Göz Makyajı Eyelıner suremıyorum :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya kızlar ne diyecem likit değil de kalem olan eyeliner önerebilir misiniz bana? kalem olanın daha yumuşak bi görüntüsü var

Flormarın kalemi basarılıydı. İlk kullanmaya basladığımda onu epey kullanmıştım.

ya kızlar ne diyecem likit değil de kalem olan eyeliner önerebilir misiniz bana? kalem olanın daha yumuşak bi görüntüsü var

ben bunu kullanıyorum canım, çok memnunum $flormardipliner71054.jpg.png $flormardipliner71054.jpg.png

Son düzenleme:
ben önce göz kalemi ile çizgi çekip sonra üstünden likit eyeliner ile geçiyorum böylece ufak yamukluklar göze batmıyor ve düzeltmek daha kolay oluyor. göz kalemi olarak golden rose'un smokey eyes kalemini öneririm. özellikle göz içine de bu kalem sürülünce akma yapmıyor... flormar, emily ise akma yapıyor...

selam arkadaslar bende eyelıner özurlulerdendım gecenlerde cosmoshoptakı gorevlıye soyleyınce golden rose un kalem seklınde akecelı kalemler gıbı bı ürününü önerdı aldım BAYILDIMMMM cok kolay oluyor surmesı ucu cok kalın degıl ama kalem gıbı netten bakabılırsınız 8 tl gıbı ucuz bır fıyata satılıyor tavsıye ederım...

[video=youtube;7lMBHTRBMYg]http://www.youtube.com/watch?v=7lMBHTRBMYg[/video]

Ben de eyeliner sürmeden asla evden çıkamam,makyajımın olmazsa olmazı diyebilirim. Fırçası uzun eyeliner sürmek gerçekten çok zor,bide fırçası ince olduğundan birkaç kez üstünden geçmek gerekiyo. Hani bu kalem şeklinde olanlar var,ucu keçeli kalemin ucu gibi. Ondan kullanabilirsin,tam siyahlık vermicektir,onun fırçasını normal eyelinera batırıp simsiyah yapabilirsin.
Alırken dipliner alırsan onun ucu daha kısa,o da yardımcı olucaktır. Bant vs yerine bence kısa kuyruklar dene mesela tam gözünün sonuna kaşının sonuna doğru kuyruk çıkar ama kısa tut. Zamanla elin alıştıkça daha da uzatırsın.

X