Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Femagis göğüs büyütücü krem

• Konu Sahibi julietofIzmir
Crazy bence kullanmaya devam et. Anladığım kadarıyla bu tarz ürünler bir üsre sonra etkisini gösteriyor bazı kişilerde. Buza da DEVAMyerimseniben

krem biraz ucuz ya belkide ondan çok inandırıcı gelmedi ne bilim hevesim kaçtı

Ama içerik iyi görünüyor. O bitkinin kreminden başka bir kremde vardı, adı oestro.Ama o daha pahalı.

arkadaşlar ben bir hafta önce 80 ytl ye 2 kutu femagis aldım daha sonra başka bir yerde 29 ytl dedi tanesine galiba biraz kazıklandım ama neyse faydası olacaksa sorun değil.....ben kullanmaya başlayalı tam 7 gün oldu henüz bişey yok ama kullanmaya dewam edicem ....sizede değişiklikleri ileticem :) byys

crazy bu ürünlerin fiyatına bakarak karar verme
şu an senin kullandığın ve benim de kullanmış olduğum breast success amerikada 20 dolara bile satılıyor ve gerçekten etkili
ya da st herb diye bir marka vardı , 1.000 ytl lik ürününden kullanıp hiçbir gelişme olmadığını söyleyenler vardı...

kızlar ya bende heveslendım,bu kremler bu kadar etkılımı? ayrıca ben yasmın kullanıyorum,ıkısını aynı anda kullansam sorun olurmu?? olmazsa bende alıcam::

slm ben femagisi tam 20 gündür düzenli kullanıyorum ama kızlar göğüslerim sert ve küçüktü şimdi bir yumuşak oldular moralim çok bozuldu.büyümedi üstüne üstelik de sert olan olan göğüslerim yumuşadı :KK43: napcam yaaaa

tatlıaşık o ürünün fiyatı ne kadar peki?

ya arkadaşlar femagisi nerden aldınız ben bulamadım nette stoklarında yokmuş.

yaa su kremı kullanan arkadaslar bı seyler soylesın lutfen yaa sonuc nasıl kalıcımı yada fayda ettımı bı cok kısı memnun yaa ınternet dısında bulmak mumkun degılmı yaa eger ıse yarıyosa gercekden dendıgı gıbı yaglarla falan bosa ugrasmazdık yaa 5dk masaj yapmak da yetıyomus hem fıyatıda uygun a.s

slm kızlar ben bugün femagis aldım ve hemen kullanmaya başladım gelişmeleri yazarım ..sizlerden kullananlar ve devam edenler sizde yazın ne durumdasınız

ben 45 tlden satan bir site buldum daha ucuza satan site varmı?

ben 2 adet femagis aldım toplam 77 tlden 70tlye indirdi adam internetten sipariş vermeyip ayağına gittiğim için ..1 hafta oldu kullanalı henüz sonuç alamadım beklemedeyim

yaa kızlar tam adres verırımısınız ıstanbulda nerden aldınız ankarada yokmu bı urun yaa offsenağlama

bu kremin sağlık bakanlığı izni var mı? Kendine ait bir web sitesi bile yok. ithalatçısı kim? kaçak mı? sahte mi?

15 gün oldu kullanıyorum hiçbir etkisini göremedimn aksine yumuşattı göğüslerimi bilginize:KK43:

15 gün oldu kullanıyorum hiçbir etkisini göremedimn aksine yumuşattı göğüslerimi bilginize:KK43:

canım nerden aldıgını ayrıntılı yazarmsın yaa bu urunu bıde yumusatması kotu degıl merak etme once oyle oluyo bende buyutucu yag kullandıgımda oyle olmustu cunku :1shok:

canım nerden aldıgını ayrıntılı yazarmsın yaa bu urunu bıde yumusatması kotu degıl merak etme once oyle oluyo bende buyutucu yag kullandıgımda oyle olmustu cunku :1shok:

özelden yazıcam sana şimdi banlanmayalım ..yok valla moralim bozuldu ilk günler iyiydi dolgunlaşmıştı göğüslerim ama regli zamanım geldiği içinmiş.. sonradan ufaldılar yine..ben kullanmaya devam edeceğim yinede ..bahsettiğin yağın faydasını gördünmükafamçokkarıştı

X