EYVAH,bebeğim pişik oldu!

Hametan kullandım var olan pişik geçmeyince haftada 3 gün trosyd kullandım. Trosyd üstüne de desitin sürdüm. Trosyd haftanın 3 günü kullandım, trosyd kullanmadığım gün hametan sürdüm ve hametanın üstüne desitin hızlı koruma sürdüm. Desitin çok etkili gerçekten. Bu şekilde pişik geçti şükür
Desitin e bebekte var hep genel yorumlar desitin yönünde teşekkür ettim 🙏

Pişik olmaması için ben her seferinde suyla yıkıyorum altını. Kuruluyorum. Sık bez değiştiriyorum. Eğer pişik olduysa başlangıcı varsa hamazic kullanıyorum. O da iki sefer kullandigimda geçiriyor. Doktor yazmıştı.
Bnim olayım zaten yıkamak . No ıslak mendil gerekirse popo havlu bezleri var onunla siliyorum çiş sonrası ama pişik ettik işte nasıl oldu bizde anlayamadık 😕 bez zaten ohooo iki haftada bi 60 lira babay acaba bezden mi demiyor da değilim ama bilemedim.

Bnim olayım zaten yıkamak . No ıslak mendil gerekirse popo havlu bezleri var onunla siliyorum çiş sonrası ama pişik ettik işte nasıl oldu bizde anlayamadık 😕 bez zaten ohooo iki haftada bi 60 lira babay acaba bezden mi demiyor da değilim ama bilemedim.
Bebeğin kaç aylık bilmiyorum. Ama ek gıdaya başladıysan o da yapabilir. Öyle söylemişlerdi bana

Ben hamazinc kullanıyorum bir sürü şey denedikten sonra doktorun verdiğine geri döndüm. Eğer aşırı rahatsız edecek boyuttaysa travazol le hamazinc i karisririyorum hemen geçiriyo. Travazol kortizonlu yalnız o yüzden aşırı eklemeyin.

X