Femarayı kendi kullanıp sonuç alan var mı ?

Aysegl34

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2022
118
7
26
1 klomen çatlatma iğnesi 1 femara çatlatma iğnesi denedim tutmadı
Kiloluyum pcos var doktorum kiloya bağlıyor kilo verirsen rahat bı şekilde hamile kalırsın diyor ama ben çabalıyorum bir türlü veremiyorum şimdi hamile kalmak istiyorum evde femara var şimdi ben aynı doktorun tarifi ile kullanmaya başlasam bı zararı olur mu sizce tek femara etki eder mi hamile kalabilir miyim

1 klomen çatlatma iğnesi 1 femara çatlatma iğnesi denedim tutmadı
Kiloluyum pcos var doktorum kiloya bağlıyor kilo verirsen rahat bı şekilde hamile kalırsın diyor ama ben çabalıyorum bir türlü veremiyorum şimdi hamile kalmak istiyorum evde femara var şimdi ben aynı doktorun tarifi ile kullanmaya başlasam bı zararı olur mu sizce tek femara etki eder mi hamile kalabilir miyim
Bende bu ay başladım ve Pko olduğumu öğrendim. Doktor kontrolünde ilerle çünkü yumurta büyümemesi sorunu var ve büyüse de çatlamıyor kist oluyor genelde pkolularda. Şahsen bende genelde öyleymiş. Nolur nolmaz sende doktora git 3. Günü kullandırır çatlatma iğnesi yapar denersiniz. Kendim deneyeceğim derken süreci uzatırsın canım ve kistle uğraşırsın. Benim ilaç bitti yarın kontrole gidicem büyümüşse iğne yapcak

X