eyüp sabri tuncer 3 lü parfume jevels set alanlarınız var mı?

feritgozde

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
281
32
Arkadaşlar eyüp sabri tuncerin kampanyasıyla dün tanıştım kremler 3 lü setler vücut losyonları çok çok çok ucuzzz dün sipariş oluşturdum yorumları okuyarak kartla ilgli bir sorun çıktı bugün aradım yarın belli olucak sonuç. ben 3lü setlerden melon ve red apple aldım.vücut losyonu spring shower aldım ve el ve vücut kremi olarak ta pink blossom aldım.kullananlar beğendi mi memnunmusunuz siz neleri tercih ettiniz yorumlarınızı bekliyorum kızlarrr:80:

evet çoğu yorumda hot kisses beğenilmemiş ama maalesef kalmamış stoklarda :KK43:silky touch içinde aynı şey geçerli:KK43:

kızlarrr kremlerim losyonlarımmmm geldiii:emir_bebek: hepside birbirinden müthiş ama en güzeli melonnnnn sanki yanınızda birisi kavun kesmiş gibi:) elma ve pink blossom durduktan sonra güzelleşiyorlar.spring shower da fena değil bence kampanya bitmeden yararlanın bu fırsattann:):80:

kızlar kremlerin özellikle kavunun pek kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim.ama pink blossomun hakkını yememek lazm o şahane.kırmızı elma dagüzel bu arada kargo parası 6 liradan fazlaydı sanrıım.

X