Göz Makyajı Eyelıner suremıyorum :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tamam kızlar sağolun sürmem. Bilgi almadan sürmek istemedim zaten. Kalemde akıyo sıcaktan neyapsam ki?

aynı dertten ben de muzdaripim maalesef, bulamadım da bir çözüm yolu. ya içine sürmeyeceğiz,ya da sürekli kontrol edeceğiz. dün arkadaşımla oturuyorduk,bir ara lavaboya gittim,aynaya bir baktım panda olmuşum :KK1: akmayan kokmayan bir marka bulmak lazım.

aynı dertten ben de muzdaripim maalesef, bulamadım da bir çözüm yolu. ya içine sürmeyeceğiz,ya da sürekli kontrol edeceğiz. dün arkadaşımla oturuyorduk,bir ara lavaboya gittim,aynaya bir baktım panda olmuşum :KK1: akmayan kokmayan bir marka bulmak lazım.

aynen bi bakıyorum gözlerimin altı siyah kalem akmış rezillik paçadan akıyo :KK53: hayır benim anlamadığım bazı insanları göz kalemleri öyle güzel duruyoki bizim bilmediğimiz bişey var demekki :26:

o akmayan kokmayan kalami bulan banada söylesin lütfen :KK14:

kızlar birisi bana da yardımcı bi link gönderebilir miii mesaj atamıyorum henüz

O kadar becerıksızım kı bunu bıle yapamadım benım goz yapım kucuk kapaklarım dusuk surdugumde sankı gozlerım morarmıs gb duruyor ben de nıye olmuyor ya :KK43:

şuan işte olduğum için bahsi geçen linki açamıyorum ama akşam eve gider gitmez bakıp denicem yoksa süremiyorum bi garip oluyo benim eyeliner :KK43:

işine yarayabilir..

Eklentiler

• $999570_539349669447911_1385556567_n.jpg
    $999570_539349669447911_1385556567_n.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 64
Aynı konudan ben de şikayetçiyim :KK43: Evde kendi kendime deneme yapınca oluyor dışarı çıkarken batırıyorum... En büyük sorunum da iki gözümü aynı yapamamam. Diplineri denicem bir de. Onunla daha kolay yapılıyormuş. Deneyen var mı ?:KK54:

kızlar ya ben o kaşık şeyini de denedim bantı da denedim. normalde zaten kötü çekmiyorum ama şu kuyruk işi alan benim için acaip bi dert. yaz boyu da çekmedim valla unutmuşum çekmeyi. elim zor alışıyor şu günlerde. en en en kolay yöntem ne sizce?

bir de dışarıda falan bazı kızlarda görüyorum. kalın çekmişler ama o kadar mat duruyo ki eyeliner bakın düzgün demiyorum mat ve kalın. siz biliyor musunuz hangi eyeliner olduğunu?

X