Cilt Bakımı Ürünleri farmasi Dr. Tuna ürünlerini tavsiye eder misiniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.163
2.293
evet kızlar farmasi Dr. Tuna ürünlerini tavsiye eder misiniz?
lütfen hangi ürün hakkındaysa deneyimlerinizi paylaşın.

biz ailecek annem annanem ben at kestanesi kremi kullanıyoruz. cook güzel. annem aylardr sarmsaklı şampuan kullanıyor bir sürü minik saçlar cikmıs ensede. bu ay 4 adet sarmsaklı sampuan 1 balsam ve sabun söyledim. kullananlar çook memnun. bende öyle

Ben kullaniyorum sarimsakli sampuaniyla at kestanesi balsamini.cok memnunum.

biz ailecek annem annanem ben at kestanesi kremi kullanıyoruz. cook güzel. annem aylardr sarmsaklı şampuan kullanıyor bir sürü minik saçlar cikmıs ensede. bu ay 4 adet sarmsaklı sampuan 1 balsam ve sabun söyledim. kullananlar çook memnun. bende öyle
balsam bende de var ama kullanma ihtiyacı hissetmedim aslında masaj yapacak birileri yok :KK70:
sarımsaklı şampuan saç mı çıkarıyor benim saçım da seyrek biraz?
ve aydınlatıcı sabununu kullanıyorum yüzüme sivilce izlerimi açar belki diye, siz kullandınız mı ?

balsam bende de var ama kullanma ihtiyacı hissetmedim aslında masaj yapacak birileri yok :KK70:
ve aydınlatıcı sabununu kullanıyorum yüzüme sivilce izlerimi açar belki diye, siz kullandınız mı ?
aydinlaticı sabun ilk aldm bende leke yokta hergun bıttımla sabunluyorum cok kuruttu. benim teyzem satıyor. bi arkadası aydınlatıcı sabunla kremi bir aldı ise yaramış. annemde aldı hatta bu ay ikisini.

sarımsaklı şampuan sac cıkarıyor evet özellikle bakım kremiyle birlikte kullanınca

aydinlaticı sabun ilk aldm bende leke yokta hergun bıttımla sabunluyorum cok kuruttu. benim teyzem satıyor. bi arkadası aydınlatıcı sabunla kremi bir aldı ise yaramış. annemde aldı hatta bu ay ikisini.

sarımsaklı şampuan sac cıkarıyor evet özellikle bakım kremiyle birlikte kullanınca
sampuandan ben de alayım ya avonun argan yağını kullanıyorum senelerdir çok güzel uzatıyor ama gürleşme sıfır..

sampuandan ben de alayım ya avonun argan yağını kullanıyorum senelerdir çok güzel uzatıyor ama gürleşme sıfır..
bende avon sattım 2 yıl. :) argan hem yağını aldm hem sampuaninı ama sadece yumusattı ve kolay acıldı saçlarım 1metre kadardı kolay tarandı onları kullanınca hoş koktu. ama gurleşme farketmedim. zaten gur ama hep aynı kalınlıktaydı sacım. bende çok heycanlıyım 1 saat uzaktayım aileme evlendim. teyzem geldi ürünler dedi. cuma gitcem kullanmaya sabırsızlanıyorum :KK70:

Valla 2 senedir falan kullaniyorum saçlarım cok seyreklesmisti baya baya gürlesti stokladim sampuandan 6 7 tane bulamam diye :)) balsam benim basim agriyinca eşime masaj yaptiriyorum valla super geciriyo :KK70:

evet kızlar farmasi Dr. Tuna ürünlerini tavsiye eder misiniz?
lütfen hangi ürün hakkındaysa deneyimlerinizi paylaşın.
AT KESTANESİ JELİ ÖZELLİKLE BEL AĞRILARINA ÇOK İYİ GELİYOR. DİKLORONUN KESEMEDİĞİ BEL FITIĞI AĞRISINI BU JEL KESİYOR ŞİDDETLEE TAVSİYE EDERİMM

At kestanesi jel cok iyi ve çay agaci bb kremi kullaniyorum bu da cok iyi ve ben farmasiye bb krem icin üye oldum 😂 deodorantlari da güzel diğerleri hakkında bir bilgim yok setleri var cay agaci falan eger bu setleri kullanan varsa bir fayda goreniniz deneyimlerini bizimle paylaşırsa cok sevinirim💛

aydınlatıcı sabununu kullanıyorum yüzüme sivilce izlerimi açar belki diye, siz kullandınız mı ?
Ben çok kullandım bembeyaz yapıyo yüzü severek kullandım.. Şuan çevremde yapan olmadığı için aktardan pirinç sabunu aldım ama hiç onun gibi etkisini görmedim.. Ben at kestaneli masaj jelini babama alırdım masajını da ben yapardım çok rahatlardı çok memnundu.. Şimdi eşimle kullanıyoruz çok memnunuz..

X