EYVAH,bebeğim pişik oldu!

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
983
Dün gece bepantol harici ne olabilir diye araştırırken sayfada bu kremleride sizinle paylaşmak istedim.
Kızımında cildi hassas ve çok kızardı canı yanıyor bez değiştirirken farkındayım. Pişik kremlerinden birinle rahatlatmam lazım. Bepantolde dahil olmak üzere sizce bebeğimdeki bu pişiği giderebilecek krem hangisi?
Screenshot_20201207-010532_Samsung Internet.jpg

sudocrem çok güzel kullandım şimdi hamazinc diye bi krem kullanıyorum sudocrem e yakın içeriği çok memnunum üstelik reçeteyle de reçetesiz de çok uygun fiyatı fucudin güzel travazol da

Hametan.. Bize doktor reçete etmŞti o kremi. Bebeğim hem mantar hem pişik olmuştu.. Sürdüm geçti.. Hala sürerm kakasını yapınca.

sudocrem çok güzel kullandım şimdi hamazinc diye bi krem kullanıyorum sudocrem e yakın içeriği çok memnunum üstelik reçeteyle de reçetesiz de çok uygun fiyatı fucudin güzel travazol da
Travazol dedin iyi aklıma geldi bı kremle karıştırıp sürmüştüm,5 sene oldu tabi neydi abaca adı 🤦🏼‍♀️

Bunlarin hiçbirini kullanmayın.
Popolin alın pembe beyazlı olan. Ve bana dua edin.
2 kere sürmeniz bile yetecek
Hayir geçmezse ki yuzde 90 gecer trovozol kullanmisyik biz doktor önerisi ile 5 gun. Sabah aksam
Simdi diyorum boşa kullanmışım onu.
Geçmiş olsun

Travozol gibi mantar kremlerini bir haftadan uzun kullanmamaya dikkat edin, cildi inceltici etkisi olduğu için doktorlar reçete ederken uyarır uzun süreli kullanılmaması için. Ben mor desitin kullanıyordum, bebeğimin pişik sorunu çok ciddiydi yoksa kantaron yağından şaşmazdım. Desitin cok hızlı etki ediyordu, pisik geçince kremi bırakıp yeniden pişik oluncaya kadar kantaron yağı sürüyordum her alt açmada.

Travazol dedin iyi aklıma geldi bı kremle karıştırıp sürmüştüm,5 sene oldu tabi neydi abaca adı 🤦🏼‍♀️
tek başına da baya etkili karıştırmasan da olur hiö düşünme sür de birazcık rahatlasın bebecik

travozol kortizonlu bir krem ciltte incelme yapar sakın sürmeyin bebişe ,

ben yıllar önce dalin pişik kremi sürüyordum ,
Evet biliyorum bir krem ile karıştırmıştık o yüzden doktor vermişti günde bir kere 5 gün kullanmıştıkta. Dalinin pudrasını sürdük dün akşam en azında rahatlasın diye . Teşekkür ettim 🙏

Travozol gibi mantar kremlerini bir haftadan uzun kullanmamaya dikkat edin, cildi inceltici etkisi olduğu için doktorlar reçete ederken uyarır uzun süreli kullanılmaması için. Ben mor desitin kullanıyordum, bebeğimin pişik sorunu çok ciddiydi yoksa kantaron yağından şaşmazdım. Desitin cok hızlı etki ediyordu, pisik geçince kremi bırakıp yeniden pişik oluncaya kadar kantaron yağı sürüyordum her alt açmada.
Ay evde kartaron yağı var şu an balık esirden geldi sürsem rahatlatır mı ?

Bunlarin hiçbirini kullanmayın.
Popolin alın pembe beyazlı olan. Ve bana dua edin.
2 kere sürmeniz bile yetecek
Hayir geçmezse ki yuzde 90 gecer trovozol kullanmisyik biz doktor önerisi ile 5 gun. Sabah aksam
Simdi diyorum boşa kullanmışım onu.
Geçmiş olsun
Travazol derdim yok benim illa. Normal bir pişik kremi arayışındayım o kadar. 😔

Hatta kantoron yağı sürdüm kızlar şu an bakalım inşallah iyi gelir 😌

Pişik olmaması için ben her seferinde suyla yıkıyorum altını. Kuruluyorum. Sık bez değiştiriyorum. Eğer pişik olduysa başlangıcı varsa hamazic kullanıyorum. O da iki sefer kullandigimda geçiriyor. Doktor yazmıştı.

Dün gece bepantol harici ne olabilir diye araştırırken sayfada bu kremleride sizinle paylaşmak istedim.
Kızımında cildi hassas ve çok kızardı canı yanıyor bez değiştirirken farkındayım. Pişik kremlerinden birinle rahatlatmam lazım. Bepantolde dahil olmak üzere sizce bebeğimdeki bu pişiği giderebilecek krem hangisi?
Eki Görüntüle 2734522
Hametan kullandım var olan pişik geçmeyince haftada 3 gün trosyd kullandım. Trosyd üstüne de desitin sürdüm. Trosyd haftanın 3 günü kullandım, trosyd kullanmadığım gün hametan sürdüm ve hametanın üstüne desitin hızlı koruma sürdüm. Desitin çok etkili gerçekten. Bu şekilde pişik geçti şükür

Tabi rahatlatır, hatta bir süre altı açık tutup pişigini kurutabilirseniz daha kolay iyileşir.
Çok doğru yaşamadığım tecrübesizliğim değil ama bazen herşey birbirne karışabiliyor,az bırakıyorum altını açık aslında ev sıcak ama üşütür diye korkuma daha fazla tutsam daha da iyi olur dediğiniz gibi,teşekkür ettim 😌

X