Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

Desteğinden dolayı teşekkür ediyorumm tolina ,inşallah başarabilirim . 2 ay sonra düğünüm olabilir ,daha net değil .2 ayda kaç kilo verebilirim .gerçi eylülse nin de dediği gibi belirli bir süre koymamak gerek zayıflamak için .ama düğümüm de de kilolu bir gelin olmak istemiyorum .

canım benım bende senın yazdıklarını okuyunca ınan cok duygulandım umarım evlendıgın adamla mutlu olursun
kılo cıdden gecıcı seyler onemlı olan ınsanın ıc mimarisi
yarın onunda fızıgı bozulabılır senınde o zaman ne olacak
cocuk olunca kılo alınacak o zaman ne olacak aldatmak yada ayrılmak ıcın sebepler mı cıkacak
ınsanın ruh guzellıgı ıyı olsun yoksa kılo vs gelıp gecıcı seyler
kımler cıtı pıtıydı da sısko oldu herkesın ornegı vardır :)
ve ılk ıkı ayda azmedersen en az 8 kılo verırsın canım benım ama sonra salmamak sartıyla tabııkı:)))
ve zaten dugundu vs herkes kılo verıyor sen gelınlık ısını son haftalara bırak :))))
mutluluklar

butun sayfaları okuyamadım cnm gözum cok cabuk agrımaya baslıyor o yuzden..karanfil olayını anlatabılır mısın?En Büyük KK

hergun 18-20 karanfılı demle ve sıcak cay gıbı ıc lımonla kaynatma ama :)) ayrıca dogal agrı kesıcı ve yag yakıcı

canım benım bende senın yazdıklarını okuyunca ınan cok duygulandım umarım evlendıgın adamla mutlu olursun
kılo cıdden gecıcı seyler onemlı olan ınsanın ıc mimarisi
yarın onunda fızıgı bozulabılır senınde o zaman ne olacak
cocuk olunca kılo alınacak o zaman ne olacak aldatmak yada ayrılmak ıcın sebepler mı cıkacak
ınsanın ruh guzellıgı ıyı olsun yoksa kılo vs gelıp gecıcı seyler
kımler cıtı pıtıydı da sısko oldu herkesın ornegı vardır :)
ve ılk ıkı ayda azmedersen en az 8 kılo verırsın canım benım ama sonra salmamak sartıyla tabııkı:)))
ve zaten dugundu vs herkes kılo verıyor sen gelınlık ısını son haftalara bırak :))))
mutluluklar

herşeyi geride bıraktım artık ,arkama bakmıyorum................ Canım çok merak ettim aşık olabileceğin adamı buldun mu:))) çok özel oldu biraz ama istersen cevaplamayabilirsin ...
gelelim kilo verme çalışmalarına bugün akşam üzeri bayağı bir şaştı benim işler,çok aç kaldığımı hissettim 3 gündür doğru dürüst bişey yememişim ,haliyle bu akşam ekmek ve domatesli pilav yedim :KK43: ama pes yılmak yok ,yarından itibaren daha düzenli beslenmeye dikkat edicem

herşeyi geride bıraktım artık ,arkama bakmıyorum................ Canım çok merak ettim aşık olabileceğin adamı buldun mu:))) çok özel oldu biraz ama istersen cevaplamayabilirsin ...
gelelim kilo verme çalışmalarına bugün akşam üzeri bayağı bir şaştı benim işler,çok aç kaldığımı hissettim 3 gündür doğru dürüst bişey yememişim ,haliyle bu akşam ekmek ve domatesli pilav yedim :KK43: ama pes yılmak yok ,yarından itibaren daha düzenli beslenmeye dikkat edicem[/QUOTE]

lutfen ac kalmamaya calısın ac kalırsanız kas ve su kaybedersınız
yedıklerımı yazıyorum ben yapalım ınan bana ıyı gelıyo:))))

bu sabah soganlı menemen yaptım
cok yogun ıkı hafta gecırmıstım
bugun kendıme ıcın verdım ev temızlıyıp akvaryum bosaltcam

bırazdan kahve ve kasık cıkolata var:)

ara kahvaltıdan sonra 6 badem
sonrasında bır seftalı

saat 14 haslanmıs makarna patates ve ıkı kucuk kofte
yarım dılım ekmek
bır bardak ayran

aksam

oglenden kalan ları bıtırdım yarım dılım ekmekle
ıkı bradak ayran

bı saay sonrada 10 fındık bı cay :)

6 20 uyanma zamanı
sımdılık 20 dakıkaya cıkardıgım plates
plates sayesınde mayıstan eylule 9 cm ıncelmısım arkdaslar

lımonlu sırkelı su
sımdı gafaltı yaptım:)

haslanmıs yumurta
bır domates
ıkı cevız
bı dılım peynır
bı dılım kepek ekmek
brrrr bardak süt

merhaba cnm bende yeni katildim sayilir
masallah:nazar:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE ne güzel vermisin bende yazcam hep yarindan itibaren boy 168 kilo 70 hedef 56 insallah cnm destek bakliyorummm:18::18:

hosgeldın canım :)) hadı bakalım

sabah kahvaltı
bugun uyuyakalmısım 8 30 da uyandım
kahvaltı
haslanmıs yumurta
bır domates
ıkı zeytın
bulgur koftesı vardı haslanmıs ekmek yerıen ondan yedım
bı bardak sut

Ben yapamıyorum :KK43:(( duygusal bir boşluktayım bu aralar.Nişanlımın bana yaptıklarını,söylediklerini yediremiyorum kendime ,ondan olabilir.Kendimi toparlamam lazım onunla yada onsuz .Çok mutsuzum .İşlerime bile yansıdı bu durum ,yarın bir sürü duruşma var ben hiç bişey yapmadım offfffffffffffffffffffff

Ben yapamıyorum :KK43:(( duygusal bir boşluktayım bu aralar.Nişanlımın bana yaptıklarını,söylediklerini yediremiyorum kendime ,ondan olabilir.Kendimi toparlamam lazım onunla yada onsuz .Çok mutsuzum .İşlerime bile yansıdı bu durum ,yarın bir sürü duruşma var ben hiç bişey yapmadım offfffffffffffffffffffff

allah yardımcınız olsun
bılırım o boslugu hemde cok ıyı yaklasık 4 ay ne kılo verdım ne bısı yapabıldım
hıc yedıremıyorda ınsan yasamak lazım devam dıyorsunuz hayata
bır yıl oldu hala hazmedemıyorum ama yapacak bırsey yok hayat bızım duzenlemek lazım
kımseye bırsey olmuyor
kendınız ıcın

bugun oglen dısarda yemek zorundaydım cıkmadan ıkı yemek kasıgı haslanmıs karnıbahar y3edım
saat 15 gıbı uc yemek kasıgı kadar olurdu kuzu kavurma
bır kucuk dılım patlıcanlı borek
ıkı bardak ayran

aksam yogurt ve kayısı yedım
sımdı beyaz leblebı ve cay

yatmadan da sut ıcerım herhalde

spora basladım ama bu belle sanırım artık sıkıntı olacak
ayaklarıma kadar kemıklerım agrıyor dua edın nolur

Herşey düzelecek inşallah hayatımda,artık başkaları için değil kendim için yaşamayı düşünüyorum .Herkes te öyle yapsın bence.

Allah senin azmin gibi azim nasip etsin bana canım .Aslında kilo vermek tek başına yeterli değil doğru giyinebilmek te önemli .Avukat hanım ne kadar kilo vermişsiniz diyorlar bugün adliyede ,halbuki hiç kilo vermedim :))) ama inşallah vericem ,bu işin peşini bırakmam .Korkun kilolalar benden :)))
Çok geçmiş olsunn ,bence seni zorlayacak spor yapma ,örneğin belini çok kullanmayacağın sporlara yönel ,en basitinden yürüyüşe ağırlık ver .yürüyüşle bütün vücuttan kilo gidiyor zaten ,Öpüyorum seni sağlıcakla ve mutlu kal ...

haayat bır sekılde devam edıyorrr benım abımın lafıdır onu spyemek ısterım sana BU DUNYADA EN DEGERLI HEP INSANIN KENDISIDIR . SENI SENDEN COK SEVECEKK KIMSE OLMAZ ... ILK KENDINI SEVECEKSIN KENDINE DEGER VERECEKSIN SONRA SENI SENDEN COK SEVEN BIRI OLACAKK SENI KISKANACAK SEN KENDINE O DEGERI VERDIRECEKSIN.COK SEVIYORUMMM KENDIMI BENIM ONDAN. BUNDAN NE EKSIGIM VAR AMA HERZAMANDA KENDINLE YARIS ICINDE OLACAKSIN DER ABIMMM
benım bır gorusum varrr bunuda belıtmek ısterımmm ben degıl benı kaybeden uzulsun herzaman ınsanlar bır gulun pesınden kosarken ezdıklerı papatyaların bıle farkında degıler o guselım canını kımsenın uzmesıne ızın verme karsındakı kım olursa olsunnn dılerımmm allahhımdan en yakın zamanda ısteklerın kabul olur rrrrr :21::21::21::21::KK19::KK19::KK19:

Herşey düzelecek inşallah hayatımda,artık başkaları için değil kendim için yaşamayı düşünüyorum .Herkes te öyle yapsın bence.

Allah senin azmin gibi azim nasip etsin bana canım .Aslında kilo vermek tek başına yeterli değil doğru giyinebilmek te önemli .Avukat hanım ne kadar kilo vermişsiniz diyorlar bugün adliyede ,halbuki hiç kilo vermedim :))) ama inşallah vericem ,bu işin peşini bırakmam .Korkun kilolalar benden :)))
Çok geçmiş olsunn ,bence seni zorlayacak spor yapma ,örneğin belini çok kullanmayacağın sporlara yönel ,en basitinden yürüyüşe ağırlık ver .yürüyüşle bütün vücuttan kilo gidiyor zaten ,Öpüyorum seni sağlıcakla ve mutlu kal ...

sağol canım benım :))) evet dogru gıyınmek dunde kımse benım 68 olduguma ınanmıyo 68 kılo boyle olmaz dıyolarda kıyafet cok onemlı cıdden:) bugun sppra gıtmedım belım kotu butun gece agrıdı durdu. yuruyus ıyı gelmıyorda hafta ıcı bakalım yuzme belkı dedı doktor:) kılolara karsı bu azmının devamını dılerım ınsallah)))) umarım cıdden pesını bırakmakzsını:)))

haayat bır sekılde devam edıyorrr benım abımın lafıdır onu spyemek ısterım sana BU DUNYADA EN DEGERLI HEP INSANIN KENDISIDIR . SENI SENDEN COK SEVECEKK KIMSE OLMAZ ... ILK KENDINI SEVECEKSIN KENDINE DEGER VERECEKSIN SONRA SENI SENDEN COK SEVEN BIRI OLACAKK SENI KISKANACAK SEN KENDINE O DEGERI VERDIRECEKSIN.COK SEVIYORUMMM KENDIMI BENIM ONDAN. BUNDAN NE EKSIGIM VAR AMA HERZAMANDA KENDINLE YARIS ICINDE OLACAKSIN DER ABIMMM
benım bır gorusum varrr bunuda belıtmek ısterımmm ben degıl benı kaybeden uzulsun herzaman ınsanlar bır gulun pesınden kosarken ezdıklerı papatyaların bıle farkında degıler o guselım canını kımsenın uzmesıne ızın verme karsındakı kım olursa olsunnn dılerımmm allahhımdan en yakın zamanda ısteklerın kabul olur rrrrr :21::21::21::21::KK19::KK19::KK19:

abınız kesınlıkle haklı:))) ve sız uzulmeyınce karsı taraf daha cok pısman oluyo sanırım :))))

sıddetlı bel agrısıyla bır hafta sonu gecırdım
hafta ıcı yuzmeye gıtmek ıstıyorum bakalım
ıkı gun normal yedım dıye hemen 70 kıloyu goruyorum nası bır metabolızmam var sasıyorum
allah benım gıbı olanlara yardım etsın

sabah kahvaltı dan once lımonlu sırkelı suyumu ıctım

domates
bıber
peynır ve uc zeytın
sut

kahve cıkolata

herkese hayırlı haftalar dılıyorum:)

ben cok iradesiz bir insanim ,10 sene once sigarayi biraktim ama yemegi birakamiyorum,cok sinir oluyorum kendime...offf

ben cok iradesiz bir insanim ,10 sene once sigarayi biraktim ama yemegi birakamiyorum,cok sinir oluyorum kendime...offf

sigarayı bırakmıs bırı mı bunu dıyor sasırdım sımdı:))))

sınır olmaya gerek yok ki ınan yapamam dıyebılecegık bırı vardı ıse ınanın o bendım
ama demek ıstemısım mı ne olmus bılmıyorum :):)
cay olmadan yasayamazdım sımdı cay kötu gelıyo sadece ısteyın dıyecegım ama gercekten ıstemek
ah bır bılsenız nasıl manyak bı duygu o ozguven
kı ben şişkoyken bile özgüveni olan bi manyaktım :)))) ama insanlar değişiyo ,
umarım basarırsınız
elbettekı arada pes ettıklerınız olacak ama yenıden yıne kalkacaksınız

mesela su sıteye bıle yazmaktan vazcayar gıbı olmustum bır arkadsın mesajıyla kendıme geldım
hayattada kilodada bu oldu

umarım bas edersınız ve umarım ben bıle yaptıysam dersınız :))))

bugun kahvaltıya davetlıydim cozuttum
bı toplantı vardı ardında ya tok karnına yedım
ustune eve geldım bı kahve
neysekı saat 4 ten sonra normale dondum armut yedım bı tane
sımıde saat 20 27 bı avuc leblebı ve ayran ıctım
yatmadan sut ıcerım
kecı sutu aldım buldum demek daha dogru
hadı kolay gele

sabah sıcak suyu ıcemedım cok erken cıktım evden

kahvaltı kıymalı yumurta
kıymayı soganı koydum domates sonra altını ksıtım pıstı :)
cavdar ekmegı ayran

sımdı kahve ıctım cıkolatalı

annem sulu kofte yapmıs ıkı kofte yerınde bır tane yedım cunkı sabahkı kıymalı yumurtanın hatrına:)
corba
bır kofte
haslanmıs makarna
bı dılım ekmek
ayran

canım granul kahve ıstedı badem hakkımı sutlu kahveyle kutladım

bıtkı cayı ıcesım yok normal su ıctım bır lıtre oldu suan

X