FEMERA İLACI

berivan34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
89
26
23
Merhaba arkadaşlar Femera kullanıp hamile kalan var mı bende PCOS var ben bu ay femeraya başladım adetin 5 günü başladım kullanmaya bu ilaçla hamile kalan varsa posta cevap verebilir mi

Merhaba arkadaşlar Femera kullanıp hamile kalan var mı bende PCOS var ben bu ay femeraya başladım adetin 5 günü başladım kullanmaya bu ilaçla hamile kalan varsa posta cevap verebilir mi
Merhaba canım, ben femerayı 2. Kez kullanışımda hamile kaldım ben de pcosluydum

Nasıl hamile kaldınız sürecinizi anlatır mısınız
Adetimin 5. Gününde kullandım 1 hafta boyunca sabah akşam. Gün aşırı ( bir var bir yok) ilişki dedi doktor ama pek takmadım ilk kullandığımda çok takmıştım ikinci kez kullandığımda kafaya çok takmadım öyle oldu. Sana tavsiyeem kafana takma rahat birak olacağı varsa er ya da geç olcak zaten canım🙏

Adetimin 5. Gününde kullandım 1 hafta boyunca sabah akşam. Gün aşırı ( bir var bir yok) ilişki dedi doktor ama pek takmadım ilk kullandığımda çok takmıştım ikinci kez kullandığımda kafaya çok takmadım öyle oldu. Sana tavsiyeem kafana takma rahat birak olacağı varsa er ya da geç olcak zaten canım🙏
Bende takmamaya çalışıyorum insallah nasip olur cuma günü kontrole gidicem yumurtalarım büyümüş mü diye

Bende poc yok ama adet düzensiz bende kulladım bakalım inşallah faydası olur doktor bugün benimde kontrol etti ilaç işe yaramış dedi 26 mm yumurta 13 mm yumurta 11 mm diye söyledi inşallah sizde faydasını görürsünüz bebişlerimize kavuştursun rabbim

ben iki defa klomen 1 defa femara kullandım hepsinde günde 2 tane aldım bunu ilk defa duydum inşallah güzel sonuçlar alırsınız 😇
Doktorum bu sefer dozu artıracağını ve başka bi ilaç vereceğini söyledi umudum var bakalım insallah bu sefer nasip olur 🥹🙏

X