femara kullananlar ve hamile kalanlar

Gerçekten mi :) bende bozuk olan hormonu nasıl sürekli Düzeltir diye hayıflanıyordum.. Bana günde 2 yazdı reçeteye ya.. Hoplamasın benim bünye :)))

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 2. defa femara kullanıp çatlatmaiğnesi ile hamile kaldım bende pko hastasıyım benim içimi kemiren bi konu var burda okuduklarımla hep hamile kalıp ıkıbuçuk aylık düşükyapan ve bebğinin kalbi atmayanlar var doğum yapan sağlıklı bebği olanlar yokmu korkuyorum burda okuduklarımla allahım bebeişlerimizi korusun

cvp arkadaşlar internettede araştırdımhiç yok

canım bak benim de ilk ilaç tedavimde 5 adet femera ve 5 adet klomen kullandım yumurtam oluştu ve ama tutmadı bu ay ara verdi doktorum martt gidicem tekrarda bakalaım ne yapıcak doktorum ama femera ile de sağlıklı hamilelikleri olanarda var korkma bence içini ferah tut ve dua et sürekli Rabbim herkezin gönlüne göre versin içinde de banaa

bende femara kullandım gunde 2 kez sabah aksam bugun sabah da catlatma ıgnemı vuruldum bakalım artık hayırlısı

Kızlar yumurtalar tam istenilen olgunluğa ulaşmamış . Dr 5 adet daha femera kullan dedi. Benim süreç biraz yavaş ilerliyor sanırım .. 10 mm di bir tanesi

Kızlar yumurtalar tam istenilen olgunluğa ulaşmamış . Dr 5 adet daha femera kullan dedi. Benim süreç biraz yavaş ilerliyor sanırım .. 10 mm di bir tanesi

Canım bende 6ay klomen kullandım ,yumurtam sadece 1 kere büyüdü ,çatlattık ama gebelik oluşmadı.
sonrasında femaraya başladım.ilk ay 1 er kere içtim büyümedi.2. Ay günde 2kere içtim ,çörekotu bal tarçın kürü yaptım ve bel bölgeme hacamat yaptırdım.1 yumurtam büyüdü ,catlattık,hamile kaldım ama 1 şubatta düşük yaptım :KK43:
bu ay 3. Kez femara kullandım , yine hacamat ve kür ile destekledim. yumoşlar hiç büyümediler ta ki 20. Güne kadar ,20. Günde 12mm oldu ,24. Günde 19mm olmuştu :KK66: çatlardık hemen ,şuan beklemedeyim ,hepimizin hakkında hayırlısı,Rabbim tez zamanda kucaklarımızı doldursun :)

Cok geçmiş olsun. Perşembe tekrar gideceğim doktora bakalım istediği olgunluga ulaşacakmı. Benim tedavim henüz yeni başladı o Yüzden tepki yavaş sanırım. Inşallah tez zamanda istediğimize kavuşuruz.

Ewet arkadaşlar bünyeden bünyeye değişiyor bende klomen 3 ay kullamdm hiç bi işe yaramadı aksine pko yaptı ve yumurtaların yerine pkoyu büyüttü. Femeraya başladığm ilk ay hamile kaldım şu an 7+5 hamişim inşallah rabbim bütün isteyenleré nasip etsin

Kızlar bu ay 9. Ayım pko hastasıyım. 5 ay kadar duphaston kullandım. Sonra dr değiştirdim inofolic die bi ilaç verdi inozitol+folic asit varmış içerisinde genelde polikistikoverli olanlara verilipmuş adetime 4 gün kaldı sadece bu ilaçla adet düzene girer mi bilmiyorum. Bugün drla görüştüm test sonuçlarım güzel çıkmış adet olduktan sonra gebelik kolaylaştırmak için femara kullanmaya başlayacağımızı söyledi şuanda beklemedeyim. Femarayla hamile kalan çok fazla kişi yok sanırım

Günaydın kızlar bu ay da bebegim benimle degilmiş bakalım yarın doktora gidecegim nasıl bir tedaviye başlayacagız bana çok dua edin olur mu

X