Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Femagis göğüs büyütücü krem

• Konu Sahibi julietofIzmir
özel mesaj nasıl açılıyorki gerçi sipariş verdim azönce 30ytlden bir siteye ama güvenlik için ıvır zıvır sordular becerebildimmi bilmiyorum neyse bakalım ama özel mesajı açmayı bi,lmiyorum of of nedir bu derdimiz ya Allah başka dert vermesin ama herkes bu durumunu bizim kadar sorun ediyormu acaba yoksa bizlermi bu kadar sorun ediyoruz veya bunu sorun haline getirmeyenler özgüveni yüksek olan insanlarmı yada gamsız insanlar belki bu durumda olan herkes sorun ediyodurda yapacak bişey yok deyip kabulleniyolardır

arkadaşlar ben daha yeni katıldım aranıza :) şu göğüs büyütme meselesini ben de çok takmş durumdayım. ama okuduğum kadarıyla hiç birşey etki etmiyor doğru düzgün. sırf büyüsünler die yasmin kullanıorum.. arkadasımın göğüsleri vücuduna göre baya büyüktü sorunca yasmin kullanıorum 3-4 aydır ondan sonra 2 beden büyüdü dedi. bi kaç kişiden daha duydumm böle büyüttüğünü aldım 3 gün oldu başlayalı ama korkuorum da bi yandan kanama falan yapıomus :'(

bu arada ilk mesajı yazan arkadaslar şu kremin herhangi bi etki edip etmediğini yazabilirler mi.. bi gelişme var mı??

bu arada ilk mesajı yazan arkadaslar şu kremin herhangi bi etki edip etmediğini yazabilirler mi.. bi gelişme var mı??

ben bi türlü kullanmaya başlaymadım ki canım ya, ama burdan bi arkadaşa sordum, gayet iyi etkisi dedi, şimdi ben de sizlerle bir görücem kendimde yeni başlayacağım.. Ya ben bi türlü düzenli kullanamıyorum.. evdeki kreme başlayayım bugün, her hafta burda yazarım olur mu?:sm_confused:

bende femagis kullanmak istiyorum ama nerden sipariş edeceğimi bilmiyorum

bende femagis kullanmak istiyorum ama nerden sipariş edeceğimi bilmiyorum

ben google a femagis yazdım, ordan alışveriş siteleri çıktı, en tanınmış siteden aldım kaydirigubbakcemile2

çok teşekkür ederm julieto cum ii haberlerini bekliorum :)) inşallah işe yarar

ben azönce sipariş verdim 30ytlye bakalım işe yarayacakmı

çok teşekkür ederm julieto cum ii haberlerini bekliorum :)) inşallah işe yarar

inşallah canım ya, 3 ay kullanıcam, burda her hafta yazıcam bu kez kesin kararlıyım.. İşe yararsa tavsiye ederim tabi size de ama henüz erken :lepi:

ben azönce sipariş verdim 30ytlye bakalım işe yarayacakmı

inşallah işe yarar canım, seninle hemen hemen aynı zamanda kullanıcaz, bilgileri gelişme olursa falan sen de yaz buraya olur mu? :eek:

yazarım tabiki aslında çokda umutlu değilim ama yinede inanmak istiyorum

umarım işe yarar kızlar.. ben kendi adıma verdiği dolgunluktan memnunum.. 2kutu daha sipariş edicem en yakın zamanda.. inş biraz daha büyürler bakalım =))

neden abdye sipariş veriyosun burda da var burdakiler taklitmi yoksa hem fiyatıda uygun türkiyede

cnm benim adb hem orjinal hemde daha ucuz 10 dolar gibi bişey ...
bu yaz türkiyedeyim yeni karar verdim bende ..
eşime söylicem yaz sonu gelince getirsin diye ..öyle yaniii
umarım etkili olur

Kizlar su kremi ezcaneden yada baska yerden bulabilirmiyim kesinlikle netten siparis veremem :KK43: lütfen cevap

Arkadaşlar bu ürünün satış bilgilerini burada paylaşmayınız lütfen sadece kullanım tecrübeleri paylaşınız.

ancak internetten sipariş verebilirsin kredi kartıyla eve veya işyerine teslim ederler

hmm tamam canim tsk ederim...seninki geldimi? kullanmaya basladinmi?

ben bir ay kullandım hiç etkisini görmedim sonra da vazgeçtim hevesim gitti galiba büyümezler diye

X