Ferro Sanol Diodenol kullananlar...

Bu ilacı bende kullanıyorum :KK43: inşallah faydasını görürüm ve kilo almam gerçi yemiyorum aksine sanki iştahım kapandı ama böylesi daha iyi :)) :93:

bende kansızlık olduğu için doktorum verdi. kilo aldırmadı. buaralar çok seyrek içiyorum

bnede yaklaşık 5 ay kullandım ve kesinlikle kilo aldırıyor,

benim de kansızlığım çıktı.. doktor Ferro Sanol Diodenol'u verdi kullan bi deneyelim dedi, kırmızı et ile yoğurt ve sütü aynı anda tüketmememi söyledi. deneyeceğim fakat eczanede ilacı veren bayan bu ilacın kilo yapabileceğini söyledi. henüz 17 yaşındayım. 1.55 boyum ve 57 kiloyum daha çok kilo almaktan korkuyorum :KK43: yardımcı olabilir misiniz gerçekten kilo aldırıyor mu? eğer aldırıyorsa ne yapmamı önerirsinizz.. şimdiden teşekkür ediyorum, sağlıkla, mutlu kalın :-)

Canım sana tavsiyem kesinlikle az yemelisin bende farkettimki gerçekten kilo aldırıyor bende az yiyorum bana aldırdığı kiloyu zorda olsa vermeye çalışıyorum bitsede kurtulsam bende sana tek tavsiyem sağlıklı beslenmen az yemen zaten kilo aldırıyo dahada çok kilo alırsın sonra :KK50:

ablamla aynı doktora gittik, benim demir değerim ablamdan daha düşük olduğu halde ablama demir hapı verdi bana vermedi. anlayamadım. neyse sanırım bende demir eksikliğinden kaynaklanan belirtiler: dudak renginde solukluk, tepe ve ensede uzayamadan dökülen kısa saçlar (nedeni hormonal de olabilir bilmiyom), hemen yorulma var. doktora gidicem bi. sana yardımcı olmayı isterdim gerçekten ama daha üç ayım var yardımcı olmam için. :/ ilacı kullanıp test etmek lazım.

Merhaba kızlar
Benim değerimde 21 çıktı.. Doktor 3 kutu verdi.. 1 aylık yanında birde folik asit hapı verdi ..
Kilo olayına takıntılıydım şimdi iyice taktım.. Hapla birlikte bende yediklerime dikkat etsem çok iyi olucak sanırım

Merhaba arkadaslar.. Ben bir cok yorumu okudum.. Kimi kilo aldiriyor diyor, kimi aldirmiyor diyor, kimi ise psikolojik diyor.. Bunlara bakacak olursak, herkeste ayni etkiyi yaratmiyor.. Normalde 6 ay sürmesi gereken kan tedavisi, 10 ay sürdü benim.. Biteli 1 yil oldu, hatta gecmisde olabilir.. Aldigim 10 - 15 kilo birden aldim.. Vermesine gelince aradan bir yil gecmesine ragmen hala veremedim. Üstelik yasim 18 olmasina ragmen.. Bugün endokrinoloji bölümüne yani hormon arastirmaya gittim. Tüm skntimi anlattim.. Tahlillerden sonra sorun neyse anlasilacak. Neden kilo veremiyorum, neden bu kadar cok aldim.. Ama kan icin gercekten cok iyi bi hap, daha önceki kullandigim ilaclara oranla cok cok iyi hemde.. Kilo aldiriyor diye kullanmamazlik yapmayin :) Saglicakla kalin ..

aynı ilaçtan uzun bir süre ben de kullandım ama saçlarım da hiç dökülme olmadı :44:
benim saçlarım çok gür belki oldu ama ben farketmedim bilemiyorum, ama ben ya da etraftan farkedilebilecek kadar dökülmemiş demek ki.

bende aylarca kullandım bu ilaçtan ne saçımı döktü nede kilo aldırdı

Ben de doktor tavsiyesiyle çok uzun bir süre kullandım tedavi başarılı oldu fakat bu haplar yüzünden çok aşırı kilo almıştım.

yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve 5 kilo aldım. başta tok hissediyorsunuz ama yemeğe başladınız mı kendinizi durduramıyorsunuz, çünkü yediklerinizden bir türlü tat alamıyorsunuz. yani bende öyle oluyor. ya da bazı geceler canım çok tatlı istiyordu, 1 paket çikolatada sorun yok, ertesi güne azcık daha hareket edersin halledersin ama bu sonlara doğru iyice minimum 4 paket falan olmaya başladı bir de gece yiyiyorum, cesarete bak! ki ben normalde çikolata yemeyen insanım. böyle olunca, gece gece krizlere girip çok kaçırdığım zamanlar gidip spor yapıyordum. ama her gece minimum 4 paket çikolatayı mideye indirip her sabah kalkıp spor yapmak zorlamaya başladı çünkü bu defa da eli ayağı tutmuyo insanın. yer altımdan kayıyodu sanki. normalde enerji düşüklüğü veriyo zaten bu kansızlık illeti... ondan artık ölçüyü elimde tutma kararı aldım yoksa bi yerlerde düşcem bayılcam! gerçi bu açıdan düşününce o kadar da kilo aldırmıyormuş, çünkü çok ağır ölüp bitecek derecede spor yapmam yani kaldı ki çikolataları, yağlı yağlı köfteleri de homini gırtlak yapıyorum.

2 ay kısa bir zaman gerçi ama şimdiye kadar ne yüzüme renk geldi ne de saçlarımın dökülmesini yavaşlattı. üselik çayı kahveyi minimuma çektim. dut pekmeziydi, üzüm çekirdeğiydi falan birsürü takviye alıyorum yetmezmiş gibi. ya bende başka bir sorun daha var ya da bu ilaç bana pek yaramadı. daha öncesi de vukaatım var benim. 6 sene önce falan yine hap+şurup kullanmıştım 6 ay kadar ama ne saçlarımın dökülmesini kesmişti ne de değerleri fırlatmıştı, çıka çıka sınırın azcık üstüne çıkmıştı, ondan sonra da bırakıyorum ben dedim. şimdi yine ayağıma dolandı, mecburen yine başladım.

aa çok şaşırdım çünkü babamda 6 ay bu hapı kullandı belkide daha fazla kullandı bende babama takılıyodum baba senin saçlarında gürleşmemi var bana mı öyle geliyor diye bundan olabilirmiş demekkiii:))

yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve 5 kilo aldım. başta tok hissediyorsunuz ama yemeğe başladınız mı kendinizi durduramıyorsunuz, çünkü yediklerinizden bir türlü tat alamıyorsunuz. yani bende öyle oluyor. ya da bazı geceler canım çok tatlı istiyordu, 1 paket çikolatada sorun yok, ertesi güne azcık daha hareket edersin halledersin ama bu sonlara doğru iyice minimum 4 paket falan olmaya başladı bir de gece yiyiyorum, cesarete bak! ki ben normalde çikolata yemeyen insanım. böyle olunca, gece gece krizlere girip çok kaçırdığım zamanlar gidip spor yapıyordum. ama her gece minimum 4 paket çikolatayı mideye indirip her sabah kalkıp spor yapmak zorlamaya başladı çünkü bu defa da eli ayağı tutmuyo insanın. yer altımdan kayıyodu sanki. normalde enerji düşüklüğü veriyo zaten bu kansızlık illeti... ondan artık ölçüyü elimde tutma kararı aldım yoksa bi yerlerde düşcem bayılcam! gerçi bu açıdan düşününce o kadar da kilo aldırmıyormuş, çünkü çok ağır ölüp bitecek derecede spor yapmam yani kaldı ki çikolataları, yağlı yağlı köfteleri de homini gırtlak yapıyorum.

2 ay kısa bir zaman gerçi ama şimdiye kadar ne yüzüme renk geldi ne de saçlarımın dökülmesini yavaşlattı. üselik çayı kahveyi minimuma çektim. dut pekmeziydi, üzüm çekirdeğiydi falan birsürü takviye alıyorum yetmezmiş gibi. ya bende başka bir sorun daha var ya da bu ilaç bana pek yaramadı. daha öncesi de vukaatım var benim. 6 sene önce falan yine hap+şurup kullanmıştım 6 ay kadar ama ne saçlarımın dökülmesini kesmişti ne de değerleri fırlatmıştı, çıka çıka sınırın azcık üstüne çıkmıştı, ondan sonra da bırakıyorum ben dedim. şimdi yine ayağıma dolandı, mecburen yine başladım.

ben kilo aldırıp istah acıtıgına inanmıyorum yada en aznından bende oyle yapmıyor.
sürekli kullanmama ramen bir fark yok

Arkadaşlar ben de 10 gündür bu ilacı kullanıyorum
Denemediğim ilaç kalmadı şimdi sıra bunda
Aranızda bu ilacı kullanırken mide bulantısı yaşayan var mı???

ewt bende aynı sizler gibiyim ne barsak ne mide sorunları cektım anlatamam. bnde de oluyordu mide bulantısı bırakınca geciyordu haliyle bırde aç karınla iç demişti doktor midem agrıyor agrıdan duramıyordum sonrada bulanıyordu.doktora anlattım bu durumu ,bana mıde koruyucu vermisti ılk mıde koruyucuyu yarım saat sonra kan hapını içiyordum bir doktorla konus istersen.

ewt bende aynı sizler gibiyim ne barsak ne mide sorunları cektım anlatamam. bnde de oluyordu mide bulantısı bırakınca geciyordu haliyle bırde aç karınla iç demişti doktor midem agrıyor agrıdan duramıyordum sonrada bulanıyordu.doktora anlattım bu durumu ,bana mıde koruyucu vermisti ılk mıde koruyucuyu yarım saat sonra kan hapını içiyordum bir doktorla konus istersen

demir eksikliğim nedeniyle doktor bana bu ilacı vermişti..bu tür ilaçlar iştah açar ve kilo aldırır..yani kendimden bilmiyorum..kapsül şeklinde hiç hoşlanmadan içtiğim bir ilaçtı..ben hap yutamıyorumda ee birde kapsül olunca zorlandım haliyle..haftaya yine gideceğim bakalım tekrar bu ilacı verecekmi...

bende hiç mide bulantısı yada benzer sorun olmadı..yani içemediğim için midem bulandı tani hap yutamayınca ama öle ilaçtan kaynaklanan yaşamadım..

arkadaşlar ya birde bu ilaç aç karnına ve 2 saat geçmesi gerekiyor ymeklerle ya kalkar kalkmaz nasıl içiyorsunuz ya? çok kötü bişe :KK43:((

Herkese slm bundan yarim sene önce doktora gittim bendede demir eksikligi vardi

Almanyada yasiyorum doktorum bana bu kullandiginiz ilaci önerdi

Aldim 5 euro 100 tanesi

SOnra baktim kapsülün icinde bunlar jelatin iceriyor buda cogunlukla bitkisel degildir

en ucuz domuz jelatinidir

Su an kullandigim ilac Tardyferon hap seklindedir lütfen kapsüllü ilaclari kullanmamaya dikkat edelim

X