAKÜREK
Ne şimdi bu? Yaptığın rezilliği sildim bitti öyle mi? Yok öyle bir dünya.. Mune Mune konu sahibesi kaşınıyormuş bilgine 🤷‍♀️

hepsini bir dereceye kadar anladım da eşinin olsun demesine ve şu an hala seninle aynı evde olmasına gerçekten şaşıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X